Chloe KUMAR Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Young Novice U12 Girls | Rövid program | 27.56 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Kűr | 46.92 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Total | 72.55 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronze A | Total | 24.87 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) | 2022/2023 |
| Bronze A Girls 07.2010-2014 | Total | 25.46 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls 2011-2014 | Total | 18.17 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls 2012-2014 | Total | 28.14 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze Girls Younger | Total | 26.39 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Total | 19.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Total | 18.40 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
Legjobb eredmények 2025/2026
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Young Novice U12 Girls | Rövid program | 27.56 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Kűr | 45.97 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 71.56 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Young Novice U12 Girls | Rövid program | 25.63 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Kűr | 46.92 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 72.55 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls 2012-2014 | Kűr | 28.14 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Bronze Girls 2012-2014 | Total | 28.14 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze A | Kűr | 24.87 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Bronze A | Total | 24.87 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Bronze A Girls 07.2010-2014 | Kűr | 25.46 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Bronze A Girls 07.2010-2014 | Total | 25.46 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Bronze Girls 2011-2014 | Kűr | 18.17 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Bronze Girls 2011-2014 | Total | 18.17 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Bronze Girls Younger | Kűr | 26.39 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Bronze Girls Younger | Total | 26.39 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Kűr | 19.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls 2012-2014 | Total | 19.69 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Kűr | 18.40 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Total | 18.40 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
Szezon 2025/2026
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/02/20–22 | SMJuvenile26 Nat. 21 Zürich Heuried/SUI |
Young Novice Girls U12 | 21 | 69.90 |
Short Program 22 (25.17) Free Skating 22 (44.73)
|
| 2026/01/15–18 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Young Novice U12 Girls | 10 | 71.56 |
Short Program 8 (27.56) Free Skating 11 (44.00)
|
| 2025/12/05–07 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 11 | 68.93 |
Short Program 11 (24.68) Free Skating 10 (44.25)
|
| 2025/11/21–23 | Vogellisis Cup Adelboden/SUI |
Young Novice Girls U12 | 6 | 68.46 |
Short Program 4 (26.42) Free Skating 10 (42.04)
|
| 2025/10/24–26 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 10 | 70.58 |
Short Program 10 (24.61) Free Skating 11 (45.97)
|
| 2025/09/18–21 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Young Novice U12 Girls | 10 | 69.03 |
Short Program 8 (25.07) Free Skating 13 (43.96)
|
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/11/24–26 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Bronze 2012-2014 Girls | 9 | 20.15 |
Free Skating 9 (20.15)
|
| 2023/09/22–24 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Bronze Girls 2012-2014 | 5 | 28.14 |
Free Skating 5 (28.14)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/25–26 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Bronze A Girls 07.2010-2014 | 2 | 25.46 |
Free Skating 2 (25.46)
|
| 2023/02/04–05 | 4ème Coupe Prévôtoise Moutier //SUI |
Bronze A | 4 | 24.87 |
Free Skating 4 (24.87)
|
| 2023/01/13–15 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Bronze Girls Younger | 11 | 25.21 |
Free Skating 11 (25.21)
|
| 2022/12/18 | Wettinger Wettingen/SUI |
Bronze Younger | Visszalépett | ||
| 2022/11/25–27 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Bronze Girls Younger | 8 | 26.39 |
Free Skating 8 (26.39)
|
| 2022/09/23–25 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Bronze Girls 2011-2014 | 16 | 18.17 |
Free Skating 16 (18.17)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/05–06 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Inter-Bronze Girls 2012-2014 | 5 | 19.69 |
Free Skating 5 (19.69)
|
| 2021/12/18 | 8. Klotener Advents Cup SUI |
Inter-Bronze A Girls | |||
| 2021/12/03–05 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 4 | 18.40 |
Free Skating 4 (18.40)
|