Dasa SMOLEJ epäaktiivinen Access
2004-05-09
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 31.41epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) | 2019/2020 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 54.65epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) | 2019/2020 |
| Junior Women | Yhteensä | 86.06epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) | 2019/2020 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.77epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 45.55epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 71.32epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 23.39epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 51.16epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 74.55epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) | 2018/2019 |
| Basic Novice A Girls | Yhteensä | 30.34epävirallinen | 2. NARCISA CUP (SLO) | 2014/2015 |
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Yhteensä | 29.64epävirallinen | TIVOLI CUP 2015 (SLO) | 2014/2015 |
| Basic Novice A Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Yhteensä | 34.88epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) | 2016/2017 |
| Basic Novice A I. Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Yhteensä | 36.53epävirallinen | 4. NARCISA CUP 2017 (SLO) | 2016/2017 |
| Basic Novice A II Girls 1.7.2003-30.6.2004 | Yhteensä | 33.75epävirallinen | 3. NARCISA CUP 2016 (SLO) | 2015/2016 |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 25.99epävirallinen | SKATE CELJE 2015 (SLO) | 2015/2016 |
| Basic Novices Aii Girls | Yhteensä | 34.83epävirallinen | Golden Bear 2015 (Zagreb/HRV) | 2015/2016 |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 37.12epävirallinen | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) | 2017/2018 |
| Chicks Girls 2004 | Yhteensä | 14.98epävirallinen | SKATE CELJE 2011 (SLO) | 2011/2012 |
| Cubs Girls 2004 | Yhteensä | 22.86epävirallinen | TIVOLI CUP 2014 (SLO) | 2013/2014 |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 22.10epävirallinen | SKATE CELJE 2013 (SLO) | 2013/2014 |
| Deklice A | Lyhytohjelma | 25.20epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) | 2016/2017 |
| Deklice A | Vapaaohjelma | 43.60epävirallinen | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 (SLO) | 2017/2018 |
| Deklice A | Yhteensä | 68.72epävirallinen | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 (SLO) | 2017/2018 |
| Deklice B | Lyhytohjelma | 22.99epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) | 2015/2016 |
| Deklice B | Vapaaohjelma | 41.01epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) | 2015/2016 |
| Deklice B | Yhteensä | 64.00epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) | 2015/2016 |
| Deklice C | Yhteensä | 26.70epävirallinen | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) | 2013/2014 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 31.41epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 54.65epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 86.06epävirallinen | SKATE CELJE 2019 - ISU (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 23.95epävirallinen | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 43.70epävirallinen | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 67.65epävirallinen | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 23.39epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 51.16epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 74.55epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2019 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.77epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 45.55epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 71.32epävirallinen | TRIGLAV TROPHY 2018 (SLO) |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vapaaohjelma | 37.12epävirallinen | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 37.12epävirallinen | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Deklice A | Lyhytohjelma | 25.12epävirallinen | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 (SLO) |
| Deklice A | Vapaaohjelma | 43.60epävirallinen | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 (SLO) |
| Deklice A | Yhteensä | 68.72epävirallinen | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Vapaaohjelma | 34.88epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Basic Novice A Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Yhteensä | 34.88epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Basic Novice A I. Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Vapaaohjelma | 36.53epävirallinen | 4. NARCISA CUP 2017 (SLO) |
| Basic Novice A I. Girls 1.7.2003 30.6.2004 | Yhteensä | 36.53epävirallinen | 4. NARCISA CUP 2017 (SLO) |
| Deklice A | Lyhytohjelma | 25.20epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
| Deklice A | Vapaaohjelma | 42.76epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
| Deklice A | Yhteensä | 67.96epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A II Girls 1.7.2003-30.6.2004 | Vapaaohjelma | 33.75epävirallinen | 3. NARCISA CUP 2016 (SLO) |
| Basic Novice A II Girls 1.7.2003-30.6.2004 | Yhteensä | 33.75epävirallinen | 3. NARCISA CUP 2016 (SLO) |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vapaaohjelma | 25.99epävirallinen | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
| Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 25.99epävirallinen | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
| Basic Novices Aii Girls | Vapaaohjelma | 34.83epävirallinen | Golden Bear 2015 (Zagreb/HRV) |
| Basic Novices Aii Girls | Yhteensä | 34.83epävirallinen | Golden Bear 2015 (Zagreb/HRV) |
| Deklice B | Lyhytohjelma | 22.99epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) |
| Deklice B | Vapaaohjelma | 41.01epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) |
| Deklice B | Yhteensä | 64.00epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2016 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2014/2015
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls | Vapaaohjelma | 30.34epävirallinen | 2. NARCISA CUP (SLO) |
| Basic Novice A Girls | Yhteensä | 30.34epävirallinen | 2. NARCISA CUP (SLO) |
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Vapaaohjelma | 29.64epävirallinen | TIVOLI CUP 2015 (SLO) |
| Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | Yhteensä | 29.64epävirallinen | TIVOLI CUP 2015 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2013/2014
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls 2004 | Vapaaohjelma | 22.86epävirallinen | TIVOLI CUP 2014 (SLO) |
| Cubs Girls 2004 | Yhteensä | 22.86epävirallinen | TIVOLI CUP 2014 (SLO) |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Vapaaohjelma | 22.10epävirallinen | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | Yhteensä | 22.10epävirallinen | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Deklice C | Vapaaohjelma | 26.70epävirallinen | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) |
| Deklice C | Yhteensä | 26.70epävirallinen | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2012/2013
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls 2004 | Vapaaohjelma | 18.79epävirallinen | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Cubs Girls 2004 | Yhteensä | 18.79epävirallinen | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Deklice C | Vapaaohjelma | 19.69epävirallinen | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 (SLO) |
| Deklice C | Yhteensä | 19.69epävirallinen | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2011/2012
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls 2004 | Vapaaohjelma | 14.98epävirallinen | SKATE CELJE 2011 (SLO) |
| Chicks Girls 2004 | Yhteensä | 14.98epävirallinen | SKATE CELJE 2011 (SLO) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.11.2019 | SKATE CELJE 2019 - ISU SLO |
Junior Women | 21 | 86.06 |
Short Program 24 (31.41) Free Skating 21 (54.65)
|
| 12–13.10.2019 | GORENJSKI TROJNI AKSEL 2019 SLO |
Junior Women | 5 | 46.09 |
Free Skating 5 (46.09)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–14.04.2019 | TRIGLAV TROPHY 2019 SLO |
Advanced Novices Girls | 11 | 74.55 |
Short Program 16 (23.39) Free Skating 6 (51.16)
|
| 07–10.02.2019 | DRAGON TROPHY 2019 Ljubljana/SVN |
Advanced Novice Girls | 13 | 67.65 |
Short Program 16 (23.95) Free Skating 13 (43.70)
|
| 27.01.2019 | BIELLMAN CUP 2019 SLO |
Advanced Novice Girls | 2 | 43.58 |
Free Skating 2 (43.58)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | TRIGLAV TROPHY 2018 SLO |
Advanced Novice Girls | 18 | 71.32 |
Short Program 20 (25.77) Free Skating 17 (45.55)
|
| 17–18.03.2018 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 SLO |
Deklice A | Keskeyttänyt | ||
| 08–11.02.2018 | DRAGON TROPHY 2018 SLO |
Advanced Novice Girls | 25 | 63.59 |
Short Program 24 (22.90) Free Skating 24 (40.69)
|
| 21.01.2018 | BIELLMAN CUP 2018 SLO |
Advanced Novice Girls | 2 | 43.50 |
Free Skating 2 (43.50)
|
| 13.12.2017 | Državno prvenstvo Slovenije 20'18 Nat. 4 SLO |
Deklice A | 4 | 68.72 |
Short Program 4 (25.12) Free Skating 4 (43.60)
|
| 22–26.11.2017 | SKATE CELJE 2017 - ISU Celje/SLO |
Basic Novices B II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 2 | 37.12 |
Free Skating 2 (37.12)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–09.04.2017 | 4. NARCISA CUP 2017 SLO |
Basic Novice A I. Girls 1.7.2003 30.6.2004 | 1 | 36.53 |
Free Skating 1 (36.53)
|
| 18–19.03.2017 | POKAL SLOVENIJE 2017 SLO |
Deklice A | 3 | 67.96 |
Short Program 3 (25.20) Free Skating 4 (42.76)
|
| 09–12.02.2017 | TIVOLI CUP 2017 SLO |
Basic Novice A Girls 1.7.2003 30.6.2004 | 5 | 34.88 |
Free Skating 5 (34.88)
|
| 17–18.12.2016 | DRZAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE 2017 Nat. 5 SLO |
Deklice A | 5 | 58.39 |
Short Program 5 (21.82) Free Skating 5 (36.57)
|
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–27.03.2016 | 3. NARCISA CUP 2016 SLO |
Basic Novice A II Girls 1.7.2003-30.6.2004 | 4 | 33.75 |
Free Skating 4 (33.75)
|
| 11–13.03.2016 | POKAL SLOVENIJE 2016 SLO |
Deklice B | 2 | 64.00 |
Short Program 2 (22.99) Free Skating 1 (41.01)
|
| 11–12.12.2015 | Slovenian National Championships 2015 Nat. 5 Celje/SLO |
Deklice B | 5 | 53.94 |
Short Program 4 (20.33) Free Skating 5 (33.61)
|
| 19–22.11.2015 | Golden Bear 2015 Zagreb/HRV |
Basic Novices Aii Girls | 2 | 34.83 |
Free Skating 2 (34.83)
|
| 12–15.11.2015 | SKATE CELJE 2015 SLO |
Basic Novices A II. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 19 | 25.99 |
Free Skating 19 (25.99)
|
Kausi 2014/2015
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–19.04.2015 | 2. NARCISA CUP SLO |
Basic Novice A Girls | 6 | 30.34 |
Free Skating 6 (30.34)
|
| 12–14.02.2015 | TIVOLI CUP 2015 SLO |
Basic Novice A Girls 1-7.2003 To 30.6.2004 | 6 | 29.64 |
Free Skating 6 (29.64)
|
Kausi 2013/2014
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2014 | POKAL SLOVENIJE JESENICE 2014 SLO |
Deklice C | 6 | 26.70 |
Free Skating 6 (26.70)
|
| 06–08.02.2014 | TIVOLI CUP 2014 SLO |
Cubs Girls 2004 | 3 | 22.86 |
Free Skating 3 (22.86)
|
| 14–17.11.2013 | SKATE CELJE 2013 SLO |
Cubs I. Girls (1.7.2003 - 30.6.2004) | 11 | 22.10 |
Free Skating 11 (22.10)
|
Kausi 2012/2013
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2013 | POKAL SLOVENIJE - CELJE 2013 SLO |
Deklice C | 6 | 19.69 |
Free Skating 6 (19.69)
|
| 15–18.11.2012 | SKATE CELJE 2012 SLO |
Cubs Girls 2004 | 9 | 18.79 |
Free Skating 9 (18.79)
|
Kausi 2011/2012
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–13.11.2011 | SKATE CELJE 2011 SLO |
Chicks Girls 2004 | 7 | 14.98 |
Free Skating 7 (14.98)
|