Magdalena LESTYAN inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Rövid program | 30.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) | 2014/2015 |
| Jugend Girls U18 | Kűr | 50.07 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) | 2014/2015 |
| Jugend Girls U18 | Total | 80.92 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) | 2014/2015 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Rövid program | 25.99 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Jugend Girls | Kűr | 44.36 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Jugend Girls | Total | 70.35 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Jugend Girls U18 B | Rövid program | 29.52 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) | 2016/2017 |
| Jugend Girls U18 B | Kűr | 50.33 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) | 2016/2017 |
| Jugend Girls U18 B | Total | 79.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) | 2016/2017 |
| Junior Women | Rövid program | 23.42 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) | 2014/2015 |
| Junior Women | Kűr | 49.55 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) | 2014/2015 |
| Junior Women | Total | 72.97 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) | 2014/2015 |
| Neulinge Girls | Rövid program | 17.38 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) | 2010/2011 |
| Neulinge Girls | Kűr | 28.83 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) | 2010/2011 |
| Neulinge Girls | Total | 46.21 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) | 2010/2011 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Rövid program | 27.38 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Kűr | 47.99 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 | Total | 75.37 | Deutschland-Pokal 2017 (Dortmund/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Rövid program | 29.52 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Kűr | 50.33 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 B | Total | 79.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 (Mannheim/GER) |
Legjobb eredmények 2015/2016
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Rövid program | 25.99 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) |
| Jugend Girls | Kűr | 44.36 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) |
| Jugend Girls | Total | 70.35 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 (GER) |
| Jugend Girls U18 | Rövid program | 29.54 | Deutschlandpokal im Eiskunstlaufen 2016 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 | Kűr | 48.75 | Deutschlandpokal im Eiskunstlaufen 2016 (Mannheim/GER) |
| Jugend Girls U18 | Total | 78.29 | Deutschlandpokal im Eiskunstlaufen 2016 (Mannheim/GER) |
Legjobb eredmények 2014/2015
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls U18 | Rövid program | 30.85 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) |
| Jugend Girls U18 | Kűr | 50.07 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) |
| Jugend Girls U18 | Total | 80.92 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 (Oberstdorf/GER) |
| Junior Women | Rövid program | 23.42 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) |
| Junior Women | Kűr | 49.55 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) |
| Junior Women | Total | 72.97 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 (HUN) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Neulinge Girls | Rövid program | 17.38 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) |
| Neulinge Girls | Kűr | 28.83 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) |
| Neulinge Girls | Total | 46.21 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 (GER) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/09–12 | Deutschland-Pokal 2017 Dortmund/GER |
Jugend Girls U18 | 27 | 75.37 |
Short Program 26 (27.38) Free Skating 29 (47.99)
|
| 2017/01/11–15 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2017 Nat. 15 Mannheim/GER |
Jugend Girls U18 B | 15 | 79.85 |
Short Program 14 (29.52) Free Skating 16 (50.33)
|
Szezon 2015/2016
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/03/10–13 | Deutschlandpokal im Eiskunstlaufen 2016 Mannheim/GER |
Jugend Girls U18 | 18 | 78.29 |
Short Program 17 (29.54) Free Skating 18 (48.75)
|
| 2016/02/05–07 | Offene Sächsische Meisterschaften 2016 GER |
Jugend Girls | 13 | 70.35 |
Short Program 14 (25.99) Free Skating 14 (44.36)
|
| 2016/01/06–10 | DM SYS und Dt. Nachwuchsmeisterschaften 2016 Nat. 24 Berlin/GER |
Jugend Girls U18 | 24 | 71.89 |
Short Program 22 (27.74) Free Skating 24 (44.15)
|
Szezon 2014/2015
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/12–15 | Deutschlandpokal im Eiskunstlaufen 2015 Dortmund/GER |
Jugend Girls U18 | 16 | 78.98 |
Short Program 14 (29.79) Free Skating 18 (49.19)
|
| 2015/01/08–11 | Deutsche Nachwuchsmeisterschaften 2015 Nat. 19 Oberstdorf/GER |
Jugend Girls U18 | 19 | 80.92 |
Short Program 13 (30.85) Free Skating 20 (50.07)
|
| 2014/12/01–07 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 HUN |
Junior Women | 35 | 72.97 |
Short Program 36 (23.42) Free Skating 32 (49.55)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11/19–21 | Bayerische Nachwuchsmeisterschaften 2011 GER |
Neulinge Girls | 16 | 46.21 |
Short Program 15 (17.38) Free Skating 16 (28.83)
|