Lise ROGALA epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Mallitanssi | 19.77 | Championnat de France 2éme Division (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Pakotanssi | 21.16 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Vapaatanssi | 23.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
| Solo Prébronze Plus | Yhteensä | 43.39 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) | 2013/2014 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Yhteensä | 5.27 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Benjamin 2 | Pakotanssi | 13.94 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Benjamin 2 | Vapaatanssi | 16.89 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Benjamin 2 | Yhteensä | 30.83 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Preliminaire Plus | Pakotanssi | 17.13 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Vapaatanssi | 14.05 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.30 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preliminaire Plus | Yhteensä | 31.16 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) | 2011/2012 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2013/2014
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Solo Prébronze Plus | Mallitanssi | 19.77 | Championnat de France 2éme Division (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Pakotanssi | 21.16 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Vapaatanssi | 23.81 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
| Solo Prébronze Plus | Yhteensä | 43.39 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2012/2013
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Solos Benjamin 2 | Pakotanssi | 13.94 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Vapaatanssi | 16.89 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Benjamin 2 | Yhteensä | 30.83 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2011/2012
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire Plus | Pakotanssi | 17.13 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Vapaatanssi | 14.05 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 16.30 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Yhteensä | 31.16 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT (FRA) |
Parhaat tulokset kaudella 2010/2011
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Mallitanssi | 5.27 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A | Yhteensä | 5.27 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2013/2014
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.04.2014 | Championnat de France 2éme Division FRA |
Solo Prébronze Plus parinaan Bel SOLO | 5 | 38.84 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (19.77) Free Dance 10 (19.07)
|
| 15–16.03.2014 | Championnat Inter-Régional SAINT GERVAIS Zone SUD FRA |
Solo Prébronze Plus parinaan Bel SOLO | 1 | 43.39 |
Compulsory Dance 2 (19.58) Free Dance 1 (23.81)
|
| 09.11.2013 | Championnat Inter-Régional BELFORT Zone EST - 2013 FRA |
Solo Prébronze Plus parinaan Bel SOLO | 1 | 42.85 |
Compulsory Dance 1 (21.16) Free Dance 1 (21.69)
|
Kausi 2012/2013
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.02.2013 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J4 VIRY FRA |
Solos Benjamin 2 parinaan Bel SOLO | 14 | 26.88 |
Compulsory Dance 16 (12.57) Free Dance 14 (14.31)
|
| 19–20.01.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON FRA |
Solos Benjamin 2 parinaan Bel SOLO | Keskeyttänyt |
Compulsory Dance 17 (11.10)
|
|
| 08–09.12.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT FRA |
Solos Benjamin 2 parinaan Bel SOLO | 10 | 30.83 |
Compulsory Dance 11 (13.94) Free Dance 10 (16.89)
|
| 24–25.11.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD FRA |
Solos Benjamin 2 parinaan Bel SOLO | 6 | 29.72 |
Compulsory Dance 6 (13.33) Free Dance 6 (16.39)
|
Kausi 2011/2012
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.04.2012 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL FRA |
Solos Preliminaire Plus parinaan Bel SOLO | 7 | 29.15 |
Danse Imposée 1 5 (16.30) Free Dance 8 (12.85)
|
| 17.03.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT FRA |
Solos Preliminaire Plus parinaan Bel SOLO | 3 | 31.16 |
Compulsory Dance 4 (17.13) Free Dance 3 (14.03)
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON FRA |
Solos Preliminaire Plus parinaan Bel SOLO | 3 | 30.25 |
Compulsory Dance 3 (16.20) Free Dance 3 (14.05)
|
Kausi 2010/2011
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | CIL - Grand -Est - EPINAL FRA |
Solos 7éme Cristal Niveau 1 Groupe A parinaan Bel SOLO | 12 | 5.27 |
Pattern Dance 12 (5.27)
|