PepperMints inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Minorit | Total | 27.81 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) | 2019/2020 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| L1_minorit | Total | 26.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Minorit L1 | Total | 25.21 | mlsm2vk (Espoo/FIN) | 2021/2022 |
| Ml Minorit, Lohko 1, 2.Vk | Total | 25.77 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) | 2017/2018 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Minorit | Kűr | 25.95 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
| Minorit | Total | 25.95 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 (FIN) |
| Minorit L1 | Kűr | 25.21 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
| Minorit L1 | Total | 25.21 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| L1_minorit | Kűr | 26.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
| L1_minorit | Total | 26.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
| Minorit | Kűr | 27.81 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
| Minorit | Total | 27.81 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Minorit | Kűr | 20.28 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
| Minorit | Total | 20.28 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Minorit | Kűr | 27.31 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN) |
| Minorit | Total | 27.31 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN) |
| Ml Minorit, Lohko 1, 2.Vk | Kűr | 25.77 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) |
| Ml Minorit, Lohko 1, 2.Vk | Total | 25.77 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon Unknown season
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| Valintakilpailu 19.1.2019 FIN |
Minorit | 10 | 19.66 |
Free Skating 10 (19.66)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/12–13 | ML 3. Kilpailu ja SM-sarjojen HF 12.-13.3.2022 FIN |
Minorit | 13 | 25.95 |
Free Skating 13 (25.95)
|
| 2022/01/29–30 | mlkans2lk Espoo/FIN |
Minorit L1 | 6 | 24.51 |
Free Skating 6 (24.51)
|
| 2021/12/11–12 | mlsm2vk Nat. 8 Espoo/FIN |
Minorit L1 | 8 | 25.21 |
Free Skating 8 (25.21)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 FIN |
Minorit | 14 | 27.81 |
Free Skating 14 (27.81)
|
| 2020/02/15 | Tiksi IceClub 2020 FIN |
Minorit | 6 | 25.72 |
Free Skating 6 (25.72)
|
| 2020/02/08–09 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 FIN |
L1_minorit | 8 | 26.95 |
Free Skating 8 (26.95)
|
| 2020/01/11 | Mainio Aluemestis 11.1.2020 FIN |
Minorit | 8 | 22.92 |
Free Skating 8 (22.92)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/09–10 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu FIN |
Minorit | 17 | 20.28 |
Free Skating 17 (20.28)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/17–18 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu FIN |
Minorit | 13 | 27.31 |
Free Skating 13 (27.31)
|
| 2018/02/10–11 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa FIN |
Ml Minorit, Lohko 1, 2.Vk | 4 | 25.77 |
Free Skating 4 (25.77)
|