Michaela BARTIKOVA Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 26.15 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) | 2025/2026 |
| Junior Women | Kűr | 52.00 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) | 2025/2026 |
| Junior Women | Total | 78.15 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) | 2025/2026 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Dorostenky | Rövid program | 23.24 | VC Uhersky Brod (Uhersky Brod/CZE) | 2024/2025 |
| Dorostenky | Kűr | 42.19 | Orlovska pirueta (Orlova/CZE) | 2024/2025 |
| Dorostenky | Total | 63.79 | VC Uhersky Brod (Uhersky Brod/CZE) | 2024/2025 |
| Girls | Rövid program | 25.06 | VC Ostrava (CZE) | 2021/2022 |
| Girls | Kűr | 41.51 | Orlovska pirueta (CZE) | 2021/2022 |
| Girls | Total | 63.04 | Orlovska pirueta (CZE) | 2021/2022 |
| Ml.zacky | Total | 35.04 | VC Nachoda (CZE) | 2019/2020 |
| Nenjml. Girls | Total | 19.79 | VC Noveho Jicina (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Older Girls | Total | 15.93 | VC Uherský Brod (CZE) | 2016/2017 |
| Younger Girls | Total | 41.19 | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
| Youngest Girls | Total | 25.83 | VC Breclavi (CZE) | 2018/2019 |
| Youngest Girls A | Total | 29.38 | MC Koprivnice (CZE) | 2018/2019 |
| Youngest Girls B | Total | 24.75 | MC Koprivnice (CZE) | 2017/2018 |
Legjobb eredmények 2025/2026
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 26.15 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) |
| Junior Women | Kűr | 52.00 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) |
| Junior Women | Total | 78.15 | Velka Cena Mesta Koprivnice (Koprivnice/CZE) |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Dorostenky | Rövid program | 23.24 | VC Uhersky Brod (Uhersky Brod/CZE) |
| Dorostenky | Kűr | 42.19 | Orlovska pirueta (Orlova/CZE) |
| Dorostenky | Total | 63.79 | VC Uhersky Brod (Uhersky Brod/CZE) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Girls | Rövid program | 20.30 | Velka cena Uhersky Brod (CZE) |
| Girls | Kűr | 37.49 | Velka cena Uhersky Brod (CZE) |
| Girls | Total | 57.79 | Velka cena Uhersky Brod (CZE) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Girls | Rövid program | 25.06 | VC Ostrava (CZE) |
| Girls | Kűr | 41.51 | Orlovska pirueta (CZE) |
| Girls | Total | 63.04 | Orlovska pirueta (CZE) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Ml.zacky | Kűr | 35.04 | VC Nachoda (CZE) |
| Ml.zacky | Total | 35.04 | VC Nachoda (CZE) |
| Younger Girls | Kűr | 41.19 | VC Koprivnice (CZE) |
| Younger Girls | Total | 41.19 | VC Koprivnice (CZE) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Nenjml. Girls | Kűr | 19.79 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Nenjml. Girls | Total | 19.79 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Youngest Girls | Kűr | 25.83 | VC Breclavi (CZE) |
| Youngest Girls | Total | 25.83 | VC Breclavi (CZE) |
| Youngest Girls A | Kűr | 29.38 | MC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Girls A | Total | 29.38 | MC Koprivnice (CZE) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Youngest Girls B | Kűr | 24.75 | MC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Girls B | Total | 24.75 | MC Koprivnice (CZE) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Novacci Older Girls | Kűr | 15.93 | VC Uherský Brod (CZE) |
| Novacci Older Girls | Total | 15.93 | VC Uherský Brod (CZE) |
Szezon 2025/2026
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/01/31–02/01 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 Nat. 25 Ceske Budejovice/CZE |
Junior Women | 25 | 69.26 |
Short Program 26 (23.77) Free Skating 24 (45.49)
|
| 2026/01/17–18 | Velka Cena Breclavi Breclav/CZE |
Junior Women | 20 | 70.67 |
Short Program 24 (22.51) Free Skating 17 (48.16)
|
| 2025/12/06–07 | Velka Cena Mesta Koprivnice Koprivnice/CZE |
Junior Women | 13 | 78.15 |
Short Program 16 (26.15) Free Skating 13 (52.00)
|
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/02/01–02 | Velka cena Breclavi Breclav/CZE |
Youngest Girls | |||
| 2024/12/07–08 | Velka cena Koprivnice 2024 Koprivnice/CZE |
Dorostenky | 12 | 63.70 |
Short Program 13 (21.88) Free Skating 12 (41.82)
|
| 2024/11/22–24 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Dorostenky | 16 | 63.32 |
Short Program 17 (21.13) Free Skating 15 (42.19)
|
| 2024/11/09–10 | Velka cena Trince Trinec/CZE |
Dorostenky | 18 | 54.62 |
Short Program 20 (16.94) Free Skating 16 (37.68)
|
| 2024/10/12–13 | VC Uhersky Brod Uhersky Brod/CZE |
Dorostenky | 11 | 63.79 |
Short Program 12 (23.24) Free Skating 11 (40.55)
|
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/07 | VC Zlina Zlin/CZE |
Girls | 29 | 51.19 |
Short Program 29 (18.42) Free Skating 30 (32.77)
|
| 2023/10/14–15 | Velka cena Uhersky Brod CZE |
Girls | 24 | 57.79 |
Short Program 20 (20.30) Free Skating 24 (37.49)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/12–13 | VC Strakonice CZE |
Girls | 21 | 62.32 |
Short Program 16 (23.81) Free Skating 23 (38.51)
|
| 2022/01/22–23 | VC Breclavi CZE |
Girls | Visszalépett | ||
| 2021/11/27–28 | Orlovska pirueta CZE |
Girls | 15 | 63.04 |
Short Program 16 (21.53) Free Skating 14 (41.51)
|
| 2021/10/30–31 | VC Ostrava CZE |
Girls | 17 | 61.90 |
Short Program 10 (25.06) Free Skating 18 (36.84)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/22–23 | VC Noveho Jicina CZE |
Younger Girls | 17 | 38.94 |
Free Skating 17 (38.94)
|
| 2020/02/08–09 | VC ASK Lovosice CZE |
Younger Girls | 18 | 36.08 |
Free Skating 18 (36.08)
|
| 2020/02/01–02 | VC Breclavi CZE |
Younger Girls | 15 | 37.94 |
Free Skating 15 (37.94)
|
| 2020/01/25–26 | VC Nachoda CZE |
Ml.zacky | 17 | 35.04 |
Free Skating 17 (35.04)
|
| 2020/01/11–12 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Younger Girls | 13 | 39.45 |
Free Skating 13 (39.45)
|
| 2019/12/07–08 | VC Koprivnice CZE |
Younger Girls | 14 | 41.19 |
Free Skating 14 (41.19)
|
| 2019/11/16–17 | VC Icerinku CZE |
Younger Girls | 40 | 23.69 |
Free Skating 40 (23.69)
|
| 2019/11/02–03 | VC Ostravy CZE |
Younger Girls | 14 | 37.82 |
Free Skating 14 (37.82)
|
| 2019/10/26–27 | VC Brna CZE |
Younger Girls | 32 | 29.87 |
Free Skating 32 (29.87)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/16 | MC Koprivnice CZE |
Youngest Girls A | 3 | 29.38 |
Free Skating 3 (29.38)
|
| 2019/01/19–20 | VC Breclavi CZE |
Youngest Girls | 17 | 25.83 |
Free Skating 17 (25.83)
|
| 2019/01/12–13 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls | 20 | 25.44 |
Free Skating 20 (25.44)
|
| 2018/12/08–09 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 19 | 20.87 |
Free Skating 19 (20.87)
|
| 2018/11/25 | Zlaty Hrozen 2018 CZE |
Youngest Girls A | 4 | 25.09 |
Free Skating 4 (25.09)
|
| 2018/10/20–21 | VC Noveho Jicina CZE |
Nenjml. Girls | 22 | 19.79 |
Free Skating 22 (19.79)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/17 | MC Koprivnice CZE |
Youngest Girls B | 2 | 24.75 |
Free Skating 2 (24.75)
|
| 2018/02/17–18 | VC Breclavi 2018 CZE |
Youngest Girls B | 8 | 20.10 |
Free Skating 8 (20.10)
|
| 2018/02/03 | Memorial Stanislava Suka 2018 CZE |
Youngest Girls B | 18 | 14.72 |
Free Skating 18 (14.72)
|
| 2018/01/13–14 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls B | 6 | 16.38 |
Free Skating 6 (16.38)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/01/21–22 | VC Uherský Brod CZE |
Novacci Older Girls | 7 | 15.93 |
Free Skating 7 (15.93)
|