Skyliners epäaktiivinen Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Lyhytohjelma | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Vapaaohjelma | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Yhteensä | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Lyhytohjelma | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Vapaaohjelma | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Yhteensä | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Junior | Lyhytohjelma | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Vapaaohjelma | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Yhteensä | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior | Lyhytohjelma | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Vapaaohjelma | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Yhteensä | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Lyhytohjelma | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Vapaaohjelma | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Yhteensä | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
Parhaat tulokset kaudella 2021/2022
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Lyhytohjelma | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Vapaaohjelma | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Yhteensä | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
Parhaat tulokset kaudella 2015/2016
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Junior | Lyhytohjelma | 58.93 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Vapaaohjelma | 108.30 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Yhteensä | 167.23 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Parhaat tulokset kaudella 2013/2014
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Senior | Lyhytohjelma | 54.43 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Vapaaohjelma | 93.49 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Yhteensä | 147.92 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi Unknown season
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| Britannia Cup 2020 🥇 Nat. champion Nottingham/GBR |
Junior | 1 | 176.15 |
Short Program 1 (63.87) Free Skating 2 (112.28)
|
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Senior | 3 | 193.56 |
Short Program 3 (60.17) Free Skating 3 (133.39)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Junior | 3 | 190.04 |
Short Program 2 (70.74) Free Skating 4 (119.30)
|
Kausi 2021/2022
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.01.2022 | ISU Mozart Cup 2022 AUT |
ISU Junior | 1 | 175.66 |
Short Program 1 (62.96) Free Skating 1 (112.70)
|
Kausi 2015/2016
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 1 | 167.23 |
Short Program 2 (58.93) Free Skating 1 (108.30)
|
Kausi 2013/2014
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.01.2014 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Senior | 5 | 147.92 |
Short Program 5 (54.43) Free Skating 5 (93.49)
|