Maria Sofia RUSSO Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Total | 21.60 | Coupe 13 étoiles 2026 (Sion/SUI) | 2025/2026 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Copper B Jeunes Girls | Total | 10.24 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze A Girls | Total | 16.56 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze A2 Girls | Total | 14.01 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) | 2025/2026 |
| Iron | Total | 3.16 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) | 2022/2023 |
| Nickel | Total | 3.85 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel Ainées | Total | 4.94 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel B Girls | Total | 5.71 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) | 2023/2024 |
| Steel Bc | Total | 9.95 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2024/2025 |
Legjobb eredmények 2025/2026
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Kűr | 21.60 | Coupe 13 étoiles 2026 (Sion/SUI) |
| Bronze A Girls | Total | 21.60 | Coupe 13 étoiles 2026 (Sion/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Kűr | 16.56 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Total | 16.56 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Inter-Bronze A2 Girls | Kűr | 14.01 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) |
| Inter-Bronze A2 Girls | Total | 14.01 | 14ème Zäringer Cup (Fribourg/SUI) |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Copper B Jeunes Girls | Kűr | 10.24 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Copper B Jeunes Girls | Total | 10.24 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Steel Bc | Kűr | 9.95 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Steel Bc | Total | 9.95 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Nickel | Kűr | 3.85 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) |
| Nickel | Total | 3.85 | Coupe du Rhône 2023, Sion (Sion/SUI) |
| Nickel Ainées | Kűr | 4.94 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Nickel Ainées | Total | 4.94 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Nickel B Girls | Kűr | 5.71 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
| Nickel B Girls | Total | 5.71 | Trophée des Etoiles 2024 (Saint-Imier/SUI) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Iron | Kűr | 3.16 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) |
| Iron | Total | 3.16 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) |
Szezon 2025/2026
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/21–22 | Coupe 13 étoiles 2026 Sion/SUI |
Bronze A Girls | 2 | 21.60 |
Free Skating 2 (21.60)
|
| 2025/12/12–14 | 14ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 9 | 16.56 |
Free Skating 9 (16.56)
|
| 2025/10/31–11/02 | 14ème Zäringer Cup Fribourg/SUI |
Inter-Bronze A2 Girls | 7 | 14.01 |
Free Skating 7 (14.01)
|
| 2025/09/13–14 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 2 | 14.87 |
Free Skating 2 (14.87)
|
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/01/17–19 | Coupe de Neuchâtel 2025 Neuchâtel/SUI |
Copper B Jeunes Girls | 12 | 10.24 |
Free Skating 12 (10.24)
|
| 2024/12/07–08 | 10ème Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel Bc | 2 | 9.95 |
Free Skating 2 (9.95)
|
| 2024/11/02 | Zaeringer Cup 2024 Fribourg/SUI |
Steel B2 Girls | Visszalépett |
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/24 | Trophée des Etoiles 2024 Saint-Imier/SUI |
Nickel B Girls | 1 | 5.71 |
Free Skating 1 (5.71)
|
| 2024/01/19–21 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Nickel Ainées | 1 | 4.94 |
Free Skating 1 (4.94)
|
| 2023/12/02–03 | Coupe du Rhône 2023, Sion Sion/SUI |
Nickel | 9 | 3.85 |
Free Skating 9 (3.85)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/19 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 Sion/SUI |
Iron | 6 | 3.16 |
Free Skating 6 (3.16)
|