Sofía GARCÍA-LORENZANA mitteaktiivne Access
Skoori areng
Elementide kaart ⓘ
Isiklik rekord
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Kokku | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) | 2018/2019 |
Isiklikud rekordid varasematest klassidest
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud | Hooaeg |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Lühikava | 34.17 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Women | Vabakava | 56.55 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
| Junior Women | Kokku | 90.72 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) | 2016/2017 |
Parimad tulemused varasematest hooaegadest
Parimad tulemused 2018/2019
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Vabakava | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
| Junior Women | Kokku | 44.07 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 (ESP) |
Parimad tulemused 2017/2018
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lühikava | 27.57 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Women | Vabakava | 55.52 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
| Junior Women | Kokku | 83.09 | Spanish Senior Championships 2017 (Jaca/ESP) |
Parimad tulemused 2016/2017
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lühikava | 34.17 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Women | Vabakava | 56.55 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
| Junior Women | Kokku | 90.72 | Spanish Championships 2016 (Vielha/ESP) |
Parimad tulemused 2015/2016
| Klass | Kava | Skoor | Saavutatud |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lühikava | 26.25 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Women | Vabakava | 50.12 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
| Junior Women | Kokku | 76.37 | Spanish Championships 2015 (San Sebastián/ESP) |
Tulemused varasematest hooaegadest
Hooaeg 2018/2019
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.05.2019 | Camp. de España Inf. y Copa Federación 2019 🏅 Nat. 2 ESP |
Junior Women | 2 | 44.07 |
Free Skating 2 (44.07)
|
Hooaeg 2017/2018
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2017–17.12.2018 | Spanish Senior Championships 2017 Nat. 10 Jaca/ESP |
Junior Women | 10 | 83.09 |
Short Program 12 (27.57) Free Skating 8 (55.52)
|
Hooaeg 2016/2017
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.12.2016 | Spanish Championships 2016 Nat. 8 Vielha/ESP |
Junior Women | 8 | 90.72 |
Short Program 8 (34.17) Free Skating 8 (56.55)
|
Hooaeg 2015/2016
| Kuupäev | Võistlus | Klass | Koht | Punktid | Kavad |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.12.2015 | Spanish Championships 2015 Nat. 9 San Sebastián/ESP |
Junior Women | 9 | 76.37 |
Short Program 11 (26.25) Free Skating 9 (50.12)
|