Sofia KISS Access
Skooride areng
Elementtikartta ⓘ
Henkilökohtainen ennätys
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice B Younger Girls | Yhteensä | 19.93 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) | 2025/2026 |
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa | Kausi |
|---|---|---|---|---|
| 2. Star | Yhteensä | 12.28 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) | 2023/2024 |
| 2. Star 01.07.2014-2016 Girls | Yhteensä | 14.52 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) | 2023/2024 |
| 2. Star Girls | Vapaaohjelma | 14.51 | Heuried-Cup (Heuried/SUI) | 2023/2024 |
| 2. Star Girls Younger | Yhteensä | 11.15 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| 4 Star I Girls | Yhteensä | 12.94 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) | 2024/2025 |
| Basic Novice (Ohne Test) Younger | Yhteensä | 12.62 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) | 2024/2025 |
| Basic Novice 2013-2014 Girls | Yhteensä | 20.51 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Futurum II (2008-2014) Girls | Yhteensä | 10.26 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) | 2023/2024 |
| Inter-Bronze (2013-10.2014) Girls | Yhteensä | 19.64 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze Girls | Yhteensä | 16.26 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| No Test 2013-2014 Girls | Yhteensä | 13.85 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
Parhaat tulokset kaudella 2025/2026
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| Basic Novice 2013-2014 Girls | Vapaaohjelma | 20.51 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) |
| Basic Novice 2013-2014 Girls | Yhteensä | 20.51 | Heuried-Cup 26 (Heuried/SUI) |
| Basic Novice B Younger Girls | Vapaaohjelma | 19.93 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) |
| Basic Novice B Younger Girls | Yhteensä | 19.93 | 34. Ambassadoren Cup (Zuchwil/SUI) |
| Inter-Bronze (2013-10.2014) Girls | Vapaaohjelma | 19.64 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Inter-Bronze (2013-10.2014) Girls | Yhteensä | 19.64 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Vapaaohjelma | 16.26 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Inter-Bronze Girls | Yhteensä | 16.26 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest
Parhaat tulokset kaudella 2024/2025
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| 4 Star I Girls | Vapaaohjelma | 12.94 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
| 4 Star I Girls | Yhteensä | 12.94 | Heuried Cup 2025 (Heuried/SUI) |
| Basic Novice (Ohne Test) Younger | Vapaaohjelma | 12.62 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) |
| Basic Novice (Ohne Test) Younger | Yhteensä | 12.62 | AmbassadorenCup (Zuchwil/SUI) |
| No Test 2013-2014 Girls | Vapaaohjelma | 13.85 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| No Test 2013-2014 Girls | Yhteensä | 13.85 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
Parhaat tulokset kaudella 2023/2024
| Kategoria | Osuus | Pisteet | Saavutettu kilpailussa |
|---|---|---|---|
| 2. Star | Vapaaohjelma | 12.28 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) |
| 2. Star | Yhteensä | 12.28 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) |
| 2. Star 01.07.2014-2016 Girls | Vapaaohjelma | 14.52 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| 2. Star 01.07.2014-2016 Girls | Yhteensä | 14.52 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| 2. Star Girls | Vapaaohjelma | 14.51 | Heuried-Cup (Heuried/SUI) |
| 2. Star Girls Younger | Vapaaohjelma | 11.15 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| 2. Star Girls Younger | Yhteensä | 11.15 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| Futurum II (2008-2014) Girls | Vapaaohjelma | 10.26 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) |
| Futurum II (2008-2014) Girls | Yhteensä | 10.26 | 15. Glattal Cup 2023 (Dübendorf/SUI) |
Kausi 2025/2026
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2026 | 34. Ambassadoren Cup Zuchwil/SUI |
Basic Novice B Younger Girls | 5 | 19.93 |
Free Skating 5 (19.93)
|
| 24–25.01.2026 | Heuried-Cup 26 Heuried/SUI |
Basic Novice 2013-2014 Girls | 4 | 20.51 |
Free Skating 4 (20.51)
|
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Inter-Bronze (2013-10.2014) Girls | 4 | 19.64 |
Free Skating 4 (19.64)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Inter-Bronze Girls | 18 | 16.26 |
Free Skating 18 (16.26)
|
Tulemused eelmistest hooaegadest
Kausi 2024/2025
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | AmbassadorenCup Zuchwil/SUI |
Basic Novice (Ohne Test) Younger | 9 | 12.62 |
Free Skating 9 (12.62)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
No Test 2013-2014 Girls | 7 | 13.85 |
Free Skating 7 (13.85)
|
| 18–19.01.2025 | Heuried Cup 2025 Heuried/SUI |
4 Star I Girls | 20 | 12.94 |
Free Skating 20 (12.94)
|
Kausi 2023/2024
| Päivämäärä | Tapahtuma | Kategoria | Sijoitus | Pisteet | Osuudet |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
2. Star Girls Younger | 9 | 11.15 |
Free Skating 9 (11.15)
|
| 02–03.03.2024 | AmbassadorenCup24 Zuchwil/SUI |
2. Star | 2 | 12.28 |
Free Skating 2 (12.28)
|
| 03–04.02.2024 | Tenini-Graf Cup Wetzikon/SUI |
2. Star 01.07.2014-2016 Girls | 4 | 14.52 |
Free Skating 4 (14.52)
|
| 13–14.01.2024 | Heuried-Cup Heuried/SUI |
2. Star Girls |
Free Skating 6 (14.51)
|
||
| 09–10.12.2023 | 15. Glattal Cup 2023 Dübendorf/SUI |
Futurum II (2008-2014) Girls | 3 | 10.26 |
Free Skating 3 (10.26)
|