Angeline GOMBERT inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs B Girls | Total | 30.49 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) | 2021/2022 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| 10 Nachwuchs B | Total | 31.42 | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 6-1 Kunstläufer | Total | 19.53 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Ak 9 | Total | 17.10 | Hessenpokal 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Anfänger Girls | Total | 26.15 | Iller-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Anfänger Girls 2004-2005 | Total | 23.10 | BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Anfänger Girls 2005/2006 | Total | 22.33 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) | 2014/2015 |
| Anfänger Girls Jg. 2004-2005 | Total | 23.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Anfänger Girls Jg. 2005/06 | Total | 26.01 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Freiläufer 4-3 | Total | 10.83 | IllerCup 2012 (GER) | 2011/2012 |
| Kunstläufer 2 | Total | 15.94 | Iller Cup (GER) | 2012/2013 |
| Kunstläufer 2004/05 | Total | 19.58 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) | 2012/2013 |
| Neulinge A Girls | Rövid program | 17.83 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A Girls | Kűr | 33.99 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A Girls | Total | 51.82 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) | 2015/2016 |
| Neulinge Girls | Total | 26.77 | Eisemann-Pokal 2015 (GER) | 2015/2016 |
| Parcours Standard 3 | Total | 3.65 | IllerCup 2011 (GER) | 2010/2011 |
| U 9 Girls | Total | 20.02 | Thuringia Pokal 2013 (GER) | 2013/2014 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs B Girls | Kűr | 30.49 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) |
| Nachwuchs B Girls | Total | 30.49 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 (GER) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 10 Nachwuchs B | Kűr | 31.42 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 10 Nachwuchs B | Total | 31.42 | Iller-Cup 2017 (GER) |
Legjobb eredmények 2015/2016
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Rövid program | 17.83 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Neulinge A Girls | Kűr | 33.99 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Neulinge A Girls | Total | 51.82 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 (Mannheim/GER) |
| Neulinge Girls | Kűr | 26.77 | Eisemann-Pokal 2015 (GER) |
| Neulinge Girls | Total | 26.77 | Eisemann-Pokal 2015 (GER) |
Legjobb eredmények 2014/2015
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Anfänger Girls 2005/2006 | Kűr | 22.33 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) |
| Anfänger Girls 2005/2006 | Total | 22.33 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005/06 | Kűr | 26.01 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005/06 | Total | 26.01 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 (GER) |
Legjobb eredmények 2013/2014
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Anfänger Ak 9 | Kűr | 17.10 | Hessenpokal 2013 (GER) |
| Anfänger Ak 9 | Total | 17.10 | Hessenpokal 2013 (GER) |
| Anfänger Girls | Kűr | 26.15 | Iller-Cup 2014 (GER) |
| Anfänger Girls | Total | 26.15 | Iller-Cup 2014 (GER) |
| Anfänger Girls 2004-2005 | Kűr | 23.10 | BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER) |
| Anfänger Girls 2004-2005 | Total | 23.10 | BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2004-2005 | Kűr | 23.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2004-2005 | Total | 23.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| U 9 Girls | Kűr | 20.02 | Thuringia Pokal 2013 (GER) |
| U 9 Girls | Total | 20.02 | Thuringia Pokal 2013 (GER) |
Legjobb eredmények 2012/2013
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 6-1 Kunstläufer | Kűr | 19.53 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 6-1 Kunstläufer | Total | 19.53 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Kunstläufer 2 | Kűr | 15.94 | Iller Cup (GER) |
| Kunstläufer 2 | Total | 15.94 | Iller Cup (GER) |
| Kunstläufer 2004/05 | Kűr | 19.58 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
| Kunstläufer 2004/05 | Total | 19.58 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
Legjobb eredmények 2011/2012
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Freiläufer 4-3 | Kűr | 10.83 | IllerCup 2012 (GER) |
| Freiläufer 4-3 | Total | 10.83 | IllerCup 2012 (GER) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Parcours Standard 3 | PARCOURS | 3.65 | IllerCup 2011 (GER) |
| Parcours Standard 3 | Total | 3.65 | IllerCup 2011 (GER) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon Unknown season
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür GER |
Parcours Standard 3 | 2 | 3.65 |
Parcours 2 (3.65)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/19–20 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2022 GER |
Nachwuchs B Girls | 5 | 30.49 |
Free Skating 5 (30.49)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/05 | Iller-Cup 2017 GER |
10 Nachwuchs B | 2 | 31.42 |
Free Skating 2 (31.42)
|
Szezon 2015/2016
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/01/30 | Baden-Württ. Meisterschaft 2016 GER |
Neulinge A Girls | Visszalépett | ||
| 2015/12/05 | EBW Nachwuchswettbewerb 2015 Mannheim/GER |
Neulinge A Girls | 8 | 51.82 |
Short Program 8 (17.83) Free Skating 7 (33.99)
|
| 2015/11/21–22 | Eisemann-Pokal 2015 GER |
Neulinge Girls | 13 | 26.77 |
Free Skating 13 (26.77)
|
Szezon 2014/2015
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/22 | Baden-Württ Nachwuchsmeisterschaften 2015 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005/06 | 5 | 26.01 |
Free Skating 5 (26.01)
|
| 2015/02/21 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 GER |
Group 7-1 Anfänger Girls | Visszalépett | ||
| 2014/12/06 | EBW Nachwuchswettbewerb 2014 GER |
Anfänger Girls 2005/2006 | 6 | 22.33 |
Free Skating 6 (22.33)
|
Szezon 2013/2014
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/16 | Iller-Cup 2014 GER |
Anfänger Girls | 3 | 26.15 |
Free Skating 3 (26.15)
|
| 2014/03/15 | BW Nachwuchs-Meisterschaft 2014 GER |
Anfänger Girls 2004-2005 | 6 | 23.10 |
Free Skating 6 (23.10)
|
| 2013/12/21 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 GER |
Anfänger Girls Jg. 2004-2005 | 5 | 23.90 |
Free Skating 5 (23.90)
|
| 2013/11/22–23 | Thuringia Pokal 2013 GER |
U 9 Girls | 18 | 20.02 |
Free Skating 18 (20.02)
|
| 2013/10/26–27 | Hessenpokal 2013 GER |
Anfänger Ak 9 | 10 | 17.10 |
Free Skating 10 (17.10)
|
Szezon 2012/2013
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/03/09 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft GER |
Kunstläufer 2004/05 | 6 | 19.58 |
Free Skating 6 (19.58)
|
| 2013/02/16 | Hermann-Kist-Pokal GER |
6-1 Kunstläufer | 2 | 19.53 |
Free Skating 2 (19.53)
|
| 2013/02/10 | Iller Cup GER |
Kunstläufer 2 | 6 | 15.94 |
Free Skating 6 (15.94)
|
Szezon 2011/2012
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/26 | IllerCup 2012 GER |
Freiläufer 4-3 | 1 | 10.83 |
Free Skating 1 (10.83)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/06 | IllerCup 2011 GER |
Parcours Standard 3 | 2 | 3.65 |
Parcours 2 (3.65)
|