Raphaela GLOGG inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Inter-Silver Girls | Total | 35.57 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) | 2019/2020 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronce Girls Older | Total | 20.31 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Bronze Girls Older | Total | 22.55 | Montalin Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Da Bronze Older | Total | 26.31 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Inter-Silver Women | Total | 22.99 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet A1 Girls | Total | 17.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Debutant A Older | Total | 9.61 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Debutant B Older | Total | 13.53 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2012/2013 |
| Futurum | Total | 10.79 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Inter-Silver Women | Total | 30.33 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend (Intersilber) Girls | Total | 28.83 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Total | 23.15 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Klasse 6 Middle | Total | 18.02 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Tweenies 2 | Total | 24.48 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Inter-Silver Girls | Kűr | 35.57 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| Inter-Silver Girls | Total | 35.57 | 11. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| Inter-Silver Women | Kűr | 30.33 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Inter-Silver Women | Total | 30.33 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bs Inter-Silver Women | Kűr | 22.99 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Bs Inter-Silver Women | Total | 22.99 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Inter-Silver Girls | Kűr | 27.54 | 10. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| Inter-Silver Girls | Total | 27.54 | 10. Frauenfelder Meisterschaft (SUI) |
| Jugend (Intersilber) Girls | Kűr | 28.83 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Jugend (Intersilber) Girls | Total | 28.83 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Kűr | 23.15 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Jugend Bs (Intersilber) Girls | Total | 23.15 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Older | Kűr | 22.55 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Older | Total | 22.55 | Montalin Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Older | Kűr | 26.31 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Older | Total | 26.31 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronce Girls Older | Kűr | 20.31 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Bronce Girls Older | Total | 20.31 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Tweenies 2 | Kűr | 24.48 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Tweenies 2 | Total | 24.48 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Legjobb eredmények 2015/2016
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cadet A1 Girls | Kűr | 17.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Cadet A1 Girls | Total | 17.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Klasse 6 Middle | Kűr | 18.02 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
| Klasse 6 Middle | Total | 18.02 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
Legjobb eredmények 2014/2015
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Futurum | Kűr | 10.79 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum | Total | 10.79 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Legjobb eredmények 2013/2014
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Debutant A Older | Kűr | 9.61 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Debutant A Older | Total | 9.61 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Legjobb eredmények 2012/2013
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Debutant B Older | Kűr | 13.53 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant B Older | Total | 13.53 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/16 | 11. Frauenfelder Meisterschaft SUI |
Inter-Silver Girls | 4 | 35.57 |
Free Skating 4 (35.57)
|
| 2019/12/14 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
Inter-Silver Women | 10 | 30.33 |
Free Skating 10 (30.33)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/17 | 10. Frauenfelder Meisterschaft SUI |
Inter-Silver Girls | 4 | 27.54 |
Free Skating 4 (27.54)
|
| 2018/12/06–09 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Jugend Bs (Intersilber) Girls | 7 | 23.15 |
Free Skating 7 (23.15)
|
| 2018/11/29–12/02 | 29. Flimser Trophy SUI |
Jugend (Intersilber) Girls | 4 | 28.83 |
Free Skating 4 (28.83)
|
| 2018/11/15–18 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Bs Inter-Silver Women | 6 | 22.99 |
Free Skating 6 (22.99)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/11/16–19 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Older | 2 | 26.31 |
Free Skating 2 (26.31)
|
| 2017/10/27–29 | Montalin Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Older | 5 | 22.55 |
Free Skating 5 (22.55)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/04/07–09 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Tweenies 2 | 8 | 24.48 |
Free Skating 8 (24.48)
|
| 2016/11/11–13 | Eulachcup 2016 SUI |
Bronce Girls Older | 23 | 20.31 |
Free Skating 23 (20.31)
|
Szezon 2015/2016
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/04/08–10 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Cadet A1 Girls | 10 | 17.10 |
Free Skating 10 (17.10)
|
| 2016/02/27 | OEV Meisterschaft 2016 SUI |
Klasse 6 Middle | 7 | 18.02 |
Free Skating 7 (18.02)
|
Szezon 2014/2015
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/04/04–06 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum | 17 | 10.79 |
Free Skating 17 (10.79)
|
| 2014/09/29 | Ostschweizer Meisterschaft SUI |
Klasse 7a | Visszalépett |
Szezon 2013/2014
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/04/05–06 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Debutant A Older | 7 | 9.61 |
Free Skating 7 (9.61)
|
Szezon 2012/2013
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/04/06–07 | 28. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant B Older | 4 | 13.53 |
Free Skating 4 (13.53)
|