Mai HELSKE epäaktiivinen Access
2004-07-15 Espoo 167 cm Espoo
Valmentaja: Virpi Horttana Entiset valmentajat: Didier Lucine Koreografi: Sari Hakola
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Senior - Women | Vapaaohjelma | 78.15epävirallinen | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) | 2022/2023 |
| Senior - Women | Yhteensä | 120.94epävirallinen | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) | 2022/2023 |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 43.56epävirallinen | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) | 2020/2021 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice - Group A - Girls | Lyhytohjelma | 27.60epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice - Group A - Girls | Vapaaohjelma | 44.47epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice - Group A - Girls | Yhteensä | 72.07epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 29.58epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 61.49epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 91.07epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Lyhytohjelma | 34.14epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Vapaaohjelma | 69.06epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Yhteensä | 103.20epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 32.41epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 46.40epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 78.81epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Cubs Girls | Yhteensä | 22.56epävirallinen | SKATE MALMÖ (SWE) | 2013/2014 |
| Debytant Girls | Yhteensä | 55.65epävirallinen | Debytantit ja Noviisit Il-loh. 2.vk. 24.-25.1.2015 (FIN) | 2014/2015 |
| Debytant Girls Kultafinaali | Yhteensä | 50.06epävirallinen | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) | 2014/2015 |
| FS Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 35.18epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 51.84epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Advanced Novice Girls | Yhteensä | 87.02epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Junior Women | Lyhytohjelma | 46.37epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Vapaaohjelma | 74.51epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Yhteensä | 120.88epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) | 2019/2020 |
| Girls Sm | Lyhytohjelma | 33.97epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) | 2016/2017 |
| Girls Sm | Vapaaohjelma | 51.44epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) | 2016/2017 |
| Girls Sm | Yhteensä | 85.41epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) | 2016/2017 |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 45.41epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 86.95epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Junior Women | Yhteensä | 132.36epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Junior Women II | Lyhytohjelma | 40.99epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Junior Women II | Vapaaohjelma | 61.45epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Junior Women II | Yhteensä | 102.44epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Juniors Women | Lyhytohjelma | 37.63epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Women | Vapaaohjelma | 64.71epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Juniors Women | Yhteensä | 102.34epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) | 2021/2022 |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 35.93epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 65.84epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Yhteensä | 101.77epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Senior | Lyhytohjelma | 40.50epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Senior | Vapaaohjelma | 67.96epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Senior | Yhteensä | 108.46epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Sm-Novice Girls | Lyhytohjelma | 37.87epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls | Vapaaohjelma | 58.61epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls | Yhteensä | 96.48epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls L1 | Lyhytohjelma | 35.33epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls L1 | Vapaaohjelma | 64.52epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls L1 | Yhteensä | 99.85epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Lyhytohjelma | 39.02epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Vapaaohjelma | 75.22epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Yhteensä | 114.24epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Girls Sm | Lyhytohjelma | 42.27epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls Sm | Vapaaohjelma | 65.47epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Girls Sm | Yhteensä | 107.74epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) | 2015/2016 |
| Sm-Novice Lohko 2 | Lyhytohjelma | 38.26epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Lohko 2 | Vapaaohjelma | 67.62epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Lohko 2 | Yhteensä | 105.88epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) | 2017/2018 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior - Women | Lyhytohjelma | 42.79epävirallinen | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
| Senior - Women | Vapaaohjelma | 78.15epävirallinen | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
| Senior - Women | Yhteensä | 120.94epävirallinen | NRW-Trophy Dortmund 2022 (Dortmund/GER) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women II | Lyhytohjelma | 40.99epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women II | Vapaaohjelma | 61.45epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women II | Yhteensä | 102.44epävirallinen | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Juniors Women | Lyhytohjelma | 37.63epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Women | Vapaaohjelma | 64.71epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Juniors Women | Yhteensä | 102.34epävirallinen | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR (Nice/FRA) |
| Senior | Lyhytohjelma | 40.50epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) |
| Senior | Vapaaohjelma | 67.96epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) |
| Senior | Yhteensä | 108.46epävirallinen | Skate Espoo 2021 (FIN) |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 38.66epävirallinen | YL PL JT SM-juniorit ja -seniorit 13.-14.11.21 (Lahti/FIN) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 76.86epävirallinen | YL PL JT SM-juniorit ja -seniorit 13.-14.11.21 (Lahti/FIN) |
| Senior Women | Yhteensä | 115.52epävirallinen | YL PL JT SM-juniorit ja -seniorit 13.-14.11.21 (Lahti/FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Lyhytohjelma | 43.56epävirallinen | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 75.80epävirallinen | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) |
| Senior Women | Yhteensä | 119.36epävirallinen | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| FS Junior Women | Lyhytohjelma | 46.37epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Junior Women | Vapaaohjelma | 74.51epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| FS Junior Women | Yhteensä | 120.88epävirallinen | HALLOWEEN CUP 2019 (HUN) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 45.13epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 80.85epävirallinen | Nordics and Nordics Open (NOR) |
| Junior Women | Yhteensä | 121.70epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2019 (BUL) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 45.41epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 86.95epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Junior Women | Yhteensä | 132.36epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 29.58epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 61.49epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 91.07epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2017 (Sofia/BUL) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Lyhytohjelma | 34.14epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Vapaaohjelma | 69.06epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Advanced Novice Girls - 2° Group | Yhteensä | 103.20epävirallinen | Egna Spring Trophy (ITA) |
| FS Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 35.18epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 51.84epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Yhteensä | 87.02epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU (HUN) |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 35.93epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 65.84epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) |
| Novice Girls | Yhteensä | 101.77epävirallinen | The Nordics 2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Lyhytohjelma | 37.87epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Vapaaohjelma | 58.61epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Yhteensä | 96.48epävirallinen | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Lyhytohjelma | 39.02epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Vapaaohjelma | 75.22epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Yhteensä | 114.24epävirallinen | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Lyhytohjelma | 38.26epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Vapaaohjelma | 67.62epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Yhteensä | 105.88epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice - Group A - Girls | Lyhytohjelma | 27.60epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) |
| Advanced Novice - Group A - Girls | Vapaaohjelma | 44.47epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) |
| Advanced Novice - Group A - Girls | Yhteensä | 72.07epävirallinen | Egna Spring Trophy (Egna/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 28.60epävirallinen | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 45.60epävirallinen | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 74.20epävirallinen | 19° Merano Cup 2016 (Merano/ITA) |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 32.41epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 46.40epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 78.81epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Girls Sm | Lyhytohjelma | 33.97epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) |
| Girls Sm | Vapaaohjelma | 51.44epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) |
| Girls Sm | Yhteensä | 85.41epävirallinen | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Lyhytohjelma | 29.22epävirallinen | SM-noviisien 2.vk. 14.-15.1.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Vapaaohjelma | 51.81epävirallinen | SM-noviisien 2.vk. 14.-15.1.17 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Lohko 2 | Yhteensä | 81.03epävirallinen | SM-noviisien 2.vk. 14.-15.1.17 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Lyhytohjelma | 29.32epävirallinen | SM-noviisien 1. vk. 29.-30.10.16 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Vapaaohjelma | 51.67epävirallinen | SM-noviisien 1. vk. 29.-30.10.16 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Yhteensä | 80.99epävirallinen | SM-noviisien 1. vk. 29.-30.10.16 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 22.74epävirallinen | KEMPEN TROPHY 2016 (BEL) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 43.00epävirallinen | KEMPEN TROPHY 2016 (BEL) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 65.74epävirallinen | KEMPEN TROPHY 2016 (BEL) |
| Sm-Novice Girls L1 | Lyhytohjelma | 35.33epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Vapaaohjelma | 64.52epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls L1 | Yhteensä | 99.85epävirallinen | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Sm | Lyhytohjelma | 42.27epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Sm | Vapaaohjelma | 65.47epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Girls Sm | Yhteensä | 107.74epävirallinen | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2014/2015
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Vapaaohjelma | 55.65epävirallinen | Debytantit ja Noviisit Il-loh. 2.vk. 24.-25.1.2015 (FIN) |
| Debytant Girls | Yhteensä | 55.65epävirallinen | Debytantit ja Noviisit Il-loh. 2.vk. 24.-25.1.2015 (FIN) |
| Debytant Girls Kultafinaali | Vapaaohjelma | 50.06epävirallinen | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) |
| Debytant Girls Kultafinaali | Yhteensä | 50.06epävirallinen | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 (FIN) |
Parhaat tulokset kaudella 2013/2014
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Vapaaohjelma | 22.56epävirallinen | SKATE MALMÖ (SWE) |
| Cubs Girls | Yhteensä | 22.56epävirallinen | SKATE MALMÖ (SWE) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.11–27.10.2022 | NRW-Trophy Dortmund 2022 Dortmund/GER |
Senior - Women | 10 | 120.94 |
Short Program 9 (42.79) Free Skating 10 (78.15)
|
| 12–13.11.2022 | YL ja PL SM-seniorit ja juniorit 2.vk. Tampere / Koovee/FIN |
Senior Women | 12 | 100.87 |
Short Program 13 (31.52) Free Skating 10 (69.35)
|
| 28–30.10.2022 | 14th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Senior Women | 10 | 105.66 |
Short Program 10 (37.31) Free Skating 9 (68.35)
|
| 15–16.10.2022 | YL SM-seniorit, -juniorit , 1. valintakilpailu Oulu/FIN |
Senior Women | 12 | 108.63 |
Short Program 13 (38.01) Free Skating 12 (70.62)
|
| 23–25.09.2022 | Skate Espoo 2022 Espoo/FIN |
Senior Women | 5 | 102.19 |
Short Program 5 (33.21) Free Skating 5 (68.98)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–23.01.2022 | Bavarian Open 2022 Oberstdorf/GER |
Junior Women II | 12 | 102.44 |
Short Program 8 (40.99) Free Skating 13 (61.45)
|
| 13–14.11.2021 | YL PL JT SM-juniorit ja -seniorit 13.-14.11.21 Lahti/FIN |
Senior Women | 10 | 115.52 |
Short Program 9 (38.66) Free Skating 10 (76.86)
|
| 20–24.10.2021 | FIRST TROPHY METROPOLE NICE CÔTE D AZUR Nice/FRA |
Juniors Women | 12 | 102.34 |
Short Program 12 (37.63) Free Skating 12 (64.71)
|
| 02–03.10.2021 | YL JT SM-juniorit &- seniorit, JT SM-noviisit 1. vk. 2.-3.10.2021 HTK, Helsinki/FIN |
Senior Women | 10 | 103.46 |
Short Program 9 (38.56) Free Skating 11 (64.90)
|
| 03–05.09.2021 | Skate Espoo 2021 FIN |
Senior | 2 | 108.46 |
Short Program 2 (40.50) Free Skating 2 (67.96)
|
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.11.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 2.vk. 14.-15.11.20 FIN |
Senior Women | 5 | 119.36 |
Short Program 5 (43.56) Free Skating 5 (75.80)
|
| 03–04.10.2020 | YL JT SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 3.-4.10.2020 FIN |
Senior Women | 7 | 100.52 |
Short Program 7 (37.09) Free Skating 9 (63.43)
|
| 25–27.09.2020 | Tikkurila Trophy 2020 FIN |
Senior Women | 4 | 34.16 |
Short Program 4 (34.16)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–09.02.2020 | Nordics and Nordics Open NOR |
Junior Women | 6 | 117.01 |
Short Program 15 (36.16) Free Skating 4 (80.85)
|
| 07–12.01.2020 | Interclub Mentor Torun Cup 2020 POL |
Junior Women | 14 | 106.30 |
Short Program 10 (40.38) Free Skating 16 (65.92)
|
| 12–17.11.2019 | Denkova-Staviski Cup 2019 BUL |
Junior Women | 4 | 121.70 |
Short Program 3 (45.13) Free Skating 5 (76.57)
|
| 01–03.11.2019 | Icelab International Cup ITA |
Junior Women | 10 | 120.99 |
Short Program 12 (42.77) Free Skating 10 (78.22)
|
| 17–20.10.2019 | HALLOWEEN CUP 2019 HUN |
FS Junior Women | 4 | 120.88 |
Short Program 2 (46.37) Free Skating 9 (74.51)
|
| 28–29.09.2019 | YL JT SM-jun, -sen 1vk 28.-29.9.19 FIN |
Junior Women | 4 | 110.47 |
Short Program 7 (37.18) Free Skating 3 (73.29)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–31.03.2019 | Egna Spring Trophy ITA |
Junior Women | 5 | 132.36 |
Short Program 8 (45.41) Free Skating 5 (86.95)
|
| 07–10.02.2019 | THE NORDICS 2019 SWE |
Junior Women | 5 | 125.73 |
Short Program 4 (44.75) Free Skating 5 (80.98)
|
| 14–16.12.2018 | Finnish Championships 2019, Seniors and Juniors 🏅 Nat. 3 Kouvola/FIN |
Junior Women | 3 | 121.29 |
Short Program 5 (42.07) Free Skating 3 (79.22)
|
| 17–18.11.2018 | SM-juniorit ja -seniorit 17.-18.11.2018 FIN |
Junior Women | 6 | 109.07 |
Short Program 4 (41.14) Free Skating 7 (67.93)
|
| 13–14.10.2018 | SM-juniorit ja -seniorit 1.vk. 13.-14.10.18 FIN |
Junior Women | 4 | 115.21 |
Short Program 3 (43.04) Free Skating 4 (72.17)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | Egna Spring Trophy ITA |
Advanced Novice Girls - 2° Group | 1 | 103.20 |
Short Program 4 (34.14) Free Skating 1 (69.06)
|
| 24–25.03.2018 | SM-noviisit SM- ja Hopefinaali 24.-25.3.2018 🏅 Nat. 3 FIN |
Sm-Novice Girls | 3 | 96.48 |
Short Program 2 (37.87) Free Skating 8 (58.61)
|
| 01–04.02.2018 | The Nordics 2018 FIN |
Novice Girls | 2 | 101.77 |
Short Program 2 (35.93) Free Skating 2 (65.84)
|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 1 | 105.88 |
Short Program 1 (38.26) Free Skating 1 (67.62)
|
| 04–10.12.2017 | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - ISU HUN |
FS Advanced Novice Girls | 6 | 87.02 |
Short Program 3 (35.18) Free Skating 9 (51.84)
|
| 31.10–04.11.2017 | Denkova-Staviski Cup 2017 Sofia/BUL |
Advanced Novice Girls | 4 | 91.07 |
Short Program 9 (29.58) Free Skating 4 (61.49)
|
| 28–29.10.2017 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 FIN |
Sm-Novice Girls Lohko 2 | 1 | 114.24 |
Short Program 1 (39.02) Free Skating 1 (75.22)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.04.2017 | 9Th Rooster Cup - 2017 FRA |
Advanced Novices Girls | 7 | 78.81 |
Short Program 5 (32.41) Free Skating 14 (46.40)
|
| 06–09.04.2017 | Egna Spring Trophy Egna/ITA |
Advanced Novice - Group A - Girls | 11 | 72.07 |
Short Program 7 (27.60) Free Skating 13 (44.47)
|
| 11–12.03.2017 | SM-kilpailut ja Hopeafinaali Noviisit 11.-12.3.17 Nat. 9 FIN |
Girls Sm | 9 | 85.41 |
Short Program 7 (33.97) Free Skating 10 (51.44)
|
| 14–15.01.2017 | SM-noviisien 2.vk. 14.-15.1.17 FIN |
Sm-Novice Girls Lohko 2 | 8 | 81.03 |
Short Program 12 (29.22) Free Skating 11 (51.81)
|
| 10–13.11.2016 | 19° Merano Cup 2016 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | 9 | 74.20 |
Short Program 8 (28.60) Free Skating 12 (45.60)
|
| 29–30.10.2016 | SM-noviisien 1. vk. 29.-30.10.16 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 6 | 80.99 |
Short Program 7 (29.32) Free Skating 8 (51.67)
|
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2016 | SM-noviisit SM ja HF 12.-13.2.2016 Nat. 10 FIN |
Sm-Novice Girls Sm | 10 | 107.74 |
Short Program 6 (42.27) Free Skating 11 (65.47)
|
| 29–30.01.2016 | KEMPEN TROPHY 2016 BEL |
Advanced Novice Girls | 5 | 65.74 |
Short Program 10 (22.74) Free Skating 4 (43.00)
|
| 09–10.01.2016 | SM-noviisit 2.vk. 9-.10.1.2016 FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 11 | 99.85 |
Short Program 9 (35.33) Free Skating 10 (64.52)
|
| 31.10–01.11.2015 | SM-noviisit 1.vk. 31.10-1.11.2015 FIN |
Sm-Novice Girls L1 | 14 | 84.49 |
Short Program 11 (30.37) Free Skating 15 (54.12)
|
Kausi 2014/2015
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2015 | Debytanttien ja noviisien KF+HF 2015 FIN |
Debytant Girls Kultafinaali | 15 | 50.06 |
Free Skating 15 (50.06)
|
| 24–25.01.2015 | Debytantit ja Noviisit Il-loh. 2.vk. 24.-25.1.2015 FIN |
Debytant Girls | 1 | 55.65 |
Free Skating 1 (55.65)
|
| 30.11.2014 | Deb+Nov II lohkon 1. valintakilpailu 30.11.2014 FIN |
Debytant Girls | 10 | 45.67 |
Free Skating 10 (45.67)
|
Kausi 2013/2014
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2014 | SKATE MALMÖ SWE |
Cubs Girls | 9 | 22.56 |
Free Skating 9 (22.56)
|