fsresults

Team Explosion epäaktiivinen

FIN FIN · PORIT (18/19) → PML (19/20–22/23)

Henkilökohtainen ennätys

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Junior Yhteensä 44.53 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Henkilökohtaiset parhaat aiemmista kategorioista
KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussaKausi
Junior Kansalliset Yhteensä 45.10 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) 2018/2019
Junior L1 Yhteensä 47.28 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) 2020/2021
Junior L2 Yhteensä 46.81 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) 2022/2023
Junior L2_kansalliset Yhteensä 46.77 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) 2019/2020
Junior L6 Yhteensä 44.78 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) 2018/2019
Mixed Age Yhteensä 74.49 3rd Hevelius Cup 2019 (POL) 2018/2019
Parimad tulemused eelmistest hooaegadest

Parhaat tulokset kaudella 2022/2023

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Vapaaohjelma 41.09 Uplakers Synchro 2022 (Kangasala/FIN)
Junior Yhteensä 41.09 Uplakers Synchro 2022 (Kangasala/FIN)
Junior L2 Vapaaohjelma 46.81 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)
Junior L2 Yhteensä 46.81 ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2021/2022

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Vapaaohjelma 44.53 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Junior Yhteensä 44.53 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Junior L1 Vapaaohjelma 39.19 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)
Junior L1 Yhteensä 39.19 ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2020/2021

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior L1 Vapaaohjelma 47.28 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)
Junior L1 Yhteensä 47.28 ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2019/2020

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Vapaaohjelma 44.12 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Yhteensä 44.12 Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN)
Junior Kansalliset Vapaaohjelma 44.05 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior Kansalliset Yhteensä 44.05 ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Vapaaohjelma 46.77 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)
Junior L2_kansalliset Yhteensä 46.77 ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN)

Parhaat tulokset kaudella 2018/2019

KategoriaOsuusPisteetSaavutettu kilpailussa
Junior Kansalliset Vapaaohjelma 45.10 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior Kansalliset Yhteensä 45.10 ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN)
Junior L6 Vapaaohjelma 44.78 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)
Junior L6 Yhteensä 44.78 ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN)
Mixed Age Vapaaohjelma 74.49 3rd Hevelius Cup 2019 (POL)
Mixed Age Yhteensä 74.49 3rd Hevelius Cup 2019 (POL)