Mégane QUEVAL inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Korcsolyázott: Hugolin POISOT (10/11); Amaury MALLET (12/13)
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Solos Juniors/Seniors | Mintatánc | 29.87 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 39.70 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Juniors/Seniors | Total | 68.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Szabad tánc | 54.25 | Championnat de FRANCE Junior et Coupe de France Pr (FRA) | 2010/2011 |
| Junior | SD | 36.08 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Junior | Total | 85.80 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Szabad tánc | 49.17 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | SD | 42.27 | CN 2 - XVème TROPHEE de la VILLE de BRIVE (FRA) | 2012/2013 |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Total | 90.13 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 2 | Kötelező tánc | 28.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 34.50 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.03 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Espoirs 2 | Total | 62.62 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2013/2014
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Solos Juniors/Seniors | Mintatánc | 29.87 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 39.70 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Total | 68.22 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 (FRA) |
Legjobb eredmények 2012/2013
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Szabad tánc | 49.72 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 (FRA) |
| Junior | SD | 36.08 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 (FRA) |
| Junior | Total | 85.80 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 (FRA) |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Szabad tánc | 49.17 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | SD | 42.27 | CN 2 - XVème TROPHEE de la VILLE de BRIVE (FRA) |
| Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Total | 90.13 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 (FRA) |
Legjobb eredmények 2011/2012
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Solos Espoirs 2 | Kötelező tánc | 28.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 14.09 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | INTERPRETATION-DANCE | 34.50 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 14.03 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Espoirs 2 | Total | 62.62 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Szabad tánc | 54.25 | Championnat de FRANCE Junior et Coupe de France Pr (FRA) |
| Junior | SD | 31.30 | Championnat de FRANCE Junior et Coupe de France Pr (FRA) |
| Junior | Total | 85.55 | Championnat de FRANCE Junior et Coupe de France Pr (FRA) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2013/2014
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/04/04–06 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Juniors/Seniors vel Rou SOLO | 1 | 66.82 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (13.64) Pattern Dance (Without Keypoints) 1 (13.48) Interpretation Dance 1 (39.70)
|
| 2014/02/08–09 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Juniors/Seniors vel Rou SOLO | 1 | 68.22 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (29.87) Interpretation Dance 1 (38.35)
|
| 2014/01/18–19 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J3 - 2013-2014 🏅 Nat. 3 FRA |
Solos Juniors/Seniors vel Rou SOLO | 3 | 61.61 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (25.05) Interpretation Dance 2 (36.56)
|
| 2013/12/07–08 | CN2-LIM-Trophée de la Porcelaine-7 et 8 déc. 2013 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Juniors/Seniors vel Rou SOLO | 1 | 58.58 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (25.64) Interpretation Dance 2 (32.94)
|
| 2013/11/23–24 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Juniors/Seniors vel Rou SOLO | 1 | 62.05 |
Pattern Dance (Sans Kp) 1 (25.55) Interpretation Dance 1 (36.50)
|
Szezon 2012/2013
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/02/09–10 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J4 VIRY Nationals FRA |
Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Visszalépett | ||
| 2013/01/19–20 | CN3-BREST-TROPHEE PENN AR BED 2013 🥇 Nat. champion FRA |
Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | 1 | 90.13 |
Short Dance 1 (40.96) Free Dance 1 (49.17)
|
| 2013/01/11–13 | INTERNATIONAL TROPHY OF LYON 2013 FRA |
Junior vel Amaury MALLET | 13 | 85.80 |
Short Dance 12 (36.08) Free Dance 14 (49.72)
|
| 2012/12/08–09 | CN 2 - XVème TROPHEE de la VILLE de BRIVE Nationals FRA |
Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | Visszalépett |
Short Dance 1 (42.27)
|
|
| 2012/11/24–25 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J1 ROUEN 🏅 Nat. 2 FRA |
Pairs Petit Or vel Amaury MALLET | 2 | 78.78 |
Short Dance 1 (34.38) Free Dance 2 (44.40)
|
Szezon 2011/2012
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/04/06–08 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 🏅 Nat. 2 FRA |
Solos Espoirs 2 vel Rou SOLO | 2 | 62.62 |
Danse Imposée 1 2 (14.03) Danse Imposée 2 2 (14.09) Interpretation Dance 2 (34.50)
|
| 2012/03/03–04 | CHAMPIONNAT NATIONAL LE HAVRE 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Espoirs 2 vel Rou SOLO | 1 | 60.79 |
Compulsory Dance 1 (27.08) Interpretation Dance 1 (33.71)
|
| 2012/02/04–05 | CHAMPIONNAT NATIONAL 🏅 Nat. 2 FRA |
Solos Espoirs 2 vel Rou SOLO | 2 | 57.87 |
Compulsory Dance 2 (23.40) Interpretation Dance 1 (34.47)
|
| 2011/12/10–11 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL 🏅 Nat. 3 FRA |
Solos Espoirs 2 vel Rou SOLO | 3 | 50.13 |
Compulsory Dance 3 (19.63) Interpretation Dance 3 (30.50)
|
| 2011/11/26–27 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J1 CHOLET 🥇 Nat. champion FRA |
Solos Espoirs 2 vel Rou SOLO | 1 | 60.01 |
Compulsory Dance 1 (28.25) Interpretation Dance 1 (31.76)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/01/28–30 | Championnat de FRANCE Junior et Coupe de France Pr Nat. 16 FRA |
Junior vel Hugolin POISOT | 16 | 85.55 |
Short Dance 15 (31.30) Free Dance 16 (54.25)
|
| 2010/12/04–05 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS FRA |
Pairs Petit Or vel Hugolin POISOT | Visszalépett |