Ester GUSTAFSSON inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior B2 Women | Total | 22.53 | Sundsvallscupen (Bradcode center, Gärdehov/SWE) | 2022/2023 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Youth 13 B Girls | Total | 20.96 | Castor Cup Interclubtävling (SWE) | 2019/2020 |
| Youth 15 B2 Girls | Total | 21.87 | Mittpiruetten (SWE) | 2021/2022 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior B2 Women | Kűr | 18.62 | Draktrofén 2023 - Klubb (Johannedalsvägen 121, Sundsvall/SWE) |
| Junior B2 Women | Total | 18.62 | Draktrofén 2023 - Klubb (Johannedalsvägen 121, Sundsvall/SWE) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior B2 Women | Kűr | 22.53 | Sundsvallscupen (Bradcode center, Gärdehov/SWE) |
| Junior B2 Women | Total | 22.53 | Sundsvallscupen (Bradcode center, Gärdehov/SWE) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Youth 15 B2 Girls | Kűr | 21.87 | Mittpiruetten (SWE) |
| Youth 15 B2 Girls | Total | 21.87 | Mittpiruetten (SWE) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Youth 13 B Girls | Kűr | 20.96 | Castor Cup Interclubtävling (SWE) |
| Youth 13 B Girls | Total | 20.96 | Castor Cup Interclubtävling (SWE) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/23–25 | Nordiska Ungdomsspelen 2024 Östersund/SWE |
Junior B2 Women | Visszalépett | ||
| 2024/01/27–28 | Sundsvallscupen Brandcode center, Gärdehov/SWE |
Junior B2 Women | 19 | 17.85 |
Free Skating 19 (17.85)
|
| 2023/11/11–12 | Storfors Plåt Trofén 2023, Klubbtävling Piteå/SWE |
Junior B2 Women | 16 | 16.61 |
Free Skating 16 (16.61)
|
| 2023/10/14–15 | Draktrofén 2023 - Klubb Johannedalsvägen 121, Sundsvall/SWE |
Junior B2 Women | 12 | 18.62 |
Free Skating 12 (18.62)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/24–26 | Nordiska Ungdomsspelen 2023 Östersund Arena/SWE |
Junior B2 Women | 13 | 20.38 |
Free Skating 13 (20.38)
|
| 2023/02/04–05 | Delfincupen 2023 Luleå/SWE |
Junior B2 Women | 5 | 19.82 |
Free Skating 5 (19.82)
|
| 2023/01/21–22 | Sundsvallscupen Bradcode center, Gärdehov/SWE |
Junior B2 Women | 5 | 22.53 |
Free Skating 5 (22.53)
|
| 2022/12/10–11 | Umeskäret 2022 Klubbtävling Nolia ishall/SWE |
Junior B2 Women | 10 | 19.63 |
Free Skating 10 (19.63)
|
| 2022/11/12–13 | Trombcupen 2022, Klubbtävling Piteå/SWE |
Junior B2 Women | 12 | 19.58 |
Free Skating 12 (19.58)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/25–27 | Nordiska Ungdomsspelen 2022 SWE |
Youth 15 B2 Girls | 14 | 21.82 |
Free Skating 14 (21.82)
|
| 2022/02/12–13 | Mittpiruetten SWE |
Youth 15 B2 Girls | 13 | 21.87 |
Free Skating 13 (21.87)
|
| 2021/11/20–21 | Övikscupen 2021 SWE |
Youth 15 B2 Girls | 20 | 20.08 |
Free Skating 20 (20.08)
|
| 2021/11/06–07 | Draktrofén ES-Morgondagare Klubb SWE |
Youth 15 B2 Girls | 13 | 20.61 |
Free Skating 13 (20.61)
|
| 2021/10/09–10 | Sundsvallscupen SWE |
Youth 15 B2 Girls | 18 | 17.88 |
Free Skating 18 (17.88)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/29–03/01 | Guldhoppet 2020 klubbtävling SWE |
Youth 13 B Girls | 11 | 18.63 |
Free Skating 11 (18.63)
|
| 2020/02/22–23 | Castor Cup Interclubtävling SWE |
Youth 13 B Girls | 13 | 20.96 |
Free Skating 13 (20.96)
|
| 2020/02/08–09 | Mittpiruetten Klubb 2020 SWE |
Youth 13 B Girls | 10 | 19.75 |
Free Skating 10 (19.75)
|