Melanie STOCKER mitteaktiivne Access
Skoori areng
Elementide kaart ⓘ
Isiklik rekord
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Gold | Kokku | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
Isiklikud rekordid varasematest klassidest
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Bs Da Bronze Older | Kokku | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Inter-Silver Women | Kokku | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend A Girls | Kokku | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend B2 | Kokku | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Kokku | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Kokku | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Kategorie Girls 2c | Kokku | 22.70 | EVBN Meisterschaft 2011 (SUI) | |
| Silver Women Stil | Kokku | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Stil Inter-Gold Women | Kokku | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) | 2022/2023 |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Kokku | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) | 2022/2023 |
Parimad tulemused varasematest hooaegadest
Parimad tulemused 2023/2024
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Gold | Vabakava | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Stil Inter-Gold Gold | Kokku | 12.19 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
Parimad tulemused 2022/2023
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold Women | Vabakava | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women | Kokku | 12.38 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Vabakava | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) |
| Stil Inter-Gold Women Adult | Kokku | 12.67 | AarauerCup23 (Aarau/SUI) |
Parimad tulemused 2021/2022
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Silver Women Stil | Vabakava | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Silver Women Stil | Kokku | 12.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
Parimad tulemused 2019/2020
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Vabakava | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Kokku | 24.01 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Parimad tulemused 2018/2019
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Inter-Silver Women | Vabakava | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Inter-Silver Women | Kokku | 35.62 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Jugend A Girls | Vabakava | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend A Girls | Kokku | 38.03 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
Parimad tulemused 2017/2018
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Bs Da Bronze Older | Vabakava | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Older | Kokku | 24.30 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Jugend Girls | Vabakava | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Jugend Girls | Kokku | 34.27 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
Parimad tulemused 2015/2016
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Jugend B2 | Vabakava | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
| Jugend B2 | Kokku | 25.70 | Montalin Cup 2015 (SUI) |
Tulemused varasematest hooaegadest
Hooaeg Unknown season
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| EVBN Meisterschaft 2011 SUI |
Kategorie Girls 2c | 1 | 22.70 |
Free Skating 1 (22.70)
|
Hooaeg 2023/2024
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Stil Inter-Gold Gold | 3 | 12.19 |
Free Skating 3 (12.19)
|
Hooaeg 2022/2023
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
Stil Inter-Gold Women | 4 | 12.38 |
Free Skating 4 (12.38)
|
| 21–22.01.2023 | AarauerCup23 Aarau/SUI |
Stil Inter-Gold Women Adult | 3 | 12.67 |
Free Skating 3 (12.67)
|
Hooaeg 2021/2022
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Silver Women Stil | 4 | 12.69 |
Free Skating 4 (12.69)
|
Hooaeg 2019/2020
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Jugend Bs (Intersilber) Girls | 8 | 24.01 |
Free Skating 8 (24.01)
|
Hooaeg 2018/2019
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Jugend A Girls | 1 | 38.03 |
Free Skating 1 (38.03)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
Inter-Silver Women | 1 | 35.62 |
Free Skating 1 (35.62)
|
Hooaeg 2017/2018
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Jugend Girls | 4 | 34.27 |
Free Skating 4 (34.27)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Older | 5 | 24.30 |
Free Skating 5 (24.30)
|
Hooaeg 2015/2016
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2015 | Montalin Cup 2015 SUI |
Jugend B2 | 5 | 25.70 |
Free Skating 5 (25.70)
|