fsresults

Maria SIMON

SUI SUI · ISS Hochdorf (19/20) → GEN (21/22) → VIL (22/23) → BRI (23/24) → GEN (24/25–26/27nykyinen)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Test Skate Young Novice Girls Short Program Yhteensä 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) 2026/2027
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Avenir Arp Yhteensä 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) 2022/2023
Avenirs Yhteensä 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI) 2023/2024
Avenirs Girls Yhteensä 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) 2022/2023
Bronze A Girls Vapaaohjelma 22.94 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) 2021/2022
Parcours 1. Star Yhteensä 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI) 2019/2020
Sport De Masse I Girls Yhteensä 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) 2024/2025
Sport De Masse II Yhteensä 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) 2024/2025
Sport De Masse II Girls Yhteensä 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) 2025/2026
Young Novice Girls Yhteensä 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Lyhytohjelma 24.00 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Vapaaohjelma 43.81 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026
Young Novice U12 Girls Yhteensä 67.06 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) 2025/2026

Parhaat tulokset kaudella 2026/2027

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Test Skate Young Novice Girls Short Program Lyhytohjelma 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI)
Test Skate Young Novice Girls Short Program Yhteensä 25.99 New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2025/2026

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Sport De Masse II Girls Vapaaohjelma 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Sport De Masse II Girls Yhteensä 41.49 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI)
Young Novice Girls Vapaaohjelma 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Young Novice Girls Yhteensä 40.46 Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI)
Young Novice U12 Girls Lyhytohjelma 24.00 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI)
Young Novice U12 Girls Vapaaohjelma 43.81 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Yhteensä 67.06 Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI)
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2024/2025

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Sport De Masse I Girls Vapaaohjelma 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Sport De Masse I Girls Yhteensä 30.47 Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Sport De Masse II Vapaaohjelma 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI)
Sport De Masse II Yhteensä 34.57 Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI)
Sport De Masse II Girls Vapaaohjelma 40.89 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Sport De Masse II Girls Yhteensä 40.89 Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Lyhytohjelma 18.03 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)
Young Novice U12 Girls Vapaaohjelma 38.28 Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI)
Young Novice U12 Girls Yhteensä 53.18 Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2023/2024

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Avenirs Vapaaohjelma 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI)
Avenirs Yhteensä 29.92 Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI)
Avenirs Girls Vapaaohjelma 24.59 Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI)
Avenirs Girls Yhteensä 24.59 Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2022/2023

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Avenir Arp Vapaaohjelma 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI)
Avenir Arp Yhteensä 23.98 Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI)
Avenirs Vapaaohjelma 28.24 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)
Avenirs Yhteensä 28.24 Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI)
Avenirs Girls Vapaaohjelma 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)
Avenirs Girls Yhteensä 30.51 Ice Trophy 2023 (Biel/SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Bronze A Girls Vapaaohjelma 22.94 CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI)

Parhaat tulokset kaudella 2019/2020

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Parcours 1. Star PARCOURS 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI)
Parcours 1. Star Yhteensä 10.40 7. Klotener Advents-Cup (SUI)