Malin LIND Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Blå 1 | Yhteensä | 30.16 | Istappen 2026 (Uppsala/SWE) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Yhteensä | 30.08 | Borlänge Kristallen (SWE) | 2019/2020 |
| Junior B2 Women | Yhteensä | 22.20 | Istappen (SWE) | 2019/2020 |
| Senior B1 Women | Yhteensä | 28.54 | Örebrodiamanten (Trängens IP Karlsgatan 62 703 42 Örebro/SWE) | 2023/2024 |
| Sweden Special I | Yhteensä | 29.51 | Sweden Special (POL) | 2018/2019 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Blå 1 | Vapaaohjelma | 30.16 | Istappen 2026 (Uppsala/SWE) |
| Blå 1 | Yhteensä | 30.16 | Istappen 2026 (Uppsala/SWE) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior B1 Women | Vapaaohjelma | 28.54 | Örebrodiamanten (Trängens IP Karlsgatan 62 703 42 Örebro/SWE) |
| Senior B1 Women | Yhteensä | 28.54 | Örebrodiamanten (Trängens IP Karlsgatan 62 703 42 Örebro/SWE) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior B1 Women | Vapaaohjelma | 25.14 | Svea Cup (Trängens IP, Karlsgatan 62, Örebro/SWE) |
| Senior B1 Women | Yhteensä | 25.14 | Svea Cup (Trängens IP, Karlsgatan 62, Örebro/SWE) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Vapaaohjelma | 28.35 | Backatrofén (SWE) |
| Junior B1 Women | Yhteensä | 28.35 | Backatrofén (SWE) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Vapaaohjelma | 30.08 | Borlänge Kristallen (SWE) |
| Junior B1 Women | Yhteensä | 30.08 | Borlänge Kristallen (SWE) |
| Junior B2 Women | Vapaaohjelma | 22.20 | Istappen (SWE) |
| Junior B2 Women | Yhteensä | 22.20 | Istappen (SWE) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Sweden Special I | Vapaaohjelma | 29.51 | Sweden Special (POL) |
| Sweden Special I | Yhteensä | 29.51 | Sweden Special (POL) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–01.02.2026 | Istappen 2026 Uppsala/SWE |
Blå 1 | 1 | 30.16 |
Free Skating 1 (30.16)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.12.2023 | Ljusnanskäret Bollnäs/SWE |
Senior B1 Women | 1 | 25.97 |
Free Skating 1 (25.97)
|
| 18–19.11.2023 | Örebrodiamanten Trängens IP Karlsgatan 62 703 42 Örebro/SWE |
Senior B1 Women | 3 | 28.54 |
Free Skating 3 (28.54)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Svea Cup Trängens IP, Karlsgatan 62, Örebro/SWE |
Senior B1 Women | 1 | 25.14 |
Free Skating 1 (25.14)
|
| 21–22.01.2023 | Istappen Uppsala/SWE |
Senior B1 Women | 1 | 24.46 |
Free Skating 1 (24.46)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.10.2021 | Backatrofén SWE |
Junior B1 Women | 10 | 28.35 |
Free Skating 10 (28.35)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2020 | Borlänge Kristallen SWE |
Junior B1 Women | 4 | 30.08 |
Free Skating 4 (30.08)
|
| 09–10.11.2019 | Istappen SWE |
Junior B2 Women | 7 | 22.20 |
Free Skating 7 (22.20)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2019 | Sweden Special POL |
Sweden Special I | 1 | 29.51 |
Free Skating 1 (29.51)
|