Larissza Vanda BERE epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Lyhytohjelma | 24.06 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) | 2022/2023 |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 52.20 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) | 2022/2023 |
| Senior Women | Yhteensä | 76.26 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) | 2022/2023 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Vapaaohjelma | 36.32 | C N Copii Cadeti si Novice / Cupa Primaverii (ROU) | 2018/2019 |
| Intermediate Novice Girls | Yhteensä | 32.42 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) | 2020/2021 |
| Junior Women | Lyhytohjelma | 30.83 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 59.72 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Junior Women | Yhteensä | 90.55 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Recreational B Basic Girls | Yhteensä | 24.98 | 3rd EduSport Trophy Recreational & Adult 2019 (ROU) | 2018/2019 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 30.83 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 59.72 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) |
| Junior Women | Yhteensä | 90.55 | Cupa Magie de Craciun 2022 (Otopeni/ROU) |
| Senior Women | Lyhytohjelma | 24.06 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) |
| Senior Women | Vapaaohjelma | 52.20 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) |
| Senior Women | Yhteensä | 76.26 | CUPA CORONA 2023 (Brasov/ROU) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Lyhytohjelma | 25.84 | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Junior Women | Vapaaohjelma | 47.28 | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
| Junior Women | Yhteensä | 73.12 | BELLU MEMORIAL (Otopeni/ROU) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Vapaaohjelma | 32.42 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
| Intermediate Novice Girls | Yhteensä | 32.42 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup (Miercurea Ciuc/ROU) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Vapaaohjelma | 36.32 | C N Copii Cadeti si Novice / Cupa Primaverii (ROU) |
| Recreational B Basic Girls | Vapaaohjelma | 24.98 | 3rd EduSport Trophy Recreational & Adult 2019 (ROU) |
| Recreational B Basic Girls | Yhteensä | 24.98 | 3rd EduSport Trophy Recreational & Adult 2019 (ROU) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03–02.04.2023 | CUPA CORONA 2023 Brasov/ROU |
Junior Women | 2 | 78.37 |
Short Program 4 (25.89) Free Skating 2 (52.48)
|
| 31.03–02.04.2023 | CUPA CORONA 2023 Brasov/ROU |
Senior Women | 3 | 76.26 |
Short Program 3 (24.06) Free Skating 3 (52.20)
|
| 08–10.12.2022 | Cupa Magie de Craciun 2022 Otopeni/ROU |
Junior Women | 10 | 90.55 |
Short Program 12 (30.83) Free Skating 10 (59.72)
|
| 08–10.12.2022 | Romanian National Junior Championships 2022 Nationals Otopeni/ROU |
Junior Women | |||
| 03.09.2022 | Concurs verificare Otopeni/ROU |
Junior Women | 8 | 75.37 |
Short Program 7 (26.66) Free Skating 10 (48.71)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–26.02.2022 | BELLU MEMORIAL Otopeni/ROU |
Junior Women | 21 | 73.12 |
Short Program 20 (25.84) Free Skating 21 (47.28)
|
| 11–12.12.2021 | Campionat National Juniori Seniori Cupa Magie de Craciun Nat. 12 Miercurea Ciuc/ROU |
Junior Women | 12 | 76.53 |
Short Program 13 (24.55) Free Skating 12 (51.98)
|
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Romanian National Championships 2021 - Spring Cup 🏅 Nat. 3 Miercurea Ciuc/ROU |
Intermediate Novice Girls | 3 | 32.42 |
Free Skating 3 (32.42)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2019 | C N Copii Cadeti si Novice / Cupa Primaverii Nationals ROU |
Basic Novice Girls |
Free Skating 4 (36.32)
|
||
| 12.01.2019 | 3rd EduSport Trophy Recreational & Adult 2019 ROU |
Recreational B Basic Girls | 8 | 24.98 |
Free Skating 8 (24.98)
|