fsresults

Faustine BRIGHELLI

FRA FRA · CLERM (17/18) → BOULO (18/19–23/24) → PFV (24/25) → COURB (25/26)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
D2 Novice Girls Yhteensä 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA) 2024/2025
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Avenir A Women Yhteensä 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) 2019/2020
Avenir Women Yhteensä 41.78 TDF de Nice (FRA) 2019/2020
B Avenir Women Yhteensä 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) 2018/2019
Cat 8 Poussin F Yhteensä 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA) 2017/2018
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Yhteensä 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA) 2017/2018
Catégorie 2a Fille Vapaaohjelma 15.85 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA) 2017/2018
Cdf Minime Women Yhteensä 38.24 Coupe de France 2022 (FRA) 2021/2022
Coupe Novice Girls Yhteensä 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) 2023/2024
Criterium Poussin Women Yhteensä 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA) 2017/2018
D1 Avenir Women Yhteensä 41.16 Selection IDF par club (FRA) 2019/2020
D1 Novice Girls Yhteensä 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) 2023/2024
D1 Poussin Women Yhteensä 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) 2017/2018
D2 Minime Women Yhteensä 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA) 2022/2023
FS Intermediate Novice Girls Yhteensä 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) 2019/2020
Minime Women Lyhytohjelma 24.15 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
Minime Women Vapaaohjelma 40.78 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
Minime Women Yhteensä 64.93 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA) 2022/2023
N1-Poussins Filles Yhteensä 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA) 2017/2018
N2 Avenir Women Yhteensä 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) 2018/2019
N2 Minime Women Yhteensä 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) 2022/2023
Novice Girls Lyhytohjelma 26.46 TDF_C8_CHOLET_2024 (CHOLET/FRA) 2023/2024
Novice Girls Vapaaohjelma 46.76 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) 2023/2024
Novice Girls Yhteensä 72.46 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) 2023/2024

Parhaat tulokset kaudella 2025/2026

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
D2 Novice Girls Vapaaohjelma 34.85 FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA)
D2 Novice Girls Yhteensä 34.85 FFSG CSNPA SFC IDF 2026 (Asnières sur Seine/FRA)
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2024/2025

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
D2 Novice Girls Vapaaohjelma 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA)
D2 Novice Girls Yhteensä 42.11 FFSG CSNPA SFC CERGY 2025 (Cergy/FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2023/2024

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Coupe Novice Girls Vapaaohjelma 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA)
Coupe Novice Girls Yhteensä 46.86 FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA)
D1 Novice Girls Vapaaohjelma 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA)
D1 Novice Girls Yhteensä 46.89 FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA)
Novice Girls Lyhytohjelma 26.46 TDF_C8_CHOLET_2024 (CHOLET/FRA)
Novice Girls Vapaaohjelma 46.76 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA)
Novice Girls Yhteensä 72.46 FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2022/2023

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
D2 Minime Women Vapaaohjelma 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA)
D2 Minime Women Yhteensä 42.56 FFSG CSNPA SFC IDF CENTRE (Franconville/FRA)
Minime Women Lyhytohjelma 24.15 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
Minime Women Vapaaohjelma 40.78 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
Minime Women Yhteensä 64.93 Championnat France 2 Poussins Minimes Cholet 23 (CHOLET/FRA)
N2 Minime Women Vapaaohjelma 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA)
N2 Minime Women Yhteensä 46.48 TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Cdf Minime Women Vapaaohjelma 38.24 Coupe de France 2022 (FRA)
Cdf Minime Women Yhteensä 38.24 Coupe de France 2022 (FRA)
D2 Minime Women Vapaaohjelma 40.45 Selection France club IDF (FRA)
D2 Minime Women Yhteensä 40.45 Selection France club IDF (FRA)
N2 Minime Women Vapaaohjelma 42.92 TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA)
N2 Minime Women Yhteensä 42.92 TDF B5 LOUVIERS 2021 (FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2020/2021

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
N2 Minime Women Vapaaohjelma 41.93 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)
N2 Minime Women Yhteensä 41.93 TDF A1 2020 Romorantin (FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2019/2020

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Avenir A Women Vapaaohjelma 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA)
Avenir A Women Yhteensä 40.75 CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA)
Avenir Women Vapaaohjelma 41.78 TDF de Nice (FRA)
Avenir Women Yhteensä 41.78 TDF de Nice (FRA)
D1 Avenir Women Vapaaohjelma 41.16 Selection IDF par club (FRA)
D1 Avenir Women Yhteensä 41.16 Selection IDF par club (FRA)
FS Intermediate Novice Girls Vapaaohjelma 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN)
FS Intermediate Novice Girls Yhteensä 34.26 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN)

Parhaat tulokset kaudella 2018/2019

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
B Avenir Women Vapaaohjelma 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
B Avenir Women Yhteensä 33.64 Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA)
N2 Avenir Women Vapaaohjelma 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)
N2 Avenir Women Yhteensä 33.09 Championnat de France par Clubs 2019 (FRA)

Parhaat tulokset kaudella 2017/2018

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Cat 8 Poussin F Vapaaohjelma 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA)
Cat 8 Poussin F Yhteensä 21.87 COMPETITION REGIONALE LYON 2018 (FRA)
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Vapaaohjelma 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA)
Cat. 9 ISU Novice Basic A Filles Yhteensä 20.12 Coupe de Chamonix 2018 (FRA)
Catégorie 2a Fille Vapaaohjelma 15.85 Coupe Régionale de Valence Romans Agglo (FRA)
Criterium Poussin Women Vapaaohjelma 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA)
Criterium Poussin Women Yhteensä 23.74 CRITERIUM NATIONAL 2018 (FRA)
D1 Poussin Women Vapaaohjelma 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
D1 Poussin Women Yhteensä 17.06 Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA)
N1-Poussins Filles Vapaaohjelma 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)
N1-Poussins Filles Yhteensä 21.77 FRANCE CLUBS 2018 (FRA)