Maya HALLER Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Lyhytohjelma | 37.62 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Mixed Age Women | Vapaaohjelma | 64.29 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Mixed Age Women | Yhteensä | 100.05 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| 28 Silver Arp Girls Pl | Yhteensä | 38.26 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls | Vapaaohjelma | 27.18 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadets U15 | Lyhytohjelma | 24.94 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Vapaaohjelma | 40.04 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Lyhytohjelma | 24.66 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Vapaaohjelma | 43.07 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Yhteensä | 36.12 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Coupe De Lausanne Mixed Age Women Pc | Yhteensä | 29.95 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Espoirs Girls | Yhteensä | 36.83 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Lyhytohjelma | 16.96 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Vapaaohjelma | 29.22 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Futurum 2 | Yhteensä | 16.87 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Mixed Age | Yhteensä | 63.56 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) | 2025/2026 |
| Mixed Age Arp | Yhteensä | 45.83 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Mixed Age Arp Women Short | Yhteensä | 28.40 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Mixed Age Women FS | Yhteensä | 56.40 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Nachwuchs U15 Girls | Lyhytohjelma | 24.78 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U15 Girls | Vapaaohjelma | 40.06 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U15 Girls | Yhteensä | 64.84 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Vapaaohjelma | 63.56 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Mixed Age | Yhteensä | 63.56 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Mixed Age Women | Lyhytohjelma | 35.76 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Mixed Age Women | Vapaaohjelma | 64.29 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Mixed Age Women | Yhteensä | 100.05 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Mixed Age Women FS | Vapaaohjelma | 56.40 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Mixed Age Women FS | Yhteensä | 56.40 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Arp Women Short | Lyhytohjelma | 28.40 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Mixed Age Arp Women Short | Yhteensä | 28.40 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Mixed Age Women | Lyhytohjelma | 37.62 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Mixed Age Women | Vapaaohjelma | 63.95 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Mixed Age Women | Yhteensä | 97.37 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Coupe De Lausanne Mixed Age Women Pc | Lyhytohjelma | 29.95 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Coupe De Lausanne Mixed Age Women Pc | Yhteensä | 29.95 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Mixed Age Women | Lyhytohjelma | 27.57 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Mixed Age Women | Vapaaohjelma | 59.50 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Yhteensä | 83.23 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| 28 Silver Arp Girls Pl | Vapaaohjelma | 38.26 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 28 Silver Arp Girls Pl | Yhteensä | 38.26 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Mixed Age | Vapaaohjelma | 54.54 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Mixed Age | Yhteensä | 54.54 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Mixed Age Arp | Vapaaohjelma | 45.83 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Mixed Age Arp | Yhteensä | 45.83 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Cadets U15 | Lyhytohjelma | 24.94 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 | Vapaaohjelma | 40.04 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Lyhytohjelma | 24.66 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Vapaaohjelma | 43.07 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Yhteensä | 36.12 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Lyhytohjelma | 24.78 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Vapaaohjelma | 40.06 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Yhteensä | 64.84 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Vapaaohjelma | 36.83 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Espoirs Girls | Yhteensä | 36.83 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Lyhytohjelma | 16.96 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Vapaaohjelma | 29.22 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Vapaaohjelma | 27.18 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Futurum 2 | Vapaaohjelma | 16.87 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum 2 | Yhteensä | 16.87 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 100.05 |
Short Program 5 (35.76) Free Skating 7 (64.29)
|
| 29.01.2026 | Championnat genevois 2026 Thônex/SUI |
Mixed Age | 1 | 63.56 |
Free Skating 1 (63.56)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 92.49 |
Short Program 4 (31.44) Free Skating 2 (61.05)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Mixed Age Women | 3 | 90.85 |
Short Program 3 (31.58) Free Skating 3 (59.27)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 82.24 |
Short Program 7 (28.72) Free Skating 6 (53.52)
|
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Mixed Age Women FS | 2 | 56.40 |
Free Skating 2 (56.40)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne Thônex/SUI |
Mixed Age Women | 1 | 58.84 |
Free Skating 1 (58.84)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Mixed Age Women | 9 | 83.23 |
Short Program 18 (23.73) Free Skating 3 (59.50)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 80.95 |
Short Program 7 (27.57) Free Skating 7 (53.38)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Coupe De Lausanne Mixed Age Women Pc | 2 | 29.95 |
Short Program 2 (29.95)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2023 | Championnats genevois 2023, Meyrin Meyrin/SUI |
Mixed Age | 1 | 54.54 |
Free Skating 1 (54.54)
|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Mixed Age Arp | 3 | 45.83 |
Free Skating 3 (45.83)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
28 Silver Arp Girls Pl | 2 | 38.26 |
Free Skating 2 (38.26)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2022 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 SUI |
Cadets U15 Girls |
Free Skating 1 (43.07)
|
||
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 Nat. 27 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 27 | 56.14 |
Short Program 27 (21.51) Free Skating 27 (34.63)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U15 |
Free Skating 10 (40.04) Short Program 10 (24.94)
|
||
| 21–23.01.2022 | Coupe neuchâteloise 2022 SUI |
Cadets U15 Girls |
Short Program 2 (24.66) Free Skating 3 (40.79)
|
||
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Cadets U15 Girls |
Short Program 13 (20.69)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 14 | 64.84 |
Short Program 11 (24.78) Free Skating 14 (40.06)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Cadets U15 Girls | 2 | 36.12 |
Free Skating 2 (36.12)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Espoirs Girls | 2 | 36.83 |
Free Skating 2 (36.83)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 26 (29.22) Short Program 26 (16.96)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Bronze Girls |
Free Skating 2 (27.18)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 2 | 6 | 16.87 |
Free Skating 6 (16.87)
|