Anna CANDINGER inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior B Women | Total | 36.50 | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) | 2023/2024 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Total | 34.71 | Isidor (Sollentunavallen, Strandvägen 65, 191 35 Sollentu/SWE) | 2022/2023 |
| Junior B2 Women | Total | 33.71 | Österskäret 2022 (Österåkers Sportcentrum Hackstavägen 43 184 35 Åke/SWE) | 2022/2023 |
| Youth 13 B Girls | Total | 26.34 | EIF Piruetten (SWE) | 2019/2020 |
| Youth 13 B Girls Blå | Total | 28.97 | Isidor (SWE) | 2019/2020 |
| Youth 15 B2 Girls | Total | 32.34 | MAXI Haninge Pokalen (SWE) | 2021/2022 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior B Women | Kűr | 36.50 | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) |
| Junior B Women | Total | 36.50 | Tallinn Trophy Kids 2024 (Tallinn/EST) |
| Junior B1 Women | Kűr | 28.47 | Maxi Haninge Pokalen (Torvalla Ishall B/SWE) |
| Junior B1 Women | Total | 28.47 | Maxi Haninge Pokalen (Torvalla Ishall B/SWE) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior B1 Women | Kűr | 34.71 | Isidor (Sollentunavallen, Strandvägen 65, 191 35 Sollentu/SWE) |
| Junior B1 Women | Total | 34.71 | Isidor (Sollentunavallen, Strandvägen 65, 191 35 Sollentu/SWE) |
| Junior B2 Women | Kűr | 33.71 | Österskäret 2022 (Österåkers Sportcentrum Hackstavägen 43 184 35 Åke/SWE) |
| Junior B2 Women | Total | 33.71 | Österskäret 2022 (Österåkers Sportcentrum Hackstavägen 43 184 35 Åke/SWE) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Youth 15 B2 Girls | Kűr | 32.34 | MAXI Haninge Pokalen (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Total | 32.34 | MAXI Haninge Pokalen (SWE) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Youth 13 B Girls | Kűr | 26.34 | EIF Piruetten (SWE) |
| Youth 13 B Girls | Total | 26.34 | EIF Piruetten (SWE) |
| Youth 13 B Girls Blå | Kűr | 28.97 | Isidor (SWE) |
| Youth 13 B Girls Blå | Total | 28.97 | Isidor (SWE) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/05/10–12 | Tallinn Trophy Kids 2024 Tallinn/EST |
Junior B Women | 2 | 36.50 |
Free Skating 2 (36.50)
|
| 2023/12/09–10 | Nynässkäret Kvarnängens idrottsplats Nynäshamn/SWE |
Junior B1 Women | |||
| 2023/11/11–12 | Lidingötrofén Lidingö/SWE |
Junior B1 Women | 1 | 27.47 |
Free Skating 1 (27.47)
|
| 2023/10/07–08 | Maxi Haninge Pokalen Torvalla Ishall B/SWE |
Junior B1 Women | 1 | 28.47 |
Free Skating 1 (28.47)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/18–19 | Stockholm Cup Älta/SWE |
Junior B1 Women | 2 | 32.51 |
Free Skating 2 (32.51)
|
| 2023/03/11–12 | Djurgårdstrofén Husby Ishall, Nykarlebygatan 3, 164 78 Kista/SWE |
Junior B1 Women | 1 | 33.85 |
Free Skating 1 (33.85)
|
| 2023/02/11–12 | Isidor Sollentunavallen, Strandvägen 65, 191 35 Sollentu/SWE |
Junior B1 Women | 1 | 34.71 |
Free Skating 1 (34.71)
|
| 2022/11/26–27 | Österskäret 2022 Österåkers Sportcentrum Hackstavägen 43 184 35 Åke/SWE |
Junior B2 Women | 1 | 33.71 |
Free Skating 1 (33.71)
|
| 2022/10/29–30 | MAXI Haninge Pokalen Haninge/SWE |
Junior B2 Women | 1 | 33.04 |
Free Skating 1 (33.04)
|
| 2022/10/08–09 | Solna Skating Trophy Ritorps ishall, Solna/SWE |
Junior B2 Women | 2 | 32.03 |
Free Skating 2 (32.03)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/04/02–03 | Stockholm Cup SWE |
Youth 15 B2 Girls | 2 | 28.21 |
Free Skating 2 (28.21)
|
| 2022/03/19–20 | Älta Cupen SWE |
Youth 15 B2 Girls | 3 | 31.37 |
Free Skating 3 (31.37)
|
| 2022/03/12–13 | Solnaskäret SWE |
Youth 15 B2 Girls | 4 | 28.57 |
Free Skating 4 (28.57)
|
| 2021/10/16–17 | Vallentuna Trofén SWE |
Youth 15 B2 Girls | 5 | 29.02 |
Free Skating 5 (29.02)
|
| 2021/10/02–03 | MAXI Haninge Pokalen SWE |
Youth 15 B2 Girls | 3 | 32.34 |
Free Skating 3 (32.34)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | EIF Piruetten SWE |
Youth 13 B Girls | 10 | 26.34 |
Free Skating 10 (26.34)
|
| 2020/02/07–09 | LKF-Trofén Klubbtävling SWE |
Youth 13 B Girls | 16 | 24.87 |
Free Skating 16 (24.87)
|
| 2020/01/18–19 | Isidor SWE |
Youth 13 B Girls Blå | 4 | 28.97 |
Free Skating 4 (28.97)
|
| 2019/12/07–08 | MAXI Haninge Pokalen SWE |
Youth 13 B Girls | 17 | 22.54 |
Free Skating 17 (22.54)
|
| 2019/11/09–10 | Salemtrofén SWE |
Youth 13 B Girls | 27 | 19.88 |
Free Skating 27 (19.88)
|