fsresults

Amicae Aboenses

FIN FIN · TRT (21/22–25/26)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Mupi Tulokkaat R2 Yhteensä 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Yhteensä 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Yhteensä 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Yhteensä 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat R2 Yhteensä 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R3, Mupi Yhteensä 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Yhteensä 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Yhteensä 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Yhteensä 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Yhteensä 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Parhaat tulokset kaudella 2025/2026

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Mupi Tulokkaat R2 Yhteensä 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Yhteensä 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2024/2025

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Tulokkaat Mupi R2 Vapaaohjelma 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Yhteensä 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vapaaohjelma 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi Yhteensä 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Vapaaohjelma 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Yhteensä 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2023/2024

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Vapaaohjelma 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Yhteensä 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Vapaaohjelma 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi Yhteensä 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Vapaaohjelma 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Yhteensä 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Vapaaohjelma 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Yhteensä 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2022/2023

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Tulokkaat Vapaaohjelma 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Yhteensä 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Vapaaohjelma 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Yhteensä 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Tulokkaat R3, Mupi Vapaaohjelma 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R3, Mupi Yhteensä 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Vapaaohjelma 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Yhteensä 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)