Mia IKIC epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Anfänger Girls | Yhteensä | 25.26 | Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 (GER) | 2021/2022 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Anfänger Girls 1 | Yhteensä | 14.15 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Anfänger Girls 2 | Yhteensä | 22.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) | 2019/2020 |
| B3- Basic Novice Girls | Yhteensä | 24.14 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) | 2019/2020 |
| Breitensport Gruppe Jugend 2 Girls | Yhteensä | 19.80 | Graf Hugo Laufen 2017 (AUT) | |
| Bs Girls | Yhteensä | 25.71 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) | 2018/2019 |
| Bs Jugend 2 Girls | Yhteensä | 23.31 | Schattenburg Cup 2018 - Singles - SYS - Adults (AUT) | 2017/2018 |
| Group 2-3 Parcours Standard | Yhteensä | 3.80 | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Group 2-4 Parcours Standard | Yhteensä | 4.25 | Iller Cup Senden (GER) | 2015/2016 |
| Group 4-2 Freiläufer Kür | Yhteensä | 5.97 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2016/2017 |
| Intermediate Novice Girls | Yhteensä | 26.89 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Kunstläufer Girls 1 | Yhteensä | 21.70 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls | Vapaaohjelma | 25.26 | Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 (GER) |
| Anfänger Girls | Yhteensä | 25.26 | Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 (GER) |
| Intermediate Novice Girls | Vapaaohjelma | 26.89 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) |
| Intermediate Novice Girls | Yhteensä | 26.89 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 (AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls 1 | Vapaaohjelma | 14.15 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) |
| Anfänger Girls 1 | Yhteensä | 14.15 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 (GER) |
| Anfänger Girls 2 | Vapaaohjelma | 22.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) |
| Anfänger Girls 2 | Yhteensä | 22.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) |
| B3- Basic Novice Girls | Vapaaohjelma | 24.14 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) |
| B3- Basic Novice Girls | Yhteensä | 24.14 | Schattenburg Cup 2020 (AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2018/2019
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Bs Girls | Vapaaohjelma | 25.71 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Bs Girls | Yhteensä | 25.71 | 32. Montafoner Schlittschuh (AUT) |
| Kunstläufer Girls 1 | Vapaaohjelma | 21.70 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) |
| Kunstläufer Girls 1 | Yhteensä | 21.70 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 (GER) |
Parhaat tulokset kaudella 2017/2018
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Bs Jugend 2 Girls | Vapaaohjelma | 23.31 | Schattenburg Cup 2018 - Singles - SYS - Adults (AUT) |
| Bs Jugend 2 Girls | Yhteensä | 23.31 | Schattenburg Cup 2018 - Singles - SYS - Adults (AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2016/2017
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Group 4-2 Freiläufer Kür | Vapaaohjelma | 5.97 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Group 4-2 Freiläufer Kür | Yhteensä | 5.97 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Group 2-3 Parcours Standard | PARCOURS | 3.80 | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) |
| Group 2-3 Parcours Standard | Yhteensä | 3.80 | Herrmann-Kist-Pokal 2016 (GER) |
| Group 2-4 Parcours Standard | PARCOURS | 4.25 | Iller Cup Senden (GER) |
| Group 2-4 Parcours Standard | Yhteensä | 4.25 | Iller Cup Senden (GER) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi Unknown season
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| Graf Hugo Laufen 2017 AUT |
Breitensport Gruppe Jugend 2 Girls | 1 | 19.80 |
Free Skating 1 (19.80)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.02.2022 | Baden-Württembergische Nachwuchsmeisterschaften 22 GER |
Anfänger Girls | 5 | 25.26 |
Free Skating 5 (25.26)
|
| 12–13.02.2022 | 7. Dornbirner Eis-Trophy - VLM 2022 AUT |
Intermediate Novice Girls | 8 | 26.89 |
Free Skating 8 (26.89)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.03.2020 | Schattenburg Cup 2020 AUT |
B3- Basic Novice Girls | 3 | 24.14 |
Free Skating 3 (24.14)
|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 GER |
Anfänger Girls 2 | 8 | 22.51 |
Free Skating 8 (22.51)
|
| 30.11.2019 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2019 GER |
Anfänger Girls 1 | 12 | 14.15 |
Free Skating 12 (14.15)
|
Kausi 2018/2019
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2019 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2019 GER |
Kunstläufer Girls 1 | 1 | 21.70 |
Free Skating 1 (21.70)
|
| 26.01.2019 | 32. Montafoner Schlittschuh AUT |
Bs Girls | 1 | 25.71 |
Free Skating 1 (25.71)
|
| 26.10.2018 | Graf Hugo Laufen AUT |
Bs Girls | 1 | 21.98 |
Free Skating 1 (21.98)
|
Kausi 2017/2018
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.01.2018 | Schattenburg Cup 2018 - Singles - SYS - Adults AUT |
Bs Jugend 2 Girls | 1 | 23.31 |
Free Skating 1 (23.31)
|
Kausi 2016/2017
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Hermann-Kist-Pokal GER |
Group 4-2 Freiläufer Kür | 5 | 5.97 |
Free Skating 5 (5.97)
|
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2016 | Iller Cup Senden GER |
Group 2-4 Parcours Standard | 1 | 4.25 |
Parcours 1 (4.25)
|
| 20.02.2016 | Herrmann-Kist-Pokal 2016 GER |
Group 2-3 Parcours Standard | 1 | 3.80 |
Parcours 1 (3.80)
|