fsresults

Julien ECKSTEIN

SUI SUI · GEN (21/22–25/26)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Bronze B Boys Yhteensä 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) 2025/2026
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Copper B Boys Vapaaohjelma 17.75 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) 2021/2022
Inrer-Bronze B Boys Yhteensä 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) 2024/2025
Inter-Bronze B Boys Yhteensä 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) 2023/2024
Inter-Bronze Boys Yhteensä 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI) 2024/2025
Sport De Masse I +14 Boys Yhteensä 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) 2025/2026
Sport De Masse I Boys Yhteensä 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) 2025/2026

Parhaat tulokset kaudella 2025/2026

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Bronze B Boys Vapaaohjelma 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Bronze B Boys Yhteensä 28.39 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Sport De Masse I +14 Boys Vapaaohjelma 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse I +14 Boys Yhteensä 30.31 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse I Boys Vapaaohjelma 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Sport De Masse I Boys Yhteensä 30.71 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI)
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2024/2025

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Inrer-Bronze B Boys Vapaaohjelma 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Inrer-Bronze B Boys Yhteensä 21.63 Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI)
Inter-Bronze B Boys Vapaaohjelma 19.97 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze B Boys Yhteensä 19.97 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze Boys Vapaaohjelma 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI)
Inter-Bronze Boys Yhteensä 25.05 Coupe Erguel 2024 (Saint-Imier/SUI)
Sport De Masse I Boys Vapaaohjelma 25.88 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Sport De Masse I Boys Yhteensä 25.88 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2023/2024

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Inter-Bronze B Boys Vapaaohjelma 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI)
Inter-Bronze B Boys Yhteensä 23.66 Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2022/2023

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Inter-Bronze B Boys Vapaaohjelma 20.69 Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI)
Inter-Bronze B Boys Yhteensä 20.69 Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Copper B Boys Vapaaohjelma 17.75 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI)