Tadeas VACLAVIK Access
2008-02-21 Bratislava SVK 175 cm Prague ⛸ vuodesta 2013 student Maailman ranking: #74 Senior Men (697 pts, 2026/2027); #47 Junior Men (291 pts, 2026/2027)
Valmentaja: Stéphane Lambiel, Tomáš Verner Entiset valmentajat: Katarina Gaborikova, Dmytro Ignatenko, Rudolf Brezina, Gabriele Minchio, Sergei Rozanov Koreografi: Stéphane Lambiel, Tomáš Verner
ISU ennätykset & tilastot
| Saavutus | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Asetettu kilpailussa | Päivämäärä |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 290 | 177.15 | ISU JGP Ankara 2025 | 30.08.2025 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 256 | 120.52 | ISU JGP Ankara 2025 | 30.08.2025 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 325 | 59.97 | ISU JGP Solidarity Cup 2025 | 02.10.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Total | 128 | 177.15 | ISU JGP Ankara 2025 | 30.08.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Free Skating | 118 | 120.52 | ISU JGP Ankara 2025 | 30.08.2025 |
| Season best ranking 2025/2026 | Senior Men · Short Program | 135 | 59.97 | ISU JGP Solidarity Cup 2025 | 02.10.2025 |
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Lyhytohjelma | 70.76epävirallinenvirallinen 55.02 | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) | 2025/2026 |
| Senior Men | Vapaaohjelma | 133.96epävirallinenvirallinen 93.17 | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) | 2025/2026 |
| Senior Men | Yhteensä | 204.72epävirallinenvirallinen 148.19 | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Lyhytohjelma | 43.12epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Boys | Vapaaohjelma | 78.00epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Boys | Yhteensä | 121.12epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Lyhytohjelma | 29.11epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) | 2020/2021 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Vapaaohjelma | 55.41epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) | 2020/2021 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Yhteensä | 84.52epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) | 2020/2021 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Lyhytohjelma | 35.26epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Vapaaohjelma | 62.77epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Yhteensä | 98.03epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Lyhytohjelma | 40.76epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Vapaaohjelma | 77.06epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Yhteensä | 117.82epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) | 2022/2023 |
| FS Basic Novice Boys | Yhteensä | 24.00epävirallinen | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) | 2018/2019 |
| FS Cubs Boys | Yhteensä | 22.50epävirallinen | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) | 2016/2017 |
| FS Cubs Boys ISU 9 | Yhteensä | 27.60epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) | 2017/2018 |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 26.82epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2016/2017 |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 29.16epävirallinen | 9.Novomestsky Pohar F.Kalencikovej (SVK) | 2017/2018 |
| Hopefuls Younger Boys | Yhteensä | 15.18epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) | 2015/2016 |
| Hopefuls Younger Boys | Yhteensä | 17.40epävirallinen | 2. Polana Cup Detva (SVK) | 2015/2016 |
| Junior Men | Lyhytohjelma | 62.11epävirallinenvirallinen 59.97 | Budapest Trophy 2025 (Budapest/HUN) | 2025/2026 |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 120.52virallinen | ISU JGP Ankara 2025 (Ankara/TUR) | 2025/2026 |
| Junior Men | Yhteensä | 177.96epävirallinenvirallinen 177.15 | Budapest Trophy 2025 (Budapest/HUN) | 2025/2026 |
| Juvenile Boys | Yhteensä | 26.70epävirallinen | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) | 2016/2017 |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 40.63epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) | 2022/2023 |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 41.65epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 71.07epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) | 2022/2023 |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 66.98epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Older Boys | Yhteensä | 108.63epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) | 2021/2022 |
| Older Boys | Yhteensä | 111.70epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) | 2022/2023 |
| Pre-Juvenile Boys | Yhteensä | 13.93epävirallinen | 53rd Grand Prix SNP (SVK) | 2015/2016 |
| Pre-Novices Boys | Yhteensä | 42.98epävirallinen | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Younger Boys | Yhteensä | 40.99epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) | 2019/2020 |
| Younger Boys | Yhteensä | 48.40epävirallinen | 6. Polana Cup Detva (SVK) | 2019/2020 |
Parhaat tulokset kaudella 2026/2027
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Lyhytohjelma | 48.13epävirallinen | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 91.96epävirallinen | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
| Junior Men | Yhteensä | 140.09epävirallinen | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
| Senior Men | Lyhytohjelma | 55.02virallinen | CS 34th Nepela Memorial 2026 (Bratislava/SVK) |
| Senior Men | Vapaaohjelma | 93.17virallinen | CS 34th Nepela Memorial 2026 (Bratislava/SVK) |
| Senior Men | Yhteensä | 148.19virallinen | CS 34th Nepela Memorial 2026 (Bratislava/SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Lyhytohjelma | 62.11epävirallinenvirallinen 59.97 | Budapest Trophy 2025 (Budapest/HUN) |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 120.52virallinen | ISU JGP Ankara 2025 (Ankara/TUR) |
| Junior Men | Yhteensä | 177.96epävirallinenvirallinen 177.15 | Budapest Trophy 2025 (Budapest/HUN) |
| Senior Men | Lyhytohjelma | 70.76epävirallinen | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) |
| Senior Men | Vapaaohjelma | 133.96epävirallinen | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) |
| Senior Men | Yhteensä | 204.72epävirallinen | Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Lyhytohjelma | 56.93epävirallinenvirallinen 52.12 | 16th Tirnavia Ice Cup 2024 International (Trnava/SVK) |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 112.85epävirallinenvirallinen 91.63 | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
| Junior Men | Yhteensä | 168.29epävirallinenvirallinen 143.75 | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Lyhytohjelma | 57.52epävirallinen | Skate Jesenice 2024 - Triglav Trophy (Jesenice/SLO) |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 103.73epävirallinen | Skate Jesenice 2024 - Triglav Trophy (Jesenice/SLO) |
| Junior Men | Yhteensä | 161.25epävirallinen | Skate Jesenice 2024 - Triglav Trophy (Jesenice/SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Lyhytohjelma | 43.12epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Advanced Novice Boys | Vapaaohjelma | 78.00epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Advanced Novice Boys | Yhteensä | 121.12epävirallinen | 14th Tirnavia Ice Cup (Trnava/SVK) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Lyhytohjelma | 40.76epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Vapaaohjelma | 77.06epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | Yhteensä | 117.82epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) |
| Junior Men | Lyhytohjelma | 51.27epävirallinen | Sofia Trophy ISU 2023 (Sofia/BUL) |
| Junior Men | Vapaaohjelma | 108.33epävirallinen | Sofia Trophy ISU 2023 (Sofia/BUL) |
| Junior Men | Yhteensä | 159.60epävirallinen | Sofia Trophy ISU 2023 (Sofia/BUL) |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 40.63epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 71.07epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) |
| Older Boys | Yhteensä | 111.70epävirallinen | Humenska korcula 2022 (Humenne/SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Lyhytohjelma | 41.49epävirallinen | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Vapaaohjelma | 62.84epävirallinen | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Boys | Yhteensä | 104.33epävirallinen | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Lyhytohjelma | 35.26epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Vapaaohjelma | 62.77epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2006 - 30.6.2011) | Yhteensä | 98.03epävirallinen | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 41.65epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 35.57epävirallinen | 12. Zilinska pirueta Memorial manzelov Novakovcov (Zilina/SVK) |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 66.98epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 64.00epävirallinen | 12. Zilinska pirueta Memorial manzelov Novakovcov (Zilina/SVK) |
| Older Boys | Yhteensä | 99.57epävirallinen | 12. Zilinska pirueta Memorial manzelov Novakovcov (Zilina/SVK) |
| Older Boys | Yhteensä | 108.63epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2022 (Kosice/SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Lyhytohjelma | 20.76epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Boys | Vapaaohjelma | 42.07epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Boys | Yhteensä | 62.83epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub (Tallinn/EST) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Lyhytohjelma | 29.11epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Vapaaohjelma | 55.41epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) |
| Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | Yhteensä | 84.52epävirallinen | Sofia Trophy 2021 (BUL) |
| Older Boys | Lyhytohjelma | 24.22epävirallinen | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
| Older Boys | Vapaaohjelma | 45.95epävirallinen | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
| Older Boys | Yhteensä | 70.17epävirallinen | 39. Velka cena Ziliny 2020 (SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Pre-Novices Boys | Vapaaohjelma | 42.98epävirallinen | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Pre-Novices Boys | Yhteensä | 42.98epävirallinen | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Younger Boys | Vapaaohjelma | 48.40epävirallinen | 6. Polana Cup Detva (SVK) |
| Younger Boys | Vapaaohjelma | 40.99epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) |
| Younger Boys | Yhteensä | 40.99epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2020 (Bratislava/SVK) |
| Younger Boys | Yhteensä | 48.40epävirallinen | 6. Polana Cup Detva (SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| FS Basic Novice Boys | Vapaaohjelma | 24.00epävirallinen | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| FS Basic Novice Boys | Yhteensä | 24.00epävirallinen | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| Pre-Novices Boys | Vapaaohjelma | 39.07epävirallinen | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Pre-Novices Boys | Yhteensä | 39.07epävirallinen | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Younger Boys | Vapaaohjelma | 38.84epävirallinen | 2nd Figure Skating Challenge (SVK) |
| Younger Boys | Vapaaohjelma | 35.71epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Younger Boys | Yhteensä | 38.84epävirallinen | 2nd Figure Skating Challenge (SVK) |
| Younger Boys | Yhteensä | 35.71epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| FS Cubs Boys ISU 9 | Vapaaohjelma | 27.60epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
| FS Cubs Boys ISU 9 | Yhteensä | 27.60epävirallinen | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
| Hopefuls Older Boys | Vapaaohjelma | 29.16epävirallinen | 9.Novomestsky Pohar F.Kalencikovej (SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Vapaaohjelma | 26.50epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 (Ružomberok/SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 26.50epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 (Ružomberok/SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 29.16epävirallinen | 9.Novomestsky Pohar F.Kalencikovej (SVK) |
| Juvenile Boys | Vapaaohjelma | 25.32epävirallinen | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Juvenile Boys | Yhteensä | 25.32epävirallinen | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| FS Cubs Boys | Vapaaohjelma | 22.50epävirallinen | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) |
| FS Cubs Boys | Yhteensä | 22.50epävirallinen | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) |
| Hopefuls Older Boys | Vapaaohjelma | 26.82epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Vapaaohjelma | 21.67epävirallinen | 54. Grand Prix SNP (SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 26.82epävirallinen | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2017 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Yhteensä | 21.67epävirallinen | 54. Grand Prix SNP (SVK) |
| Juvenile Boys | Vapaaohjelma | 26.70epävirallinen | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) |
| Juvenile Boys | Yhteensä | 26.70epävirallinen | 58. Grand Prix Bratislava 2016 (SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Vapaaohjelma | 15.18epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Vapaaohjelma | 17.40epävirallinen | 2. Polana Cup Detva (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Yhteensä | 17.40epävirallinen | 2. Polana Cup Detva (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Yhteensä | 15.18epävirallinen | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 (Ružomberok/SVK) |
| Pre-Juvenile Boys | Vapaaohjelma | 13.93epävirallinen | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
| Pre-Juvenile Boys | Yhteensä | 13.93epävirallinen | 53rd Grand Prix SNP (SVK) |
Parhaat tulokset kaudella 2014/2015
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Vapaaohjelma | 8.42epävirallinen | Zilinska piruetka (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Yhteensä | 8.42epävirallinen | Zilinska piruetka (SVK) |
| Pre Juvenile Boys | Vapaaohjelma | 6.18epävirallinen | Grand Prix Bratislava 2014 (SVK) |
| Pre Juvenile Boys | Yhteensä | 6.18epävirallinen | Grand Prix Bratislava 2014 (SVK) |
Kausi 2026/2027
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–27.09.2026 | CS 34th Nepela Memorial 2026 Bratislava/SVK |
Senior Men | 24 | 148.19 |
Short Program 23 (55.02) Free Skating 22 (93.17)
|
| 07–08.08.2026 | Proverky vykonnosti 2026 Brno/CZE |
Junior Men | 3 | 140.09 |
Short Program 3 (48.13) Free Skating 3 (91.96)
|
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–08.03.2026 | Sonja Henie Trophy 2026 Oslo/NOR |
Junior Men | Keskeyttänyt | ||
| 03–08.03.2026 | ISU Figure Skating Junior World Championships 2026 Tallinn/EST |
Junior Men | 35FNR | 52.73 |
Short Program 35 (52.73)
|
| 31.01–01.02.2026 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 🏅 Nat. 2 Ceske Budejovice/CZE |
Junior Men | 2 | 174.21 |
Short Program 1 (63.08) Free Skating 2 (111.13)
|
| 22–25.01.2026 | Merano Ice Trophy 2026 Merano/ITA |
Junior Men | 3 | 151.35 |
Short Program 2 (55.12) Free Skating 3 (96.23)
|
| 27–30.11.2025 | Bosphorus Cup 2025 Istanbul/TUR |
Senior Men | 3 | 186.36 |
Short Program 6 (57.28) Free Skating 3 (129.08)
|
| 04–09.11.2025 | Denkova-Staviski CUP 2025 Sofia/BUL |
Senior Men | 3 | 204.72 |
Short Program 3 (70.76) Free Skating 3 (133.96)
|
| 10–12.10.2025 | Budapest Trophy 2025 Budapest/HUN |
Junior Men | 1 | 177.96 |
Short Program 1 (62.11) Free Skating 1 (115.85)
|
| 01–04.10.2025 | ISU JGP Solidarity Cup 2025 Gdansk/POL |
Junior Men | 16 | 163.47 |
Short Program 13 (59.97) Free Skating 18 (103.50)
|
| 27–30.08.2025 | ISU JGP Ankara 2025 Ankara/TUR |
Junior Men | 5 | 177.15 |
Short Program 6 (56.63) Free Skating 6 (120.52)
|
| 08–09.08.2025 | Proverky vykonnosti 2025 Brno/CZE |
Junior Men | 2 | 142.22 |
Short Program 2 (46.73) Free Skating 2 (95.49)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–01.02.2025 | MCR Junioru, dorostenek a TP zactva, PCR Senioru 🏅 Nat. 2 Breclav/CZE |
Junior Men | 2 | 163.78 |
Short Program 1 (56.84) Free Skating 2 (106.94)
|
| 07–12.01.2025 | Sofia Trophy 2025 Sofia/BUL |
Junior Men | 3 | 168.29 |
Short Program 6 (55.44) Free Skating 4 (112.85)
|
| 25.11–01.12.2024 | Bosphorus Cup 2024 Istanbul/TUR |
Junior Men | 4 | 171.16 |
Short Program 2 (62.57) Free Skating 5 (108.59)
|
| 14–17.11.2024 | Skate Celje 2024 - ISU Celje/SLO |
Junior Men | 1 | 184.22 |
Short Program 1 (65.09) Free Skating 1 (119.13)
|
| 01–03.11.2024 | 16th Tirnavia Ice Cup 2024 International Trnava/SVK |
Junior Men | 3 | 156.64 |
Short Program 3 (56.93) Free Skating 3 (99.71)
|
| 11–13.10.2024 | Budapest Trophy 2024 Budapest/HUN |
Junior Men | 7 | 143.79 |
Short Program 9 (43.53) Free Skating 6 (100.26)
|
| 04–07.09.2024 | ISU JGP Czech Skate 2024 Ostrava/CZE |
Junior Men | 17 | 143.75 |
Short Program 17 (52.12) Free Skating 17 (91.63)
|
| 09–10.08.2024 | Proverky vykonnosti 2024 Lhota u Vsetina/CZE |
Junior Men | 1 | 147.11 |
Short Program 2 (47.63) Free Skating 1 (99.48)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–14.04.2024 | Skate Jesenice 2024 - Triglav Trophy Jesenice/SLO |
Junior Men | 2 | 161.25 |
Short Program 2 (57.52) Free Skating 2 (103.73)
|
| 08–10.03.2024 | Sonja Henie Trophy 2024 - International Oslo/NOR |
Junior Men | 4 | 153.28 |
Short Program 3 (54.00) Free Skating 4 (99.28)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Men | 6 | 140.90 |
Short Program 6 (50.42) Free Skating 6 (90.48)
|
| 02–03.02.2024 | MCR junioru, TP zactva, Prebor senioru 2024 🥇 Nat. champion Marianske Lazne/CZE |
Junior Men | 1 | 172.25 |
Short Program 1 (58.49) Free Skating 1 (113.76)
|
| 09–10.12.2023 | VC Koprivnice Koprivnice/CZE |
Junior Men | 1 | 150.56 |
Short Program 1 (59.94) Free Skating 1 (90.62)
|
| 11–12.11.2023 | VC Hradce Kralove Hradec Kralove/CZE |
Junior Men | 1 | 134.49 |
Short Program 1 (45.32) Free Skating 1 (89.17)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2023 | EAST Slovakia Trophy 2023 Kosice/SVK |
Junior Men | 1 | 151.72 |
Short Program 1 (52.10) Free Skating 1 (99.62)
|
| 03–07.02.2023 | Sofia Trophy ISU 2023 Sofia/BUL |
Junior Men | 3 | 159.60 |
Short Program 3 (51.27) Free Skating 3 (108.33)
|
| 21–22.01.2023 | Memorial Igora Prokopa Ruzomberok/SVK |
Junior Men | 2 | 146.98 |
Short Program 2 (53.65) Free Skating 2 (93.33)
|
| 14–15.01.2023 | 13. NMV Pohar Fedory Kalencikovej Nove Mesto nad Vahom/SVK |
Junior Men | 2 | 142.55 |
Short Program 3 (49.10) Free Skating 2 (93.45)
|
| 28.11–04.12.2022 | Santa Claus 2022 Budapest/HUN |
Advanced Novice Boys | 3 | 117.53 |
Short Program 3 (42.48) Free Skating 3 (75.05)
|
| 17–20.11.2022 | Skate Celje 2022 - ISU Celje/SLO |
Advanced Novices Boys (1.7.2007 - 30.6.2012) | 1 | 117.82 |
Short Program 1 (40.76) Free Skating 1 (77.06)
|
| 28–30.10.2022 | 14th Tirnavia Ice Cup Trnava/SVK |
Advanced Novice Boys | 1 | 121.12 |
Short Program 2 (43.12) Free Skating 1 (78.00)
|
| 08.10.2022 | Humenska korcula 2022 Humenne/SVK |
Older Boys | 1 | 111.70 |
Short Program 1 (40.63) Free Skating 1 (71.07)
|
Kausi 2021/2022
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02–03.03.2021 | Sofia Trophy 2021 BUL |
Advanced Novices Boys (1.7.2005 - 30.6.2010) | 5 | 84.52 |
Short Program 5 (29.11) Free Skating 5 (55.41)
|
| 18–21.02.2021 | Tallink Hotels Cup 2021 Interclub Tallinn/EST |
Advanced Novice Boys | 3 | 62.83 |
Short Program 3 (20.76) Free Skating 3 (42.07)
|
| 10–12.12.2020 | 39. Velka cena Ziliny 2020 SVK |
Older Boys | 1 | 70.17 |
Short Program 1 (24.22) Free Skating 1 (45.95)
|
Kausi 2019/2020
Kausi 2018/2019
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2018 | Nitrava Cup 2018 SVK |
Hopefuls Older Boys | 1 | 28.35 |
Free Skating 1 (28.35)
|
| 03–04.03.2018 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2018 Ružomberok/SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 26.50 |
Free Skating 2 (26.50)
|
| 27–28.01.2018 | 1. Ice Cup Brezno 2018 SVK |
Hopefuls Older Boys | 1 | 28.30 |
Free Skating 1 (28.30)
|
| 20–21.01.2018 | Velka Cena Kosic a Kosicka korculka 2018 SVK |
Hopefuls Older Boys | 1 | 27.39 |
Free Skating 1 (27.39)
|
| 13–14.01.2018 | 9.Novomestsky Pohar F.Kalencikovej SVK |
Hopefuls Older Boys | 1 | 29.16 |
Free Skating 1 (29.16)
|
| 15–17.12.2017 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 SVK |
Juvenile Boys | 1 | 25.32 |
Free Skating 1 (25.32)
|
| 04–10.12.2017 | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU HUN |
FS Cubs Boys ISU 9 | 7 | 27.60 |
Free Skating 7 (27.60)
|
| 25–26.11.2017 | Velka Cena Puchova 2017 SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 24.16 |
Free Skating 2 (24.16)
|
| 02–05.11.2017 | 10th Tirnavia Riedell Ice Cup SVK |
Juvenile Boys | 1 | 23.16 |
Free Skating 1 (23.16)
|
Kausi 2016/2017
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2016 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2016 Ružomberok/SVK |
Hopefuls Younger Boys | 3 | 15.18 |
Free Skating 3 (15.18)
|
| 27–28.02.2016 | 35. Velka Cena Ziliny 2016 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 17.30 |
Free Skating 2 (17.30)
|
| 20–21.02.2016 | Velka Cena Ruzomberka 2016 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 3 | 13.99 |
Free Skating 3 (13.99)
|
| 16–17.01.2016 | Velka cena Kosic SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 14.90 |
Free Skating 2 (14.90)
|
| 18–20.12.2015 | 57th Grand Prix of Bratislava SVK |
Pre-Juvenile Boys | 2 | 12.17 |
Free Skating 2 (12.17)
|
| 05–06.12.2015 | 2. Polana Cup Detva SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 17.40 |
Free Skating 2 (17.40)
|
| 28–29.11.2015 | Velka Cena Puchova 2015 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 1 | 15.75 |
Free Skating 1 (15.75)
|
| 20–22.11.2015 | 53rd Grand Prix SNP SVK |
Pre-Juvenile Boys | 3 | 13.93 |
Free Skating 3 (13.93)
|
| 22–25.10.2015 | Tirnavia Edea Ice Cup 2015 SVK |
Pre-Juvenile Boys | 4 | 11.72 |
Free Skating 4 (11.72)
|
Kausi 2014/2015
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.02.2015 | Velka Cena Trencina 2015 SVK |
Hopefuls Younger Boys | |||
| 24–25.01.2015 | Zilinska piruetka SVK |
Hopefuls Younger Boys | 10 | 8.42 |
Free Skating 10 (8.42)
|
| 13–14.12.2014 | Grand Prix Bratislava 2014 SVK |
Pre Juvenile Boys | 9 | 6.18 |
Free Skating 9 (6.18)
|
ISU Mestaruuskilpailujen vähimmäisvaatimukset ⓘ
World Championships — Men
17.03.2027 · Tampere, FIN
106.81 / 109.00 vähimmäismäärä−2.19
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 17.02.2027
Short Program
38.05Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL)
Free Skating
68.76Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL)
European Championships — Men
27.01.2027 · Lausanne, SUI
106.81 / 86.00 vähimmäismäärä✓ täytetty
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 30.12.2026
Short Program
38.05Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL)
Free Skating
68.76Denkova-Staviski CUP 2025 (Sofia/BUL)
World Junior Championships — Men
24.02.2027 · Sofia, BUL
97.82 / 80.00 vähimmäismäärä✓ täytetty
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 27.01.2027
Short Program
34.41Budapest Trophy 2025 (Budapest/HUN)
Free Skating
63.41ISU JGP Ankara 2025 (Ankara/TUR)
