Gustaf STORBJORK epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Lyhytohjelma | 21.95 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Vapaaohjelma | 48.09 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Yhteensä | 70.04 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Yhteensä | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Boys Kf | Yhteensä | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Sm-Novice Boys | Lyhytohjelma | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Vapaaohjelma | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Yhteensä | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Boys | Lyhytohjelma | 21.95 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Vapaaohjelma | 48.09 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Yhteensä | 70.04 | VC Ostravy (CZE) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Boys | Lyhytohjelma | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Vapaaohjelma | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Yhteensä | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Vapaaohjelma | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys | Yhteensä | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Vapaaohjelma | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Yhteensä | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.11.2019 | VC Ostravy CZE |
Boys | 3 | 70.04 |
Short Program 4 (21.95) Free Skating 3 (48.09)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Boys | Keskeyttänyt | ||
| 28–29.10.2017 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 FIN |
Sm-Novice Boys | 4 | 59.35 |
Short Program 4 (19.61) Free Skating 4 (39.74)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 FIN |
Debytant Boys Kf | 2 | 36.95 |
Free Skating 2 (36.95)
|
| 22.01.2017 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 FIN |
Debytant Boys | 3 | 32.66 |
Free Skating 3 (32.66)
|
| 24.10.2016 | DEBYTANTTIEN JA NOVIISIEN I LOHKON 1.VK 13.11.2016 FIN |
Debytant Boys | 3 | 31.21 |
Free Skating 3 (31.21)
|