Jara Tanaya WABNER Access
2008-10-20 Mumbai IND 162 cm Chemnitz ⛸ vuodesta 2014
Valmentaja: Patricia Krenz Entiset valmentajat: Jessika Ank Koreografi: Steffi Schneider
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 38.06epävirallinen | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) | 2021/2022 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 80.56epävirallinen | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) | 2024/2025 |
| Junior Women | Yhteensä | 117.87epävirallinen | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) | 2024/2025 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women I | Lyhytohjelma | 40.68epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Vapaaohjelma | 74.81epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
| Junior Women I | Yhteensä | 115.49epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) | 2023/2024 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 38.06epävirallinen | Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 76.16epävirallinen | Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT) |
| Junior Women | Yhteensä | 113.94epävirallinen | Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 37.31epävirallinen | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 80.56epävirallinen | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women | Yhteensä | 117.87epävirallinen | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women I | Lyhytohjelma | 40.68epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Vapaaohjelma | 74.81epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women I | Yhteensä | 115.49epävirallinen | Bavarian Open 2024 (Oberstdorf/GER) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 38.06epävirallinen | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 75.88epävirallinen | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Women | Yhteensä | 113.94epävirallinen | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–15.03.2026 | Coupe Du Printemps Luxembourg/LUX |
Junior Women | 9 | 113.94 |
Short Program 10 (38.06) Free Skating 9 (75.88)
|
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Junior Women | 10 | 112.38 |
Short Program 15 (36.22) Free Skating 8 (76.16)
|
| 15–18.10.2025 | Diamond Spin 2025 Katowice/POL |
Junior Women | 18 | 109.54 |
Short Program 33 (33.74) Free Skating 13 (75.80)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–26.01.2025 | Bavarian Open 2025 Oberstdorf/GER |
Junior Women | 21 | 117.87 |
Short Program 28 (37.31) Free Skating 19 (80.56)
|
| 13–17.11.2024 | NRW-Trophy 2024 Dortmund/GER |
Junior Women | 21 | 104.59 |
Short Program 20 (37.84) Free Skating 22 (66.75)
|
| 15–20.10.2024 | Diamond Spin 2024 Katowice-Janow/POL |
Junior Women | 16 | 104.08 |
Short Program 29 (32.20) Free Skating 13 (71.88)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–04.02.2024 | Bavarian Open 2024 Oberstdorf/GER |
Junior Women I | 7 | 115.49 |
Short Program 8 (40.68) Free Skating 6 (74.81)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.03.2022 | COUPE DU PRINTEMPS Luxembourg/LUX |
Junior Women | 9 | 113.94 |
Short Program 10 (38.06) Free Skating 9 (75.88)
|
ISU Mestaruuskilpailujen vähimmäisvaatimukset ⓘ
World Junior Championships — Women
24.02.2027 · Sofia, BUL
63.60 / 72.00 vähimmäismäärä−8.40
Viimeinen päivämäärä saavuttaa se: 27.01.2027
Short Program
22.00Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX)
Free Skating
41.60Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX)