Clemence MAYINDU Access
2004-04-07 Alfortville 169 cm Ile de France ⛸ vuodesta 2008 student (physiotherapy and sports sciences) Maailman ranking: #182 Senior Women (257 pts, 2026/2027)
Valmentaja: Émilie Télémaque, Coralie Grognet, Margot Barberis, Christophe Laval Koreografi: Thomas Rochelet
ISU ennätykset & tilastot
| Saavutus | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Asetettu kilpailussa | Päivämäärä |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 295 | 155.80 | ISU CS Golden Spin of Zagreb 2023 | 09.12.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 314 | 101.46 | ISU CS Golden Spin of Zagreb 2023 | 09.12.2023 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 311 | 54.34 | ISU CS Golden Spin of Zagreb 2023 | 08.12.2023 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Total | 161 | 139.75 | ISU CS Tallinn Trophy 2025 | 28.11.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Free Skating | 151 | 92.60 | ISU CS Tallinn Trophy 2025 | 28.11.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Women · Short Program | 149 | 50.80 | ISU CS 33rd Nepela Memorial 2025 | 26.09.2025 |
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Lyhytohjelma | 54.34virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) | 2023/2024 |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 101.46virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) | 2023/2024 |
| Senior Women | Yhteensä | 155.80virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) | 2023/2024 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 34.01epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 59.43epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 93.44epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 30.71epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 56.53epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 87.24epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir Women | Yhteensä | 37.22epävirallinen | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Avenir Women Série 2 | Yhteensä | 31.72epävirallinen | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) | 2013/2014 |
| Basic Novice A Girls | Yhteensä | 38.39epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2016 ISU (Sofia/BUL) | 2016/2017 |
| D1 Junior Women | Yhteensä | 69.14epävirallinen | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Novice Girls | Yhteensä | 49.83epävirallinen | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D1 Senior Women | Yhteensä | 90.81epävirallinen | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) | 2023/2024 |
| D2 Junior Women | Vapaaohjelma | 58.95epävirallinen | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D2-Minime Filles | Vapaaohjelma | 41.63epävirallinen | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| D3 Poussin Fille | Yhteensä | 17.03epävirallinen | Coupe de Garges 2011 - TDF moins de 13 ans (FRA) | 2011/2012 |
| FS Junior Women | Lyhytohjelma | 41.24epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Vapaaohjelma | 78.08epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Yhteensä | 119.32epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 46.04epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 44.84epävirallinenvirallinen 38.61 | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) | 2021/2022 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 76.85epävirallinenvirallinen 76.76 | MASTERS 2020 (FRA) | 2020/2021 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 73.71epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Yhteensä | 115.37virallinen | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Women | Yhteensä | 119.75epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Lyhytohjelma | 30.04epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) | 2016/2017 |
| Minime A Women | Vapaaohjelma | 51.01epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) | 2016/2017 |
| Minime A Women | Yhteensä | 81.05epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) | 2016/2017 |
| Minime B Women | Yhteensä | 46.03epävirallinen | CHAMPIONNATS DE FRANCE 2015 - MINIMES (FRA) | 2014/2015 |
| Minime Women | Lyhytohjelma | 28.30epävirallinen | TDF NANTES (FRA) | 2016/2017 |
| Minime Women | Vapaaohjelma | 50.93epävirallinen | TDF Dammarie 2017 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Women | Yhteensä | 77.97epävirallinen | TDF NANTES (FRA) | 2016/2017 |
| N1- Novices Girls | Lyhytohjelma | 31.01epävirallinen | TDF B6 Castres (FRA) | 2018/2019 |
| N1-Novices Filles | Yhteensä | 55.67epävirallinen | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Women | Yhteensä | 44.88epävirallinen | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) | 2015/2016 |
| Novice A Girls | Lyhytohjelma | 30.69epävirallinen | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 31.07epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 53.87epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Yhteensä | 84.94epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Lyhytohjelma | 34.11epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Vapaaohjelma | 59.22epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Yhteensä | 93.33epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Lyhytohjelma | 34.29epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Vapaaohjelma | 54.60epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Yhteensä | 88.89epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) | 2017/2018 |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 47.65epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 88.42epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Women | Yhteensä | 136.07epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Lyhytohjelma | 46.07epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Vapaaohjelma | 86.95epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
| Seniors Women | Yhteensä | 133.02epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) | 2022/2023 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Lyhytohjelma | 52.52epävirallinenvirallinen 50.80 | Tayside Trophy GBR 2025 (Dundee/GBR) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 92.60virallinen | ISU CS Tallinn Trophy 2025 (Tallinn/EST) |
| Senior Women | Yhteensä | 139.75virallinen | ISU CS Tallinn Trophy 2025 (Tallinn/EST) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Lyhytohjelma | 54.32epävirallinenvirallinen 44.64 | Tayside Trophy GBR 2024 (Dundee/GBR) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 98.01epävirallinenvirallinen 84.50 | Tayside Trophy GBR 2024 (Dundee/GBR) |
| Senior Women | Yhteensä | 152.33epävirallinenvirallinen 121.43 | Tayside Trophy GBR 2024 (Dundee/GBR) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D1 Senior Women | Vapaaohjelma | 90.81epävirallinen | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| D1 Senior Women | Yhteensä | 90.81epävirallinen | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre (Cergy/FRA) |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 54.34virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 101.46virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) |
| Senior Women | Yhteensä | 155.80virallinen | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 (Zagreb/CRO) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 38.61virallinen | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 76.76virallinen | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Yhteensä | 115.37virallinen | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 47.65epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 50.76epävirallinen | BOSPHORUS ISTANBUL CUP 2022 (ISTANBUL/TUR) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 88.42epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 76.38epävirallinen | BOSPHORUS ISTANBUL CUP 2022 (ISTANBUL/TUR) |
| Senior Women | Yhteensä | 127.14epävirallinen | BOSPHORUS ISTANBUL CUP 2022 (ISTANBUL/TUR) |
| Senior Women | Yhteensä | 136.07epävirallinen | FFSG French Elite Championships 2022 (Rouen/FRA) |
| Seniors Women | Lyhytohjelma | 46.07epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Women | Vapaaohjelma | 86.95epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
| Seniors Women | Yhteensä | 133.02epävirallinen | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR (NICE/FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 46.04epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 44.84epävirallinen | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 73.71epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 69.71epävirallinen | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) |
| Junior Women | Yhteensä | 119.75epävirallinen | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Yhteensä | 114.55epävirallinen | Open Andorra 2021 (Canillo/AND) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 37.53epävirallinen | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 76.85epävirallinen | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Yhteensä | 114.38epävirallinen | MASTERS 2020 (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Vapaaohjelma | 69.14epävirallinen | Selection IDF par club (FRA) |
| D1 Junior Women | Yhteensä | 69.14epävirallinen | Selection IDF par club (FRA) |
| FS Junior Women | Lyhytohjelma | 41.24epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Women | Vapaaohjelma | 78.08epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Women | Yhteensä | 119.32epävirallinen | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 32.75epävirallinen | Icelab International Cup (ITA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 70.43epävirallinen | Icelab International Cup (ITA) |
| Junior Women | Yhteensä | 103.18epävirallinen | Icelab International Cup (ITA) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 34.01epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 59.43epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 93.44epävirallinen | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 (AUT) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 40.64epävirallinen | Tournoi de France A2 (FRA) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 73.29epävirallinen | Championnat de France Juniors 2019 (FRA) |
| Junior Women | Yhteensä | 109.90epävirallinen | MASTERS - 2018 (FRA) |
| N1- Novices Girls | Lyhytohjelma | 31.01epävirallinen | TDF B6 Castres (FRA) |
| Novice A Girls | Lyhytohjelma | 30.69epävirallinen | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novices Girls | Lyhytohjelma | 27.10epävirallinen | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Vapaaohjelma | 53.27epävirallinen | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Yhteensä | 80.37epävirallinen | Autumn Cup 2018 (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 24.70epävirallinen | 43. LEO SCHEU MEMORIAL 2017 - ISU (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 44.24epävirallinen | 43. LEO SCHEU MEMORIAL 2017 - ISU (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 68.94epävirallinen | 43. LEO SCHEU MEMORIAL 2017 - ISU (AUT) |
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 30.71epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 56.53epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 87.24epävirallinen | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| N1-Novices Filles | Vapaaohjelma | 55.67epävirallinen | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N1-Novices Filles | Yhteensä | 55.67epävirallinen | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 31.07epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 53.87epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) |
| Novice Girls | Yhteensä | 84.94epävirallinen | Coupe D'automne (FRA) |
| Novices A Girls | Lyhytohjelma | 34.11epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Vapaaohjelma | 59.22epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Yhteensä | 93.33epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices Girls | Lyhytohjelma | 34.29epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) |
| Novices Girls | Vapaaohjelma | 54.60epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) |
| Novices Girls | Yhteensä | 88.89epävirallinen | Tournoi de France C11 (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novices Girls | Lyhytohjelma | 27.59epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Vapaaohjelma | 50.20epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Yhteensä | 77.79epävirallinen | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Basic Novice A Girls | Vapaaohjelma | 38.39epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2016 ISU (Sofia/BUL) |
| Basic Novice A Girls | Yhteensä | 38.39epävirallinen | Denkova-Staviski Cup 2016 ISU (Sofia/BUL) |
| D1 Novice Girls | Vapaaohjelma | 49.83epävirallinen | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D1 Novice Girls | Yhteensä | 49.83epävirallinen | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| Minime A Women | Lyhytohjelma | 30.04epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Vapaaohjelma | 51.01epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Yhteensä | 81.05epävirallinen | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime Women | Lyhytohjelma | 28.30epävirallinen | TDF NANTES (FRA) |
| Minime Women | Vapaaohjelma | 49.67epävirallinen | TDF NANTES (FRA) |
| Minime Women | Yhteensä | 77.97epävirallinen | TDF NANTES (FRA) |
| Novices Girls | Lyhytohjelma | 24.20epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Novices Girls | Vapaaohjelma | 48.81epävirallinen | selection clubs IDF Centre (FRA) |
| Novices Girls | Yhteensä | 70.99epävirallinen | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D2 Junior Women | Vapaaohjelma | 58.95epävirallinen | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| Minime B Women | Vapaaohjelma | 44.30epävirallinen | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime B Women | Yhteensä | 44.30epävirallinen | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime Women | Lyhytohjelma | 26.10epävirallinen | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| Minime Women | Vapaaohjelma | 50.93epävirallinen | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| Minime Women | Yhteensä | 77.03epävirallinen | TDF Dammarie 2017 (FRA) |
| N2 Minime Women | Vapaaohjelma | 44.88epävirallinen | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
| N2 Minime Women | Yhteensä | 44.88epävirallinen | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2014/2015
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D2-Minime Filles | Vapaaohjelma | 41.63epävirallinen | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
| Minime B Women | Vapaaohjelma | 46.03epävirallinen | CHAMPIONNATS DE FRANCE 2015 - MINIMES (FRA) |
| Minime B Women | Yhteensä | 46.03epävirallinen | CHAMPIONNATS DE FRANCE 2015 - MINIMES (FRA) |
| N2 Minime Women | Vapaaohjelma | 44.56epävirallinen | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
| N2 Minime Women | Yhteensä | 44.56epävirallinen | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2013/2014
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Avenir Women | Vapaaohjelma | 37.22epävirallinen | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Avenir Women | Yhteensä | 37.22epävirallinen | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Avenir Women Série 2 | Vapaaohjelma | 31.72epävirallinen | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
| Avenir Women Série 2 | Yhteensä | 31.72epävirallinen | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2011/2012
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D3 Poussin Fille | Vapaaohjelma | 19.01epävirallinen | Coupe de Garges 2011 - TDF moins de 13 ans (FRA) |
| D3 Poussin Fille | Yhteensä | 17.03epävirallinen | Coupe de Garges 2011 - TDF moins de 13 ans (FRA) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.12.2025 | FFSG French Elite Championships 2025 Nat. 5 BRIANCON/FRA |
Senior Women | 5 | 139.24 |
Short Program 5 (46.99) Free Skating 5 (92.25)
|
| 25–30.11.2025 | ISU CS Tallinn Trophy 2025 Tallinn/EST |
Senior Women | 12 | 139.75 |
Short Program 17 (47.15) Free Skating 12 (92.60)
|
| 17–19.10.2025 | ISU GP Grand Prix de France 2025 Angers/FRA |
Senior Women | 11 | 136.91 |
Short Program 11 (48.05) Free Skating 12 (88.86)
|
| 11–12.10.2025 | Tayside Trophy GBR 2025 Dundee/GBR |
Senior Women | 9 | 128.48 |
Short Program 2 (52.52) Free Skating 11 (75.96)
|
| 25–27.09.2025 | 33rd Nepela Memorial Bratislava/SVK |
Senior Women | 18 | 135.62 |
Short Program 15 (50.80) Free Skating 17 (84.82)
|
| 28–30.08.2025 | FFSG MASTERS 2025 Nat. 4 VILLARD DE LANS/FRA |
Senior Women | 4 | 130.47 |
Short Program 4 (42.93) Free Skating 4 (87.54)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–21.12.2024 | FFSG French Elite Championships 2024 Nat. 4 Annecy/FRA |
Senior Women | 4 | 143.19 |
Short Program 3 (49.68) Free Skating 4 (93.51)
|
| 09–15.12.2024 | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 OTOPENI/ROU |
Senior Women | 5 | 139.07 |
Short Program 8 (46.33) Free Skating 4 (92.74)
|
| 31.10–03.11.2024 | ISU Grand Prix de France 2024 Angers/FRA |
Senior Women | 12 | 121.43 |
Short Program 12 (44.64) Free Skating 12 (76.79)
|
| 12–13.10.2024 | Tayside Trophy GBR 2024 Dundee/GBR |
Senior Women | 3 | 152.33 |
Short Program 4 (54.32) Free Skating 3 (98.01)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 🏅 Nat. 2 Villard de Lans/FRA |
Senior Women | 2 | 136.25 |
Short Program 2 (50.41) Free Skating 2 (85.84)
|
| 12–15.09.2024 | ISU CS Lombardia Trophy 2024 Bergamo/ITA |
Senior Women | 17 | 121.31 |
Short Program 20 (36.81) Free Skating 12 (84.50)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.02.2024 | FFSG CSNPA SFC IDF-Centre Cergy/FRA |
D1 Senior Women | 1 | 90.81 |
Free Skating 1 (90.81)
|
| 06.12.2023 | FFSG French Elite Championships 2023 Nat. 5 Vaujany/FRA |
Senior Women | 5 | 142.14 |
Short Program 5 (54.03) Free Skating 5 (88.11)
|
| 06–09.12.2023 | ISU Golden Spin of Zagreb 2023 Zagreb/CRO |
Senior Women | 7 | 155.80 |
Short Program 4 (54.34) Free Skating 8 (101.46)
|
| 07–12.11.2023 | Denkova-Staviski Cup 2023 Sofia/BUL |
Senior Women | 7 | 139.83 |
Short Program 9 (45.08) Free Skating 5 (94.75)
|
| 18–22.10.2023 | ISU Competition TMNCA 2023 NICE/FRA |
Senior Women | 8 | 124.13 |
Short Program 9 (43.54) Free Skating 8 (80.59)
|
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 5 VILLARD DE LANS/FRA |
Senior Women | 5 | 125.28 |
Short Program 4 (44.94) Free Skating 5 (80.34)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2023 | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 DAMMARIE LES LYS/FRA |
Junior Women | 1 | 129.57 |
Short Program 1 (48.68) Free Skating 1 (80.89)
|
| 15–17.12.2022 | FFSG French Elite Championships 2022 Nat. 6 Rouen/FRA |
Senior Women | 6 | 136.07 |
Short Program 6 (47.65) Free Skating 6 (88.42)
|
| 15–17.12.2022 | FFSG French Elite Championships 2022 Nat. 6 Rouen/FRA |
Senior Women | 6 | 136.07 |
Short Program 6 (47.65) Free Skating 6 (88.42)
|
| 29.11–03.12.2022 | BOSPHORUS ISTANBUL CUP 2022 ISTANBUL/TUR |
Senior Women | 9 | 127.14 |
Short Program 5 (50.76) Free Skating 10 (76.38)
|
| 19–23.10.2022 | TROPHEE METROPOLE NICE COTE D'AZUR NICE/FRA |
Seniors Women | 11 | 133.02 |
Short Program 9 (46.07) Free Skating 12 (86.95)
|
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS Nat. 4 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 4 | 107.91 |
Short Program 3 (42.11) Free Skating 5 (65.80)
|
| 24–27.08.2022 | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 Courchevel/FRA |
Junior Women | 18 | 115.37 |
Short Program 20 (38.61) Free Skating 17 (76.76)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.02.2022 | French Junior Championships 2022 Nat. 5 Charleville-Mézières/FRA |
Junior Women | 5 | 119.75 |
Short Program 5 (46.04) Free Skating 7 (73.71)
|
| 24–28.11.2021 | Open Andorra 2021 Canillo/AND |
Junior Women | 1 | 114.55 |
Short Program 2 (44.84) Free Skating 2 (69.71)
|
| 30.09–02.10.2021 | MASTERS 2021 Nat. 4 FRA |
Junior Women | 4 | 115.14 |
Short Program 3 (45.22) Free Skating 5 (69.92)
|
| 18–19.09.2021 | Coupe de l'Ouverture FRA |
Junior Women | Keskeyttänyt |
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.10.2020 | TDF Colmar 2020 FRA |
N1-Juniors Women | Keskeyttänyt | ||
| 01–03.10.2020 | MASTERS 2020 Nat. 5 FRA |
Junior Women | 5 | 114.38 |
Short Program 5 (37.53) Free Skating 5 (76.85)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.02.2020 | Championnat de France Junior 2020 Nat. 7 FRA |
Junior Women | 7 | 110.52 |
Short Program 8 (37.27) Free Skating 7 (73.25)
|
| 01–02.02.2020 | Selection IDF par club FRA |
D1 Junior Women | 4 | 69.14 |
Free Skating 4 (69.14)
|
| 18–19.01.2020 | TDF de Nice FRA |
Junior Women | Keskeyttänyt | ||
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Junior Women | 5 | 119.32 |
Short Program 7 (41.24) Free Skating 6 (78.08)
|
| 23–24.11.2019 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES FRA |
Junior Women | 3 | 101.00 |
Short Program 1 (42.04) Free Skating 3 (58.96)
|
| 01–03.11.2019 | Icelab International Cup ITA |
Junior Women | 23 | 103.18 |
Short Program 26 (32.75) Free Skating 21 (70.43)
|
| 19–20.10.2019 | TDF A3 Dammarie FRA |
Junior Women | 3 | 99.33 |
Short Program 2 (43.52) Free Skating 5 (55.81)
|
| 26–28.09.2019 | MASTERS - 2019 Nat. 6 FRA |
Junior Women | 6 | 112.68 |
Short Program 7 (38.25) Free Skating 4 (74.43)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Championnat de France Novices A et B 2019 Nationals FRA |
Novice A Girls | Keskeyttänyt |
Short Program 11 (30.69)
|
|
| 26.02–03.03.2019 | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 AUT |
Advanced Novice Girls | 4 | 93.44 |
Short Program 5 (34.01) Free Skating 4 (59.43)
|
| 22–24.02.2019 | Championnat de France Juniors 2019 Nat. 9 FRA |
Junior Women | 9 | 107.62 |
Short Program 12 (34.33) Free Skating 8 (73.29)
|
| 26–27.01.2019 | TDF B6 Castres FRA |
N1- Novices Girls | Keskeyttänyt |
Short Program 3 (31.01)
|
|
| 01–02.12.2018 | Tournoi de France A2 FRA |
Junior Women | 2 | 109.75 |
Short Program 2 (40.64) Free Skating 2 (69.11)
|
| 19–21.10.2018 | Autumn Cup 2018 FRA |
Novices Girls | 10 | 80.37 |
Short Program 16 (27.10) Free Skating 8 (53.27)
|
| 25–27.09.2018 | MASTERS - 2018 Nat. 7 FRA |
Junior Women | 7 | 109.90 |
Short Program 6 (38.40) Free Skating 9 (71.50)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 🏅 Nat. 2 FRA |
N1-Novices Filles | 2 | 55.67 |
Free Skating 2 (55.67)
|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Advanced Novices Girls | 16 | 87.24 |
Short Program 19 (30.71) Free Skating 16 (56.53)
|
| 24–25.03.2018 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B Nat. 5 FRA |
Novices A Girls | 5 | 93.33 |
Short Program 5 (34.11) Free Skating 5 (59.22)
|
| 17–18.03.2018 | France Club Selection Cergy 2018 FRA |
Novice Girls | |||
| 03–04.03.2018 | Tournoi de France C11 FRA |
Novices Girls | 3 | 88.89 |
Short Program 3 (34.29) Free Skating 3 (54.60)
|
| 27.01.2018 | TDF Reims FRA |
Novice Girls | 5 | 82.51 |
Short Program 5 (29.88) Free Skating 4 (52.63)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
Novice Girls | 4 | 78.69 |
Short Program 4 (28.90) Free Skating 4 (49.79)
|
| 08–12.11.2017 | 43. LEO SCHEU MEMORIAL 2017 - ISU AUT |
Advanced Novice Girls | 9 | 68.94 |
Short Program 11 (24.70) Free Skating 12 (44.24)
|
| 20–22.10.2017 | Coupe D'automne FRA |
Novice Girls | 4 | 84.94 |
Short Program 3 (31.07) Free Skating 8 (53.87)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS 🏅 Nat. 3 FRA |
D1 Novice Girls | 3 | 49.83 |
Free Skating 3 (49.83)
|
| 14–16.04.2017 | 9Th Rooster Cup - 2017 FRA |
Advanced Novices Girls | 11 | 77.79 |
Short Program 11 (27.59) Free Skating 9 (50.20)
|
| 25–26.03.2017 | Championnats de France 2 Nat. 4 FRA |
Minime A Women | 4 | 81.05 |
Short Program 4 (30.04) Free Skating 6 (51.01)
|
| 18–19.03.2017 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS Nat. 16 FRA |
Novices Girls | 16 | 70.99 |
Short Program 21 (24.20) Free Skating 15 (46.79)
|
| 11–12.03.2017 | selection clubs IDF Centre FRA |
Novices Girls | 2 | 48.81 |
Free Skating 2 (48.81)
|
| 11–12.02.2017 | TDF NANTES FRA |
Minime Women | 1 | 77.97 |
Short Program 1 (28.30) Free Skating 1 (49.67)
|
| 19–20.11.2016 | TDF ROUEN 2016 FRA |
Minime Women | 2 | 69.02 |
Short Program 2 (26.76) Free Skating 3 (42.26)
|
| 18–23.10.2016 | Denkova-Staviski Cup 2016 ISU Sofia/BUL |
Basic Novice A Girls | 5 | 38.39 |
Free Skating 5 (38.39)
|
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 Nationals FRA |
D2 Junior Women |
Free Skating 4 (58.95)
|
||
| 02–03.04.2016 | Championnat de France Minimes 2016 🏅 Nat. 2 FRA |
Minime B Women | 2 | 44.30 |
Free Skating 2 (44.30)
|
| 05–06.03.2016 | 10ème trophée Alain CAlmat FRA |
N2 Minime Women | 1 | 42.67 |
Free Skating 1 (42.67)
|
| 20–21.02.2016 | Tournoi de France n° 11 - Garges FRA |
N2 Minime Women | 1 | 44.88 |
Free Skating 1 (44.88)
|
| 16–17.01.2016 | Tournoi de France n° 7 - Asnières FRA |
N2 Minime Women | 1 | 41.87 |
Free Skating 1 (41.87)
|
| 07–08.01.2016 | TDF Dammarie 2017 FRA |
Minime Women | 1 | 77.03 |
Short Programm 1 (26.10) Free Skating 1 (50.93)
|
| 28–29.11.2015 | Tournoi de France n° 4 FRA |
N2 Minime Women | 1 | 38.23 |
Free Skating 1 (38.23)
|
Kausi 2014/2015
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2015 | CHAMPIONNATS DE FRANCE 2015 - MINIMES 🥇 Nat. champion FRA |
Minime B Women | 1 | 46.03 |
Free Skating 1 (46.03)
|
| 07–08.03.2015 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 FRA |
D2-Minime Filles |
Free Skating 2 (41.63)
|
||
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
N2 Minime Women | 2 | 44.56 |
Free Skating 2 (44.56)
|
| 24–25.01.2015 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE FRA |
N2 Minime Women | 4 | 38.67 |
Free Skating 4 (38.67)
|
| 09–11.01.2015 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" COLMAR FRA |
N2 Minime Women | 1 | 43.38 |
Free Skating 1 (43.38)
|
| 12–14.12.2014 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" CASTRES FRA |
N2 Minime Women | 11 | 37.77 |
Free Skating 11 (37.77)
|
| 29–30.11.2014 | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN FRA |
N2 Minime Women | 6 | 34.13 |
Free Skating 6 (34.13)
|
Kausi 2013/2014
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.03–30.09.2014 | Championnats de France 2014 Nat. 4 FRA |
Avenir Women | 4 | 37.22 |
Free Skating 4 (37.22)
|
| 08–09.03.2014 | CHAMPIONNATS IDF 2014 - Copie FRA |
Avenir Women | 4 | 30.21 |
Free Skating 4 (30.21)
|
| 01–02.02.2014 | Trophée Anne de Bretagne - TDF "-13 ans" FRA |
Avenir Women | 3 | 31.68 |
Free Skating 3 (31.68)
|
| 17–19.01.2014 | Tournoi de France B3 -13 ans FRA |
Avenir Women Série 2 | 3 | 31.72 |
Free Skating 3 (31.72)
|
Kausi 2011/2012
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2011 | Coupe de Garges 2011 - TDF moins de 13 ans FRA |
D3 Poussin Fille | 1 | 17.03 |
Free Skating 1 (19.01)
|
ISU Mestaruuskilpailujen vähimmäisvaatimukset ⓘ
World Championships — Women
17.03.2027 · Tampere, FIN
80.31 / 88.00 vähimmäismäärä−7.69
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 17.02.2027
Short Program
30.02Tayside Trophy GBR 2025 (Dundee/GBR)
Free Skating
50.29ISU CS Tallinn Trophy 2025 (Tallinn/EST)
European Championships — Women
27.01.2027 · Lausanne, SUI
80.31 / 75.00 vähimmäismäärä✓ täytetty
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 30.12.2026
Short Program
30.02Tayside Trophy GBR 2025 (Dundee/GBR)
Free Skating
50.29ISU CS Tallinn Trophy 2025 (Tallinn/EST)
