Simone DONEUS Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| So Level 1 Women Division 2 | Yhteensä | 1.71 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2026 (Innsbruck/AUT) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Level 1 | Vapaaohjelma | 3.14 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) | 2022/2023 |
| Level 1 | LADIES-KUR | 3.97 | Rachel Hofer Memorial 2019 (AUT) | 2019/2020 |
| Level 1 | Yhteensä | 3.14 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) | 2022/2023 |
| Level 1 Women | Yhteensä | 3.97 | Rachel Hofer Memorial 2019 (AUT) | 2019/2020 |
| So Level 1 | Yhteensä | 3.93 | Austrian National Championships 2024 (Feldkirch/AUT) | 2023/2024 |
| So Level 1 Women | Yhteensä | 3.21 | Lentia Cup 2022 Specials (Wels/AUT) | 2022/2023 |
| Special Olympics Level 1 B | Yhteensä | 2.97 | Special Olympics Nationale Winterspiele 2024 (Graz/AUT) | 2023/2024 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| So Level 1 Women Division 2 | Vapaaohjelma | 1.71 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2026 (Innsbruck/AUT) |
| So Level 1 Women Division 2 | Yhteensä | 1.71 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2026 (Innsbruck/AUT) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| So Level 1 | Vapaaohjelma | 3.53 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) |
| So Level 1 | Yhteensä | 3.53 | 15. Hippolyt Cup (St. Pölten/AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| So Level 1 | Vapaaohjelma | 3.93 | Austrian National Championships 2024 (Feldkirch/AUT) |
| So Level 1 | Yhteensä | 3.93 | Austrian National Championships 2024 (Feldkirch/AUT) |
| Special Olympics Level 1 B | Vapaaohjelma | 2.97 | Special Olympics Nationale Winterspiele 2024 (Graz/AUT) |
| Special Olympics Level 1 B | Yhteensä | 2.97 | Special Olympics Nationale Winterspiele 2024 (Graz/AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2022/2023
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Level 1 | Vapaaohjelma | 3.14 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) |
| Level 1 | Yhteensä | 3.14 | Montfort Cup 2022 (Feldkirch/AUT) |
| Level 1 Women | Vapaaohjelma | 3.78 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2022 (St.Pölten/AUT) |
| Level 1 Women | Yhteensä | 3.78 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2022 (St.Pölten/AUT) |
| So Level 1 Women | Vapaaohjelma | 3.21 | Lentia Cup 2022 Specials (Wels/AUT) |
| So Level 1 Women | Yhteensä | 3.21 | Lentia Cup 2022 Specials (Wels/AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2020/2021
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Level 1 Women | Vapaaohjelma | 2.51 | Hippolyt Cup 2021 (AUT) |
| Level 1 Women | Yhteensä | 2.51 | Hippolyt Cup 2021 Special Olympics (AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2019/2020
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Level 1 | LADIES-KUR | 3.97 | Rachel Hofer Memorial 2019 (AUT) |
| Level 1 Women | Vapaaohjelma | 3.97 | Rachel Hofer Memorial 2019 (AUT) |
| Level 1 Women | Yhteensä | 3.97 | Rachel Hofer Memorial 2019 (AUT) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2026 Nat. 5 Innsbruck/AUT |
So Level 1 Women Division 2 | 5 | 1.71 |
Free Skating 5 (1.71)
|
| 17–19.10.2025 | Lentia Cup 2025 Linz/AUT |
So Level 1 | Keskeyttänyt |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–06.04.2025 | 1. Vienna Cup 2025 Wien/AUT |
So Level 1 Women | Keskeyttänyt | ||
| 14–16.03.2025 | 1. Schloss Orth Cup 2025 Gmunden/AUT |
So Level 1 | 6 | 2.66 |
Free Skating 6 (2.66)
|
| 18–20.10.2024 | 15. Hippolyt Cup St. Pölten/AUT |
So Level 1 | 5 | 3.53 |
Free Skating 5 (3.53)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2024 | Special Olympics Nationale Winterspiele 2024 Graz/AUT |
Special Olympics Level 1 B | 5 | 2.97 |
Free Skating 5 (2.97)
|
| 14–17.12.2023 | Austrian National Championships 2024 🏅 Nat. 3 Feldkirch/AUT |
So Level 1 | 3 | 3.93 |
Free Skating 3 (3.93)
|
Kausi 2022/2023
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2023 | 13. Hippolyt-Cup 2023 St.Pölten/AUT |
Level 1 | 5 | 2.88 |
Free Skating 5 (2.88)
|
| 14–15.12.2022 | Open Austrian Championships for Special Olympics 2022 Nat. 7 St.Pölten/AUT |
Level 1 Women | 7 | 3.78 |
Free Skating 7 (3.78)
|
| 03.12.2022 | Montfort Cup 2022 Feldkirch/AUT |
Level 1 | 6 | 3.14 |
Free Skating 6 (3.14)
|
| 07–09.10.2022 | Lentia Cup 2022 Specials Wels/AUT |
So Level 1 Women | 6 | 3.21 |
Free Skating 6 (3.21)
|
Kausi 2020/2021
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–31.01.2021 | Hippolyt Cup 2021 AUT |
Level 1 Women |
Free Skating 5 (2.51)
|
||
| 29–31.01.2021 | Hippolyt Cup 2021 Special Olympics AUT |
Level 1 Women | 5 | 2.51 |
Free Skating 5 (2.51)
|
Kausi 2019/2020
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2019 | Rachel Hofer Memorial 2019 AUT |
Level 1 |
Ladies - Kür 3 (3.97)
|
||
| 19.10.2019 | Rachel Hofer Memorial 2019 AUT |
Level 1 Women | 3 | 3.97 |
Free Skating 3 (3.97)
|