Pipsa ASTALA inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 30.16 | Seurakilpailu ABC-Cup Isomäki (PORI/FIN) | 2022/2023 |
| Junior Women | Kűr | 52.96 | Tikkurila Trophy 2024 (VANTAA/FIN) | 2024/2025 |
| Junior Women | Total | 73.73 | Seniorit,Juniorit,Noviisit 2LK L1 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Hopeafinaali Novice | Total | 37.05 | Noviisit Kultafinaali ja Hopeafinaali 2019-2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Kansalliset Junior Women | Rövid program | 23.39 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Kansalliset Junior Women | Kűr | 45.31 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Kansalliset Junior Women | Total | 68.70 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) | 2022/2023 |
| Novice Girls | Total | 39.10 | Spring Carnival 2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Novice Synt. 2004 2005 Ja 2006 | Total | 37.08 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) | 2019/2020 |
| R1 Novice Girls | Total | 39.90 | YL L1 Sen, Jun, Nov LK, JT Deb,Nov VK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Springs A, Girls | Total | 21.59 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) | 2017/2018 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 25.41 | YL seniorit juniorit noviisit Bdebytantit Asilmut L3 (Hyvinkää / HyTL/FIN) |
| Junior Women | Kűr | 52.96 | Tikkurila Trophy 2024 (VANTAA/FIN) |
| Junior Women | Total | 73.13 | YL seniorit juniorit noviisit Bdebytantit Asilmut L3 (Hyvinkää / HyTL/FIN) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 27.45 | Tikkurila Trophy 2023 (VANTAA/FIN) |
| Junior Women | Total | 27.45 | Tikkurila Trophy 2023 (VANTAA/FIN) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 30.16 | Seurakilpailu ABC-Cup Isomäki (PORI/FIN) |
| Junior Women | Kűr | 51.19 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) |
| Junior Women | Total | 73.73 | Seniorit,Juniorit,Noviisit 2LK L1 (VANTAA/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Rövid program | 23.39 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Kűr | 45.31 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Total | 68.70 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 (Riihimäki/FIN) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kűr | 39.10 | Spring Carnival 2022 (FIN) |
| Novice Girls | Total | 39.10 | Spring Carnival 2022 (FIN) |
Legjobb eredmények 2020/2021
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kűr | 38.82 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| Novice Girls | Total | 38.82 | Tikkurila Trophy 2020 (FIN) |
| R1 Novice Girls | Kűr | 39.90 | YL L1 Sen, Jun, Nov LK, JT Deb,Nov VK1 (FIN) |
| R1 Novice Girls | Total | 39.90 | YL L1 Sen, Jun, Nov LK, JT Deb,Nov VK1 (FIN) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Hopeafinaali Novice | Kűr | 37.05 | Noviisit Kultafinaali ja Hopeafinaali 2019-2020 (FIN) |
| Hopeafinaali Novice | Total | 37.05 | Noviisit Kultafinaali ja Hopeafinaali 2019-2020 (FIN) |
| Novice Synt. 2004 2005 Ja 2006 | Kűr | 37.08 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) |
| Novice Synt. 2004 2005 Ja 2006 | Total | 37.08 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 (FIN) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Kűr | 31.12 | Noviisit 3L 1. lk. 25.11.2018 (FIN) |
| Novice Girls | Total | 31.12 | Noviisit 3L 1. lk. 25.11.2018 (FIN) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Springs A, Girls | Kűr | 21.59 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
| Springs A, Girls | Total | 21.59 | Froggie Cup Interclub 2018 (FIN) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/12/08 | Tikkurila Trophy 2024 VANTAA/FIN |
Junior Women | 13 | 52.96 |
Free Skating 13 (52.96)
|
| 2024/10/26–27 | YL seniorit juniorit noviisit Bdebytantit Asilmut L3 Hyvinkää / HyTL/FIN |
Junior Women | 20 | 73.13 |
Short Program 19 (25.41) Free Skating 18 (47.72)
|
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/12/01–03 | Joulupiruetit 2023 (hh1) JOENSUU/FIN |
Junior R2 Women | Visszalépett | ||
| 2023/10/21–22 | Tikkurila Trophy 2023 VANTAA/FIN |
Junior Women | Visszalépett | 27.45 |
Short Program 18 (27.45)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/07–09 | HarTan Helmikilpailut 2025 Lohja/FIN |
Junior Women | 15 | 42.50 |
Free Skating 15 (42.50)
|
| 2023/02/03–05 | vtl helmikisat VTL kisat/FIN |
Junior Women | 24 | 51.19 |
Free Skating 24 (51.19)
|
| 2023/01/07–08 | Seniorit,Juniorit,Noviisit 2LK L1 VANTAA/FIN |
Junior Women | 24 | 73.73 |
Short Program 26 (24.58) Free Skating 22 (49.15)
|
| 2022/12/02–04 | Seurakilpailu ABC-Cup Isomäki PORI/FIN |
Junior Women | 22 | 30.16 |
Short Program 22 (30.16)
|
| 2022/11/05–06 | SENIORIT, JUNIORIT, NOVIISIT 1-LOHKON 1. LOHKOKILPAILU 5-6.11.22 Riihimäki/FIN |
Kansalliset Junior Women | 28 | 68.70 |
Short Program 27 (23.39) Free Skating 24 (45.31)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/12–13 | Spring Carnival 2022 FIN |
Novice Girls | 4 | 39.10 |
Free Skating 4 (39.10)
|
| 2022/02/12–13 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat FIN |
Novice Girls | 16 | 36.46 |
Free Skating 16 (36.46)
|
Szezon 2020/2021
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/10/31–11/01 | YL L1 Sen, Jun, Nov LK, JT Deb,Nov VK1 FIN |
R1 Novice Girls | 2 | 39.90 |
Free Skating 2 (39.90)
|
| 2020/09/25–27 | Tikkurila Trophy 2020 FIN |
Novice Girls | 2 | 38.82 |
Free Skating 2 (38.82)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/06–3030/03/07 | Noviisit Kultafinaali ja Hopeafinaali 2019-2020 FIN |
Hopeafinaali Novice | 16 | 37.05 |
Free Skating 16 (37.05)
|
| 2019/11/04 | Jun. ja Sen. L2 1.vk ja Nov. kk 16-17.11.2019 FIN |
Novice Synt. 2004 2005 Ja 2006 | 9 | 37.08 |
Free Skating 9 (37.08)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/01/12–13 | SM-noviisit, Debytantit, Noviisit L3 2.lk FIN |
Novice | Visszalépett | ||
| 2018/11/24–25 | Noviisit 3L 1. lk. 25.11.2018 FIN |
Novice Girls | 10 | 31.12 |
Free Skating 10 (31.12)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/01/05–07 | Froggie Cup Interclub 2018 FIN |
Springs A, Girls | 23 | 21.59 |
Free Skating 23 (21.59)
|