Jade BELLOUATI Access
2009-11-03
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls A | Lyhytohjelma | 28.85epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls A | Vapaaohjelma | 48.05epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls A | Yhteensä | 76.90epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.30epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.30epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 54.78epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 54.78epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 80.08epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 80.08epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Cat. 3 A Filles | Yhteensä | 16.23epävirallinen | Coupe de Chamonix 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Minime Women | Yhteensä | 37.46epävirallinen | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| D1 Poussin Women | Yhteensä | 16.18epävirallinen | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) | 2017/2018 |
| Minime Women | Lyhytohjelma | 28.87epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Women | Vapaaohjelma | 47.21epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) | 2022/2023 |
| Minime Women | Yhteensä | 76.08epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) | 2022/2023 |
| N2 Minime Women | Vapaaohjelma | 42.59epävirallinen | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 30.24epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 60.32epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
| Novice Girls | Yhteensä | 90.56epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) | 2024/2025 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls A | Lyhytohjelma | 28.85epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) |
| Advanced Novice Girls A | Vapaaohjelma | 48.05epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) |
| Advanced Novice Girls A | Yhteensä | 76.90epävirallinen | Diamond Spin 2025 (Katowice/POL) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.30epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 25.30epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 54.78epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 54.78epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 80.08epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 80.08epävirallinen | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 30.24epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 60.32epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
| Novice Girls | Yhteensä | 90.56epävirallinen | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS (DAMMARIE-LES-LYS/FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Lyhytohjelma | 23.22epävirallinen | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Vapaaohjelma | 35.78epävirallinen | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Yhteensä | 59.00epävirallinen | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 (Budapest/HUN) |
| Novice Girls | Lyhytohjelma | 24.00epävirallinen | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Vapaaohjelma | 43.03epävirallinen | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Yhteensä | 67.03epävirallinen | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| D1 Minime Women | Vapaaohjelma | 37.46epävirallinen | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Minime Women | Yhteensä | 37.46epävirallinen | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Minime Women | Lyhytohjelma | 28.87epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) |
| Minime Women | Vapaaohjelma | 47.21epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) |
| Minime Women | Yhteensä | 76.08epävirallinen | TDF_GARGES_2023 (Garges-Les-Gonesse/FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| N2 Minime Women | Vapaaohjelma | 42.59epävirallinen | France Clubs (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cat. 3 A Filles | Vapaaohjelma | 16.23epävirallinen | Coupe de Chamonix 2018 (FRA) |
| Cat. 3 A Filles | Yhteensä | 16.23epävirallinen | Coupe de Chamonix 2018 (FRA) |
| D1 Poussin Women | Vapaaohjelma | 16.18epävirallinen | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| D1 Poussin Women | Yhteensä | 16.18epävirallinen | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.10.2025 | Diamond Spin 2025 Katowice/POL |
Advanced Novice Girls A | 3 | 76.90 |
Short Program 4 (28.85) Free Skating 5 (48.05)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.02.2025 | Tallink Hotels Cup 2025 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 20 | 80.08 |
Short Program 30 (25.30) Free Skating 16 (54.78)
|
| 12–15.02.2025 | Tallink Hotels Cup 2025 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 20 | 80.08 |
Short Program 30 (25.30) Free Skating 16 (54.78)
|
| 18–19.01.2025 | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS DAMMARIE-LES-LYS/FRA |
Novice Girls | 2 | 90.56 |
Short Program 2 (30.24) Free Skating 2 (60.32)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11–04.12.2023 | 17th SANTA CLAUS CUP 2023 Budapest/HUN |
Advanced Novice Girls | 26 | 59.00 |
Short Program 25 (23.22) Free Skating 25 (35.78)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Novice Girls | 18 | 67.03 |
Short Program 22 (24.00) Free Skating 17 (43.03)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 Nat. 6 Courbevoie/FRA |
D1 Minime Women | 6 | 37.46 |
Free Skating 6 (37.46)
|
| 21–22.01.2023 | TDF_GARGES_2023 Garges-Les-Gonesse/FRA |
Minime Women | 1 | 76.08 |
Short Program 1 (28.87) Free Skating 1 (47.21)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs Nationals FRA |
N2 Minime Women |
Free Skating 10 (42.59)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA FRA |
D1 Poussin Women | 3 | 16.18 |
Free Skating 3 (16.18)
|
| 10–11.03.2018 | Coupe de Chamonix 2018 FRA |
Cat. 3 A Filles | 5 | 16.23 |
Free Skating 5 (16.23)
|