Eva PUZZO Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Rövid program | 31.27 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Kűr | 50.12 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 81.39 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| 1. Star | Total | 8.38 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| 3. Star Girls A | Total | 13.84 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Adv. Novice U16 Girls | Rövid program | 18.93 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Kűr | 38.27 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 57.20 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls Younger | Rövid program | 23.99 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls Younger | Kűr | 51.34 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls Younger | Total | 75.33 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) | 2025/2026 |
| Bronze 2012-2013 Girls | Total | 29.10 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls | Total | 29.32 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls C | Total | 29.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Total | 28.29 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Younger Girls | Total | 23.91 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) | 2022/2023 |
| Intermediate Novice Girls | Total | 27.99 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) | 2022/2023 |
| Juvenile Girls U14 | Rövid program | 29.70 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls U14 | Kűr | 53.07 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls U14 | Total | 82.77 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Rövid program | 24.67 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kűr | 45.08 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 69.75 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Rövid program | 26.13 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Kűr | 42.50 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Total | 68.63 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| U11 Girls | Total | 36.34 | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) | 2022/2023 |
| Under 13 Girls | Total | 41.86 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) | 2023/2024 |
| Under 14 Girls | Total | 46.92 | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) | 2024/2025 |
| Young Novice Girls | Rövid program | 21.24 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls | Kűr | 36.91 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls | Total | 58.15 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls U12 | Kűr | 44.27 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Rövid program | 21.74 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Total | 58.73 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
Legjobb eredmények 2026/2027
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Rövid program | 31.27 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Kűr | 50.12 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 81.39 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Legjobb eredmények 2025/2026
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Younger | Rövid program | 23.99 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) |
| Advanced Novice Girls Younger | Kűr | 51.34 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) |
| Advanced Novice Girls Younger | Total | 75.33 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) |
| Juvenile Girls U14 | Rövid program | 29.70 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Kűr | 53.07 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Total | 82.77 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Rövid program | 24.67 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kűr | 45.08 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 69.75 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Rövid program | 18.93 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Kűr | 38.27 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 57.20 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Rövid program | 26.13 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Kűr | 47.03 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 73.16 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Rövid program | 25.36 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Kűr | 46.58 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Total | 71.94 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Rövid program | 26.13 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Kűr | 42.50 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 2 Girls | Total | 68.63 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Under 14 Girls | Kűr | 46.92 | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
| Under 14 Girls | Total | 46.92 | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Under 13 Girls | Kűr | 41.86 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Under 13 Girls | Total | 41.86 | Arge Alp 2024 (Pinzolo/ITA) |
| Young Novice Girls | Rövid program | 21.24 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice Girls | Kűr | 36.91 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice Girls | Total | 58.15 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice Girls U12 | Kűr | 44.27 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Rövid program | 21.74 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 58.73 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze 2012-2013 Girls | Kűr | 29.10 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze 2012-2013 Girls | Total | 29.10 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze Girls | Kűr | 29.32 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) |
| Bronze Girls | Total | 29.32 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) |
| Bronze Girls C | Kűr | 29.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| Bronze Girls C | Total | 29.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Kűr | 28.29 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Total | 28.29 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
| Bronze Younger Girls | Kűr | 23.91 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| Bronze Younger Girls | Total | 23.91 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| Intermediate Novice Girls | Kűr | 27.99 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Intermediate Novice Girls | Total | 27.99 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| U11 Girls | Kűr | 36.34 | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) |
| U11 Girls | Total | 36.34 | Arge Alp 2023 (Telfs/AUT) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Kűr | 24.78 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| Bronze Girls | Total | 24.78 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls A | Kűr | 13.84 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 3. Star Girls A | Total | 13.84 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 1. Star | Kűr | 8.38 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 1. Star | Total | 8.38 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Szezon 2026/2027
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/09/18–20 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 9 | 81.39 |
Short Program 8 (31.27) Free Skating 10 (50.12)
|
Szezon 2025/2026
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/27–29 | Skate Copenhagen 2026 Hvidovre/DEN |
Advanced Novice Girls Younger | 12 | 75.33 |
Short Program 18 (23.99) Free Skating 10 (51.34)
|
| 2026/02/20–22 | SMJuvenile26 Nat. 13 Zürich Heuried/SUI |
Juvenile Girls U14 | 13 | 82.77 |
Short Program 16 (29.70) Free Skating 12 (53.07)
|
| 2026/01/30–02/01 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 12 | 69.75 |
Short Program 14 (24.67) Free Skating 12 (45.08)
|
| 2026/01/15–18 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Juvenile U14 Girls | 10 | 75.58 |
Short Program 9 (29.38) Free Skating 11 (46.20)
|
| 2025/11/28–30 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Juvenile U14 Girls | 7 | 76.50 |
Short Program 9 (27.82) Free Skating 6 (48.68)
|
| 2025/11/22–23 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Juvenile Girls U14 | 7 | 70.00 |
Short Program 7 (23.90) Free Skating 9 (46.10)
|
| 2025/09/18–21 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 23 | 66.93 |
Short Program 14 (23.93) Free Skating 23 (43.00)
|
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/15–16 | Arge Alp 2025 Varese/ITA |
Under 14 Girls | 19 | 46.92 |
Free Skating 19 (46.92)
|
| 2025/02/23 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Juvenile Girls U14 | Visszalépett | ||
| 2025/02/15–16 | SMAdvanced2025 Nat. 40 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 40 | 57.20 |
Short Program 40 (18.93) Free Skating 38 (38.27)
|
| 2025/01/31–02/02 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 18 | 73.16 |
Short Program 21 (26.13) Free Skating 16 (47.03)
|
| 2024/12/06–08 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Juvenile U14 Group 2 Girls | 14 | 68.63 |
Short Program 11 (26.13) Free Skating 16 (42.50)
|
| 2024/11/29–12/01 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Juvenile U14 Girls | 19 | 68.56 |
Short Program 23 (23.64) Free Skating 21 (44.92)
|
| 2024/11/23–24 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Juvenile U14 Girls | 6 | 71.94 |
Short Program 6 (25.36) Free Skating 6 (46.58)
|
| 2024/11/15–17 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Juvenile U14 Girls | 16 | 67.51 |
Short Program 13 (23.71) Free Skating 16 (43.80)
|
| 2024/10/25–27 | Montalin Cup Chur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 26 | 61.64 |
Short Program 31 (19.75) Free Skating 18 (41.89)
|
| 2024/09/19–23 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 44 | 58.40 |
Short Program 46 (19.12) Free Skating 42 (39.28)
|
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/15–17 | Arge Alp 2024 Pinzolo/ITA |
Under 13 Girls | 20 | 41.86 |
Free Skating 20 (41.86)
|
| 2024/02/25 | OEV-Meisterschaft 2024 Herisau/SUI |
Young Novice Girls U12 | 2 | 44.27 |
Free Skating 2 (44.27)
|
| 2024/01/19–21 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Young Novice U12 Girls | 32 | 57.61 |
Short Program 35 (19.65) Free Skating 31 (37.96)
|
| 2024/01/12–14 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Young Novice Girls | 25 | 58.15 |
Short Program 23 (21.24) Free Skating 27 (36.91)
|
| 2023/12/08–10 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 40 | 53.13 |
Short Program 43 (17.96) Free Skating 36 (35.17)
|
| 2023/11/30–12/03 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Young Novice U12 Girls | 20 | 58.23 |
Short Program 23 (19.28) Free Skating 19 (38.95)
|
| 2023/11/17–19 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Young Novice U12 Girls | 21 | 55.50 |
Short Program 21 (18.64) Free Skating 20 (36.86)
|
| 2023/11/10–12 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 32 | 56.67 |
Short Program 24 (21.74) Free Skating 32 (34.93)
|
| 2023/10/27–29 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 16 | 58.73 |
Short Program 16 (20.28) Free Skating 18 (38.45)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/18–19 | Arge Alp 2023 Telfs/AUT |
U11 Girls | 20 | 36.34 |
Free Skating 20 (36.34)
|
| 2023/02/26 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Bronze Girls | 4 | 29.32 |
Free Skating 4 (29.32)
|
| 2023/02/10–12 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 Stuttgart/GER |
Intermediate Novice Girls | 19 | 27.99 |
Free Skating 19 (27.99)
|
| 2023/01/28 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
Bronze Younger Girls | 5 | 23.91 |
Free Skating 5 (23.91)
|
| 2023/01/14–15 | 2. Heuried-Cup Zürich/SUI |
Bronze 2012-2013 Girls | 5 | 29.10 |
Free Skating 5 (29.10)
|
| 2022/12/15 | Advents-Cup Kloten/SUI |
Bronze Girls C | 4 | 29.37 |
Free Skating 4 (29.37)
|
| 2022/12/03–04 | 14. Glattal Cup 2022 Dübendorf/SUI |
Bronze Mädchen-Jüngere | 8 | 28.29 |
Free Skating 8 (28.29)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/01/29 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
Bronze Girls | 6 | 24.78 |
Free Skating 6 (24.78)
|
| 2021/12/18 | 8. Klotener Advents Cup SUI |
Bronze A Girls |
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/14 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
3. Star Girls A | 6 | 13.84 |
Free Skating 6 (13.84)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/12/15 | 6. Klotener Advents-Cup SUI |
1. Star | 4 | 8.38 |
Free Skating 4 (8.38)
|