Linnaea Borealis inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Total | 45.47 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Total | 43.98 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior L1 | Total | 34.73 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) | 2022/2023 |
| Junior L1_kansalliset | Total | 38.13 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior L2 | Total | 38.82 | mlkans2lk (Espoo/FIN) | 2021/2022 |
| Junior L5 | Total | 43.10 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Junior Lohko 2 | Kűr | 30.14 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) | 2017/2018 |
| Lohko 2 | Total | 30.14 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) | 2017/2018 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Kűr | 39.76 | ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN) |
| Junior | Total | 39.76 | ISU Competition <Country> 2022 (Vantaa/FIN) |
| Junior L1 | Kűr | 34.73 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
| Junior L1 | Total | 34.73 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Kűr | 45.47 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Junior | Total | 45.47 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Junior L2 | Kűr | 38.82 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
| Junior L2 | Total | 38.82 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
Legjobb eredmények 2020/2021
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior L2 | Kűr | 33.70 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Junior L2 | Total | 33.70 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Kűr | 43.22 | Valintakilpailu 23.11.2019 Lohko1 (FIN) |
| Junior | Total | 43.22 | Valintakilpailu 23.11.2019 Lohko1 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Kűr | 43.98 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Total | 43.98 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
| Junior L1_kansalliset | Kűr | 38.13 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
| Junior L1_kansalliset | Total | 38.13 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Kűr | 37.23 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
| Junior Kansalliset | Total | 37.23 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
| Junior L5 | Kűr | 43.10 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) |
| Junior L5 | Total | 43.10 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior L2 | Kűr | 26.97 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) |
| Junior L2 | Total | 26.97 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) |
| Junior Lohko 2 | Kűr | 30.14 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) |
| Lohko 2 | Total | 30.14 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Junior | 7 | 35.28 |
Free Skating 7 (35.28)
|
| 2023/02/04–05 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk Turku/FIN |
Junior L1 | 11 | 34.73 |
Free Skating 11 (34.73)
|
| 2022/12/10 | ISU Competition <Country> 2022 Vantaa/FIN |
Junior | 7 | 39.76 |
Free Skating 7 (39.76)
|
| 2022/11/20 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Junior L1 | 11 | 33.20 |
Free Skating 11 (33.20)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Junior | 1 | 45.47 |
Free Skating 1 (45.47)
|
| 2022/01/29–30 | mlkans2lk Espoo/FIN |
Junior L2 | 9 | 38.82 |
Free Skating 9 (38.82)
|
| 2021/11/20–21 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Junior L2 | 10 | 34.68 |
Free Skating 10 (34.68)
|
Szezon 2020/2021
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/11/21–22 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 FIN |
Junior L2 | 9 | 33.70 |
Free Skating 9 (33.70)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 FIN |
Junior Kansalliset | 11 | 43.98 |
Free Skating 11 (43.98)
|
| 2020/02/08–09 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 FIN |
Junior L1_kansalliset | 6 | 38.13 |
Free Skating 6 (38.13)
|
| 2019/11/23 | Valintakilpailu 23.11.2019 Lohko1 FIN |
Junior | 4 | 43.22 |
Free Skating 4 (43.22)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/09–10 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu FIN |
Junior Kansalliset | 13 | 37.23 |
Free Skating 13 (37.23)
|
| 2019/02/09–10 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 FIN |
Junior L5 | 6 | 43.10 |
Free Skating 6 (43.10)
|
| 2018/12/01 | ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 FIN |
Junior L5 | 6 | 36.35 |
Free Skating 6 (36.35)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/01/20 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 FIN |
Junior L2 | 9 | 26.97 |
Free Skating 9 (26.97)
|
| 2017/11/26 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu FIN |
Junior Lohko 2 |
Free Skating 8 (30.14)
|
||
| 2017/11/26 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu FIN |
Lohko 2 | 8 | 30.14 |