Roxane NAJAFI inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Rövid program | 16.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Neulinge A Girls | Kűr | 28.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
| Neulinge A Girls | Total | 45.57 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) | 2013/2014 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| 7-3 Anfänger Girls | Total | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls | Total | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Total | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) | 2012/2013 |
| Anfänger Girls 2002/03 | Total | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) | 2012/2013 |
| Freiläufer 2 | Total | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) | 2010/2011 |
| Freiläufer Kür 3 | Total | 9.00 | Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür (GER) | |
| Kunstläufer 2 | Total | 19.55 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) | |
| Kunstläufer 6-1 | Total | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) | 2011/2012 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2013/2014
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Rövid program | 16.67 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| Neulinge A Girls | Kűr | 28.90 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
| Neulinge A Girls | Total | 45.57 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 (GER) |
Legjobb eredmények 2012/2013
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 7-3 Anfänger Girls | Kűr | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 7-3 Anfänger Girls | Total | 24.10 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Anfänger Girls | Kűr | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) |
| Anfänger Girls | Total | 20.86 | EISEMANN POKAL 2012 (GER) |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Kűr | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) |
| Anfänger Girls 2002-2005 | Total | 23.18 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 (Stuttgart/GER) |
| Anfänger Girls 2002/03 | Kűr | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
| Anfänger Girls 2002/03 | Total | 25.49 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft (GER) |
Legjobb eredmények 2011/2012
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Kunstläufer 6-1 | Kűr | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) |
| Kunstläufer 6-1 | Total | 20.16 | IllerCup 2012 (GER) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Freiläufer 2 | Kűr | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) |
| Freiläufer 2 | Total | 7.10 | IllerCup 2011 (GER) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon Unknown season
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Kunstläufer 2 | 5 | 19.55 |
Free Skating 5 (19.55)
|
|
| Hermann-Kist-Pokal 2011 - Nachwuchs B Mädchen - Kür GER |
Freiläufer Kür 3 | 2 | 9.00 |
Free Skating 2 (9.00)
|
Szezon 2013/2014
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/02/08–09 | BW Meisterschaft 2014 GER |
Neulinge A Girls | 6 | 44.67 |
Short Program 7 (16.60) Free Skating 6 (28.07)
|
| 2013/12/21 | EBW Nachwuchswettbewerb 2013 GER |
Neulinge A Girls | 8 | 45.57 |
Short Program 7 (16.67) Free Skating 8 (28.90)
|
| 2013/11/16 | Eisemann-Pokal 2013 GER |
Neulinge Girls | Visszalépett |
Szezon 2012/2013
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/03/09 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaft GER |
Anfänger Girls 2002/03 | 4 | 25.49 |
Free Skating 4 (25.49)
|
| 2013/02/16 | Hermann-Kist-Pokal GER |
7-3 Anfänger Girls | 2 | 24.10 |
Free Skating 2 (24.10)
|
| 2012/12/08 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2012 Stuttgart/GER |
Anfänger Girls 2002-2005 | 2 | 23.18 |
Free Skating 2 (23.18)
|
| 2012/11/17–18 | EISEMANN POKAL 2012 GER |
Anfänger Girls | 7 | 20.86 |
Free Skating 7 (20.86)
|
Szezon 2011/2012
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/26 | IllerCup 2012 GER |
Kunstläufer 6-1 | 1 | 20.16 |
Free Skating 1 (20.16)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/06 | IllerCup 2011 GER |
Freiläufer 2 | 2 | 7.10 |
Free Skating 2 (7.10)
|