fsresults

Sini RANTONEN epäaktiivinen

FIN FIN · SALPA (17/18–21/22)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Junior Lyhytohjelma 28.25 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Junior Vapaaohjelma 44.90 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Junior Yhteensä 73.15 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) 2021/2022
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Junior Women Lyhytohjelma 29.59 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Junior Women Vapaaohjelma 52.87 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Junior Women Yhteensä 82.46 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) 2020/2021
Novice B, Girls Yhteensä 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) 2017/2018
Novice Girls Yhteensä 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN) 2017/2018
Novice Hopeafinaali Yhteensä 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) 2018/2019
Novice Ikäryhmä 1 Yhteensä 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) 2018/2019
Novice R1 Yhteensä 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) 2018/2019
Sm-Novice Girls Lyhytohjelma 22.74 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Sm-Novice Girls Vapaaohjelma 36.96 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Sm-Novice Girls Yhteensä 59.70 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) 2019/2020
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Lyhytohjelma 28.25 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)
Junior Vapaaohjelma 44.90 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)
Junior Yhteensä 73.15 Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2020/2021

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Women Lyhytohjelma 29.59 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)
Junior Women Vapaaohjelma 52.87 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)
Junior Women Yhteensä 82.46 L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2019/2020

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Sm-Novice Girls Lyhytohjelma 22.74 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)
Sm-Novice Girls Vapaaohjelma 36.96 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)
Sm-Novice Girls Yhteensä 59.70 SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2018/2019

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Novice Hopeafinaali Vapaaohjelma 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN)
Novice Hopeafinaali Yhteensä 34.74 Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN)
Novice Ikäryhmä 1 Vapaaohjelma 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN)
Novice Ikäryhmä 1 Yhteensä 37.77 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN)
Novice R1 Vapaaohjelma 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN)
Novice R1 Yhteensä 35.32 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2017/2018

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Novice B, Girls Vapaaohjelma 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN)
Novice B, Girls Yhteensä 26.62 Froggie Cup Interclub 2018 (FIN)
Novice Girls Vapaaohjelma 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN)
Novice Girls Yhteensä 31.93 Noviisien 3L 2. vk 17.2.2018 (FIN)