Michaela STANICKOVA לא פעיל Access
Score progression
Element map ⓘ
שיא אישי
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב | עונה |
|---|---|---|---|---|
| Ml.zacky | סה"כ | 42.79 | VC Breclavi (CZE) | 2021/2022 |
שיאים אישיים מקטגוריות קודמות
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב | עונה |
|---|---|---|---|---|
| Nenjml. Girls | סה"כ | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Older Girls | סה"כ | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) | 2017/2018 |
| Novacci Younger Girls | סה"כ | 20.73 | VC Trince (CZE) | 2016/2017 |
| Vj Novacci Older Girls | סה"כ | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Younger Girls | סה"כ | 47.56 | VC USK Praha (CZE) | 2021/2022 |
| Youngest Girls | סה"כ | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
| Youngest Girls A | סה"כ | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) | 2018/2019 |
הציונים הטובים ביותר מעונות קודמות
הציונים הטובים ביותר 2021/2022
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב |
|---|---|---|---|
| Ml.zacky | תוכנית חופשית | 42.79 | VC Breclavi (CZE) |
| Ml.zacky | סה"כ | 42.79 | VC Breclavi (CZE) |
| Younger Girls | תוכנית חופשית | 47.56 | VC USK Praha (CZE) |
| Younger Girls | סה"כ | 47.56 | VC USK Praha (CZE) |
הציונים הטובים ביותר 2019/2020
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב |
|---|---|---|---|
| Youngest Girls | תוכנית חופשית | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Girls | סה"כ | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) |
הציונים הטובים ביותר 2018/2019
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב |
|---|---|---|---|
| Nenjml. Girls | תוכנית חופשית | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Nenjml. Girls | סה"כ | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Youngest Girls | תוכנית חופשית | 28.75 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Youngest Girls | סה"כ | 28.75 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Youngest Girls A | תוכנית חופשית | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) |
| Youngest Girls A | סה"כ | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) |
הציונים הטובים ביותר 2017/2018
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב |
|---|---|---|---|
| Novacci Older Girls | תוכנית חופשית | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Novacci Older Girls | סה"כ | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Vj Novacci Older Girls | תוכנית חופשית | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) |
| Vj Novacci Older Girls | סה"כ | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) |
הציונים הטובים ביותר 2016/2017
| קטגוריה | מקטע | ציון | הושג ב |
|---|---|---|---|
| Novacci Younger Girls | תוכנית חופשית | 20.73 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Younger Girls | סה"כ | 20.73 | VC Trince (CZE) |
תוצאות מעונות קודמות
עונה 2021/2022
| תאריך | אירוע | קטגוריה | מקום | נקודות | מקטעים |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 Nat. 15 CZE |
Ml.zacky | 15 | 40.63 |
Free Skating 15 (40.63)
|
| 05–06.02.2022 | VC Cesky Tesin CZE |
Younger Girls | 4 | 47.39 |
Free Skating 4 (47.39)
|
| 22–23.01.2022 | VC Breclavi CZE |
Ml.zacky | 7 | 42.79 |
Free Skating 7 (42.79)
|
| 04–05.12.2021 | VC USK Praha CZE |
Younger Girls | 3 | 47.56 |
Free Skating 3 (47.56)
|
| 27–28.11.2021 | Orlovska pirueta CZE |
Younger Girls | 12 | 40.01 |
Free Skating 12 (40.01)
|
| 30–31.10.2021 | VC Ostrava CZE |
Younger Girls | 5 | 42.88 |
Free Skating 5 (42.88)
|
עונה 2019/2020
| תאריך | אירוע | קטגוריה | מקום | נקודות | מקטעים |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.03.2020 | MCR Pardubice Nat. 6 CZE |
Youngest Girls | 6 | 35.84 |
Free Skating 6 (35.84)
|
| 15–16.02.2020 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Youngest Girls | 3 | 34.59 |
Free Skating 3 (34.59)
|
| 11–12.01.2020 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls | 2 | 35.48 |
Free Skating 2 (35.48)
|
| 07–08.12.2019 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 2 | 36.81 |
Free Skating 2 (36.81)
|
| 30.11–01.12.2019 | VC USK Praha CZE |
Youngest Girls | 2 | 36.07 |
Free Skating 2 (36.07)
|
עונה 2018/2019
| תאריך | אירוע | קטגוריה | מקום | נקודות | מקטעים |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2019 | VC Trince CZE |
Youngest Girls A | 3 | 27.72 |
Free Skating 3 (27.72)
|
| 23–24.02.2019 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Youngest Girls | 12 | 28.75 |
Free Skating 12 (28.75)
|
| 02–03.02.2019 | VC Nachoda CZE |
Youngest Girls | 13 | 26.52 |
Free Skating 13 (26.52)
|
| 19–20.01.2019 | VC Breclavi CZE |
Youngest Girls | 25 | 23.93 |
Free Skating 25 (23.93)
|
| 12–13.01.2019 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls | 18 | 26.32 |
Free Skating 18 (26.32)
|
| 16.12.2018 | Havirovska ruze CZE |
Youngest Girls A | 1 | 29.12 |
Free Skating 1 (29.12)
|
| 08–09.12.2018 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 15 | 24.62 |
Free Skating 15 (24.62)
|
| 23–25.11.2018 | Orlovska pirueta CZE |
Youngest Girls | 11 | 24.70 |
Free Skating 11 (24.70)
|
| 17–18.11.2018 | VC Icerinku CZE |
Youngest Girls | 16 | 26.06 |
Free Skating 16 (26.06)
|
| 10–11.11.2018 | VC Hradce Kralove CZE |
Youngest Girls | 13 | 28.16 |
Free Skating 13 (28.16)
|
| 27.10.2018 | Karvinsky kahanec CZE |
Youngest Girls A | 1 | 27.16 |
Free Skating 1 (27.16)
|
| 20–21.10.2018 | VC Noveho Jicina CZE |
Nenjml. Girls | 23 | 19.36 |
Free Skating 23 (19.36)
|
עונה 2017/2018
עונה 2016/2017
| תאריך | אירוע | קטגוריה | מקום | נקודות | מקטעים |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | VC Trince CZE |
Novacci Younger Girls | 2 | 20.73 |
Free Skating 2 (20.73)
|
| 11–12.02.2017 | VC Breclav CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 20.01 |
Free Skating 3 (20.01)
|
| 21–22.01.2017 | VC Uherský Brod CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 19.75 |
Free Skating 3 (19.75)
|
| 10–11.12.2016 | VC Koprivnice CZE |
Novacci Younger Girls | 5 | 16.87 |
Free Skating 5 (16.87)
|
| 26–27.11.2016 | Orlovska pirueta CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 17.35 |
Free Skating 3 (17.35)
|
| 29–30.10.2016 | VC Ceskeho Tesina 2016 CZE |
Novacci Younger Girls | 4 | 14.22 |
Free Skating 4 (14.22)
|
| 22–23.10.2016 | VC Brna 2016 CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 13.28 |
Free Skating 3 (13.28)
|