Julia GNANN neaktivan Access
Napredak bodova
Karta elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Free Skating Bronze Women Young A. | Ukupno | 21.74 | Ice Linden Adult Cup 2025 (Marianske Lazne/CZE) | 2024/2025 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| 2-3 Parcour Standard | Ukupno | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2012/2013 |
| 4-1 Freiläufer Kür | Ukupno | 5.17 | Iller-Cup 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Eismäuse2 | Ukupno | 2.45 | IllerCup 2011 (GER) | 2010/2011 |
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Ukupno | 2.75 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 3-3 Freiläufer O. Musik | Ukupno | 2.50 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Parcours Eismäuse 2 | Ukupno | 2.40 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) | |
| Standard Group 2 | Ukupno | 3.15 | Iller Cup (GER) | 2012/2013 |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2024/2025
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Free Skating Bronze Women Young A. | Slobodno klizanje | 21.74 | Ice Linden Adult Cup 2025 (Marianske Lazne/CZE) |
| Free Skating Bronze Women Young A. | Ukupno | 21.74 | Ice Linden Adult Cup 2025 (Marianske Lazne/CZE) |
Najbolji rezultati 2017/2018
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| 4-1 Freiläufer Kür | Slobodno klizanje | 5.17 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| 4-1 Freiläufer Kür | Ukupno | 5.17 | Iller-Cup 2018 (GER) |
Najbolji rezultati 2014/2015
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Slobodno klizanje | 2.75 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Ukupno | 2.75 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 3-3 Freiläufer O. Musik | Slobodno klizanje | 2.50 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 3-3 Freiläufer O. Musik | Ukupno | 2.50 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
Najbolji rezultati 2012/2013
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| 2-3 Parcour Standard | PARCOUR | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 2-3 Parcour Standard | Ukupno | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Standard Group 2 | PARCOUR | 3.15 | Iller Cup (GER) |
| Standard Group 2 | Ukupno | 3.15 | Iller Cup (GER) |
Najbolji rezultati 2010/2011
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Eismäuse2 | PARCOURS | 2.45 | IllerCup 2011 (GER) |
| Eismäuse2 | Ukupno | 2.45 | IllerCup 2011 (GER) |
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona Unknown season
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Parcours Eismäuse 2 | 4 | 2.40 |
Parcours 4 (2.40)
|
Sezona 2024/2025
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–13.04.2025 | Ice Linden Adult Cup 2025 Marianske Lazne/CZE |
Free Skating Gold Women Young A. | |||
| 10–13.04.2025 | Ice Linden Adult Cup 2025 Marianske Lazne/CZE |
Free Skating Bronze Women Young A. | 5 | 21.74 |
Free Skating 5 (21.74)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Iller-Cup 2018 GER |
4-1 Freiläufer Kür | 6 | 5.17 |
Free Skating 6 (5.17)
|
| 17.02.2018 | Hermann-Kist-Pokal GER |
4-1 Freiläufer Kür | 8 | 3.85 |
Free Skating 8 (3.85)
|
Sezona 2014/2015
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2015 | IllerCup 2015 GER |
Group 3-2 Freiläufer O. Musik | 9 | 2.75 |
Free Skating 9 (2.75)
|
| 21.02.2015 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 GER |
Group 3-3 Freiläufer O. Musik | 8 | 2.50 |
Free Skating 8 (2.50)
|
Sezona 2012/2013
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2013 | Hermann-Kist-Pokal GER |
2-3 Parcour Standard | 7 | 2.90 |
Parcour 7 (2.90)
|
| 10.02.2013 | Iller Cup GER |
Standard Group 2 | 6 | 3.15 |
Parcour 6 (3.15)
|
Sezona 2010/2011
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2011 | IllerCup 2011 GER |
Eismäuse2 | 7 | 2.45 |
Parcours 7 (2.45)
|