Les Suprêmes epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior Synchro | Lyhytohjelma | 72.29 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) | 2023/2024 |
| Junior Synchro | Vapaaohjelma | 125.26 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) | 2023/2024 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Lyhytohjelma | 67.02 | 4th Lumière Cup (NED) | 2019/2020 |
| Junior | Vapaaohjelma | 114.72 | 4th Lumière Cup (NED) | 2019/2020 |
| Junior | Yhteensä | 181.74 | 4th Lumière Cup (NED) | 2019/2020 |
| Senior Synchro | Lyhytohjelma | 78.34 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) | 2022/2023 |
| Senior Synchro | Vapaaohjelma | 143.84 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) | 2022/2023 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Synchro | Lyhytohjelma | 72.29 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) |
| Junior Synchro | Vapaaohjelma | 125.26 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) |
| Senior Synchro | Lyhytohjelma | 74.80 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) |
| Senior Synchro | Vapaaohjelma | 141.99 | 2024 Canadian National Skating Championships (Calgary/CAN) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior Synchro | Lyhytohjelma | 62.29 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) |
| Junior Synchro | Vapaaohjelma | 123.72 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) |
| Senior Synchro | Lyhytohjelma | 78.34 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) |
| Senior Synchro | Vapaaohjelma | 143.84 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships (Oshawa/CAN) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior | Lyhytohjelma | 67.02 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Vapaaohjelma | 114.72 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Yhteensä | 181.74 | 4th Lumière Cup (NED) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–14.01.2024 | 2024 Canadian National Skating Championships Nationals Calgary/CAN |
Junior Synchro |
Free Skating 1 (125.26) Short Program 1 (72.29)
|
||
| 07–14.01.2024 | 2024 Canadian National Skating Championships Nationals Calgary/CAN |
Senior Synchro |
Free Skating 2 (141.99) Short Program 1 (74.80)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–15.01.2023 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships Nationals Oshawa/CAN |
Junior Synchro |
Free Skating 2 (123.72) Short Program 3 (62.29)
|
||
| 09–15.01.2023 | 2023 Canadian Tire National Skating Championships Nationals Oshawa/CAN |
Senior Synchro |
Free Skating 3 (143.84) Short Program 1 (78.34)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Junior | 3 | 181.74 |
Short Program 2 (67.02) Free Skating 3 (114.72)
|