Lucka FORTUNA Access
2010-01-11 Ljubljana 170 cm Ljubljana ⛸ vuodesta 2016 high school student
Valmentaja: Gordana Smrekar Koreografi: Barbara Riboldi
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 39.44epävirallinen | Icechallenge 2024 (Graz/AUT) | 2024/2025 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 74.98epävirallinen | ISU Competition Dragon Trophy 2024 (LJUBLJANA/SLO) | 2023/2024 |
| Junior Women | Yhteensä | 113.71epävirallinen | ISU Competition Dragon Trophy 2024 (LJUBLJANA/SLO) | 2023/2024 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 36.71epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 58.23epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 94.94epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls Group 2 | Yhteensä | 56.40epävirallinen | Coppa dell'Amicizia 2023 (Merano/ITA) | 2023/2024 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Lyhytohjelma | 27.27epävirallinen | Skate Helena 2023 ISU (Belgrade/SRB) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Vapaaohjelma | 48.99epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) | 2022/2023 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Yhteensä | 76.19epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) | 2022/2023 |
| Basic Novice II Girls | Yhteensä | 45.49epävirallinen | NARCISA CUP 2022 (SLO) | 2021/2022 |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 and younger) | Yhteensä | 44.07epävirallinen | SKATE HELENA 2022 (Belgrade/SRB) | 2021/2022 |
| Chicks Girls 1.7.2009 And Younger | Yhteensä | 14.08epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) | 2016/2017 |
| Chicks Girls I | Yhteensä | 26.64epävirallinen | NARCISA CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Chicks I. Girls 1.7.2009-30.6.2010 | Yhteensä | 20.53epävirallinen | TIVOLI CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Cubs Deklice I 09/10 | Yhteensä | 30.56epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AKSEL 2019 (SLO) | 2019/2020 |
| Cubs Girls I | Yhteensä | 30.04epävirallinen | ZAKI'S FLIP 2020 (SLO) | 2019/2020 |
| Cubs II Girls | Yhteensä | 29.14epävirallinen | ZAKIJEV FLIP 2019 (SLO) | 2018/2019 |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Yhteensä | 26.79epävirallinen | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) | 2018/2019 |
| Deklice A | Lyhytohjelma | 34.59epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) | 2022/2023 |
| Deklice A | Vapaaohjelma | 59.60epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) | 2022/2023 |
| Deklice A | Yhteensä | 94.19epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) | 2022/2023 |
| Deklice B | Lyhytohjelma | 31.60epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2022 (SLO) | 2021/2022 |
| Deklice B | Vapaaohjelma | 50.76epävirallinen | Slovenian National Championships 2022 (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Deklice B | Yhteensä | 79.40epävirallinen | Slovenian National Championships 2022 (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Deklice C | Yhteensä | 28.99epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2019 (SLO) | 2018/2019 |
| Deklice D | Yhteensä | 24.51epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 43.17epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) | 2024/2025 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 79.33epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) | 2024/2025 |
| Junior Women | Yhteensä | 122.50epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) | 2024/2025 |
| Junior Women Group 2 | Yhteensä | 69.64epävirallinen | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) | 2024/2025 |
| Juniors Women | Lyhytohjelma | 44.38epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) | 2024/2025 |
| Juniors Women | Vapaaohjelma | 84.75epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) | 2024/2025 |
| Juniors Women | Yhteensä | 129.13epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) | 2024/2025 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 36.43epävirallinen | Slovenian National Championships 2026 (Jeasenice/SLO) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 34.12epävirallinen | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 66.67epävirallinen | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 67.06epävirallinen | Slovenian National Championships 2026 (Jeasenice/SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 100.79epävirallinen | Icechallenge 2025 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Yhteensä | 103.49epävirallinen | Slovenian National Championships 2026 (Jeasenice/SLO) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 39.44epävirallinen | Icechallenge 2024 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 43.17epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 74.08epävirallinen | Icechallenge 2024 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 79.33epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 122.50epävirallinen | Slovenian National Figure Skating Championships 2024/2025 (Celje/SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 113.52epävirallinen | Icechallenge 2024 (Graz/AUT) |
| Junior Women Group 2 | Vapaaohjelma | 69.64epävirallinen | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) |
| Junior Women Group 2 | Yhteensä | 69.64epävirallinen | 13° Trofeo Fiemme On Ice (Cavalese/ITA) |
| Juniors Women | Lyhytohjelma | 44.38epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) |
| Juniors Women | Vapaaohjelma | 84.75epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) |
| Juniors Women | Yhteensä | 129.13epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AXEL 2024 (KRANJ/SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Group 2 | Vapaaohjelma | 56.40epävirallinen | Coppa dell'Amicizia 2023 (Merano/ITA) |
| Advanced Novice Girls Group 2 | Yhteensä | 56.40epävirallinen | Coppa dell'Amicizia 2023 (Merano/ITA) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 38.73epävirallinen | ISU Competition Dragon Trophy 2024 (LJUBLJANA/SLO) |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 42.37epävirallinen | Slovenian National Championships 2024 (Ljubljana/SLO) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 74.98epävirallinen | ISU Competition Dragon Trophy 2024 (LJUBLJANA/SLO) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 63.41epävirallinen | Slovenian National Championships 2024 (Ljubljana/SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 105.78epävirallinen | Slovenian National Championships 2024 (Ljubljana/SLO) |
| Junior Women | Yhteensä | 113.71epävirallinen | ISU Competition Dragon Trophy 2024 (LJUBLJANA/SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 36.71epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 58.23epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 94.94epävirallinen | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Lyhytohjelma | 27.27epävirallinen | Skate Helena 2023 ISU (Belgrade/SRB) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Vapaaohjelma | 48.99epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2007 - 30.6.2012) | Yhteensä | 76.19epävirallinen | Skate Celje 2022 - ISU (Celje/SLO) |
| Deklice A | Lyhytohjelma | 34.59epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) |
| Deklice A | Vapaaohjelma | 59.60epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) |
| Deklice A | Yhteensä | 94.19epävirallinen | Pokal Slovenije 2023 (Bled/SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice II Girls | Vapaaohjelma | 45.49epävirallinen | NARCISA CUP 2022 (SLO) |
| Basic Novice II Girls | Yhteensä | 45.49epävirallinen | NARCISA CUP 2022 (SLO) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 and younger) | Vapaaohjelma | 44.07epävirallinen | SKATE HELENA 2022 (Belgrade/SRB) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 and younger) | Yhteensä | 44.07epävirallinen | SKATE HELENA 2022 (Belgrade/SRB) |
| Deklice B | Lyhytohjelma | 31.60epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2022 (SLO) |
| Deklice B | Vapaaohjelma | 50.76epävirallinen | Slovenian National Championships 2022 (Celje/SLO) |
| Deklice B | Yhteensä | 79.40epävirallinen | Slovenian National Championships 2022 (Celje/SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Deklice B | Lyhytohjelma | 27.50epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UD 2020 (SLO) |
| Deklice B | Vapaaohjelma | 46.37epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UD 2020 (SLO) |
| Deklice B | Yhteensä | 73.87epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UD 2020 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cubs Deklice I 09/10 | Vapaaohjelma | 30.56epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AKSEL 2019 (SLO) |
| Cubs Deklice I 09/10 | Yhteensä | 30.56epävirallinen | GORENJSKI TROJNI AKSEL 2019 (SLO) |
| Cubs Girls I | Vapaaohjelma | 30.04epävirallinen | ZAKI'S FLIP 2020 (SLO) |
| Cubs Girls I | Yhteensä | 30.04epävirallinen | ZAKI'S FLIP 2020 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cubs II Girls | Vapaaohjelma | 29.14epävirallinen | ZAKIJEV FLIP 2019 (SLO) |
| Cubs II Girls | Yhteensä | 29.14epävirallinen | ZAKIJEV FLIP 2019 (SLO) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Vapaaohjelma | 26.79epävirallinen | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Yhteensä | 26.79epävirallinen | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
| Deklice C | Vapaaohjelma | 28.99epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2019 (SLO) |
| Deklice C | Yhteensä | 28.99epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2019 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls I | Vapaaohjelma | 26.64epävirallinen | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Chicks Girls I | Yhteensä | 26.64epävirallinen | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Chicks I. Girls 1.7.2009-30.6.2010 | Vapaaohjelma | 20.53epävirallinen | TIVOLI CUP 2018 (SLO) |
| Chicks I. Girls 1.7.2009-30.6.2010 | Yhteensä | 20.53epävirallinen | TIVOLI CUP 2018 (SLO) |
| Deklice D | Vapaaohjelma | 24.51epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) |
| Deklice D | Yhteensä | 24.51epävirallinen | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 (SLO) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls 1.7.2009 And Younger | Vapaaohjelma | 14.08epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Chicks Girls 1.7.2009 And Younger | Yhteensä | 14.08epävirallinen | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Deklice D | Vapaaohjelma | 15.40epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
| Deklice D | Yhteensä | 15.40epävirallinen | POKAL SLOVENIJE 2017 (SLO) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2026 | European Wulfenia cup 2026 Pontebba/ITA |
Junior Women | 10 | 103.65 |
Short Program 13 (35.55) Free Skating 8 (68.10)
|
| 14–15.03.2026 | Pokal Slovenije 2026 Bled/SLO |
Junior Women | 4 | 108.33 |
Short Program 4 (36.70) Free Skating 4 (71.63)
|
| 23–25.01.2026 | DRAGON TROPHY 2026 LJUBLJANA/SLO |
Junior Women | 8 | 41.49 |
Short Program 8 (41.49)
|
| 13–14.12.2025 | Slovenian National Championships 2026 Nat. 7 Jeasenice/SLO |
Junior Women | 7 | 103.49 |
Short Program 8 (36.43) Free Skating 7 (67.06)
|
| 05–09.11.2025 | Icechallenge 2025 Graz/AUT |
Junior Women | 22 | 100.79 |
Short Program 22 (34.12) Free Skating 20 (66.67)
|
| 10–12.10.2025 | Budapest Trophy 2025 Budapest/HUN |
Junior Women | 19 | 94.79 |
Short Program 19 (33.87) Free Skating 18 (60.92)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–14.04.2024 | Skate Jesenice 2024 - Triglav Trophy Jesenice/SLO |
Junior Women | Keskeyttänyt | ||
| 16–17.03.2024 | Pokal Slovenije 2024 Celje/SLO |
Junior Women | 4 | 111.88 |
Short Program 4 (39.86) Free Skating 4 (72.02)
|
| 09–11.02.2024 | ISU Competition Dragon Trophy 2024 LJUBLJANA/SLO |
Junior Women | 14 | 113.71 |
Short Program 18 (38.73) Free Skating 12 (74.98)
|
| 14.01.2024 | Biellman Cup 2024 JESENICE/SLO |
Junior Women | 1 | 75.10 |
Free Skating 1 (75.10)
|
| 16–17.12.2023 | Slovenian National Championships 2024 Nat. 5 Ljubljana/SLO |
Junior Women | 5 | 105.78 |
Short Program 4 (42.37) Free Skating 5 (63.41)
|
| 16–19.11.2023 | SKATE CELJE 2023 ISU Celje/SLO |
Junior Women | 16 | 110.00 |
Short Program 21 (36.40) Free Skating 16 (73.60)
|
| 27–29.10.2023 | Coppa dell'Amicizia 2023 Merano/ITA |
Advanced Novice Girls Group 2 | 1 | 56.40 |
Free Skating 1 (56.40)
|
Kausi 2022/2023
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–17.04.2022 | NARCISA CUP 2022 SLO |
Basic Novice II Girls | 1 | 45.49 |
Free Skating 1 (45.49)
|
| 31.03–03.04.2022 | Sebestyén Cup HUN |
Basic Novice II. Girls | 6 | 35.89 |
Free Skating 6 (35.89)
|
| 12–13.03.2022 | POKAL SLOVENIJE 2022 SLO |
Deklice B | 2 | 74.21 |
Short Program 1 (31.60) Free Skating 5 (42.61)
|
| 10–13.02.2022 | TIVOLI CUP 2022 SLO |
Basic Novice II. Girls | 1 | 37.76 |
Free Skating 1 (37.76)
|
| 19–23.01.2022 | SKATE HELENA 2022 Belgrade/SRB |
Basic Novices II. Girls (1.7.2009 and younger) | 1 | 44.07 |
Free Skating 1 (44.07)
|
| 09.01.2022 | BIELLMAN CUP SLO |
Basic Novice Girls II | 1 | 39.74 |
Free Skating 1 (39.74)
|
| 18–19.12.2021 | Slovenian National Championships 2022 🥇 Nat. champion Celje/SLO |
Deklice B | 1 | 79.40 |
Short Program 1 (28.64) Free Skating 1 (50.76)
|
| 19–21.11.2021 | SKATE CELJE 2021 - ISU Celje/SLO |
Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | 2 | 38.79 |
Free Skating 2 (38.79)
|
| 16–17.10.2021 | ZAKI'S FLIP 2021 SLO |
Basic Novice II Girls | 2 | 37.74 |
Free Skating 2 (37.74)
|
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2021 | Klubska tekma 2021 SLO |
Deklice B | 3 | 40.76 |
Free Skating 3 (40.76)
|
| 03.10.2020 | GORENJSKI TROJNI AXEL 2020 SLO |
Basice Novice Girls III | |||
| 19–20.09.2020 | POKAL SLOVENIJE V UD 2020 SLO |
Deklice B | 1 | 73.87 |
Short Program 1 (27.50) Free Skating 2 (46.37)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2020 | ZAKI'S FLIP 2020 SLO |
Cubs Girls I | 5 | 30.04 |
Free Skating 5 (30.04)
|
| 30.01–02.02.2020 | TIVOLI CUP 2020 Ljubljana/SLO |
Cubs Girls I 1.7.2009 To 30.6.2010 | Keskeyttänyt | ||
| 12–13.10.2019 | GORENJSKI TROJNI AKSEL 2019 SLO |
Cubs Deklice I 09/10 | 3 | 30.56 |
Free Skating 3 (30.56)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–14.04.2019 | NARCISA CUP 2019 SLO |
Cubs Girls II. | 2 | 26.50 |
Free Skating 2 (26.50)
|
| 09–10.03.2019 | POKAL SLOVENIJE 2019 SLO |
Deklice C | 11 | 28.99 |
Free Skating 11 (28.99)
|
| 16.02.2019 | ZAKIJEV FLIP 2019 SLO |
Cubs II Girls | 1 | 29.14 |
Free Skating 1 (29.14)
|
| 27.01.2019 | BIELLMAN CUP 2019 SLO |
Cubs II Girls | 3 | 28.68 |
Free Skating 3 (28.68)
|
| 22–25.11.2018 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS SLO |
Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | 8 | 26.79 |
Free Skating 8 (26.79)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | NARCISA CUP 2018 SLO |
Chicks Girls I | 9 | 26.64 |
Free Skating 9 (26.64)
|
| 17–18.03.2018 | POKAL SLOVENIJE V UMETNOSTNEM DRSANJU 2017/2018 SLO |
Deklice D | 6 | 24.51 |
Free Skating 6 (24.51)
|
| 17.02.2018 | ZAKIJEV FLIP SLO |
Chicks I Girls | 4 | 22.78 |
Free Skating 4 (22.78)
|
| 08–11.02.2018 | TIVOLI CUP 2018 SLO |
Chicks I. Girls 1.7.2009-30.6.2010 | 8 | 20.53 |
Free Skating 8 (20.53)
|
| 21.01.2018 | BIELLMAN CUP 2018 SLO |
Chicks Girls I. | 6 | 21.18 |
Free Skating 6 (21.18)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2017 | POKAL SLOVENIJE 2017 SLO |
Deklice D | 7 | 15.40 |
Free Skating 7 (15.40)
|
| 09–12.02.2017 | TIVOLI CUP 2017 SLO |
Chicks Girls 1.7.2009 And Younger | 10 | 14.08 |
Free Skating 10 (14.08)
|
| 17.12.2016 | ODPRTO PRVENSTVO SLOVENIJE 2017 SLO |
Deklice D | 7 | 11.68 |
Free Skating 7 (11.68)
|
ISU Mestaruuskilpailujen vähimmäisvaatimukset ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
46.57 / 72.00 vähimmäismäärä−25.43
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 27.01.2027
Short Program
16.06Icechallenge 2025 (Graz/AUT)
Free Skating
30.51Icechallenge 2025 (Graz/AUT)