Siiri RYTKÖNEN inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Hopeafinaali Sm-Novice Girls | Total | 54.37 | SM- ja HF-kilpailut SM-noviisit 10.-11.3.12 (FIN) | 2011/2012 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Rövid program | 25.24 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) | 2011/2012 |
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Kűr | 50.20 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) | 2011/2012 |
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Total | 75.44 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) | 2011/2012 |
| Sm-Novice Girls | Rövid program | 29.87 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) | 2011/2012 |
| Sm-Novice Girls | Kűr | 52.77 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) | 2011/2012 |
| Sm-Novice Girls | Total | 82.64 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) | 2011/2012 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2011/2012
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Hopeafinaali Sm-Novice Girls | Kűr | 54.37 | SM- ja HF-kilpailut SM-noviisit 10.-11.3.12 (FIN) |
| Hopeafinaali Sm-Novice Girls | Total | 54.37 | SM- ja HF-kilpailut SM-noviisit 10.-11.3.12 (FIN) |
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Rövid program | 25.24 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) |
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Kűr | 50.20 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) |
| Lohko 1 Sm-Novice Girls | Total | 75.44 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Rövid program | 29.87 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Kűr | 52.77 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 82.64 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 (FIN) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Rövid program | 26.38 | SM-noviisit 2L 1. vk. 5.-7.11.2010 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Kűr | 47.30 | SM-noviisit 2L 1. vk. 5.-7.11.2010 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 73.68 | SM-noviisit 2L 1. vk. 5.-7.11.2010 (FIN) |
Legjobb eredmények 2009/2010
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Rövid program | 23.99 | SM-noviisien I lohko 1. vk. 06.-08.11.2009 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 23.99 | SM-noviisien I lohko 1. vk. 06.-08.11.2009 (FIN) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2011/2012
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/03/10–11 | SM- ja HF-kilpailut SM-noviisit 10.-11.3.12 Nat. 6 FIN |
Hopeafinaali Sm-Novice Girls | 6 | 54.37 |
Free Skating 6 (54.37)
|
| 2012/01/14–15 | SM-noviisit 2. vk. 14.-15.1.2012 FIN |
Lohko 1 Sm-Novice Girls | 18 | 75.44 |
Short Program 19 (25.24) Free Skating 15 (50.20)
|
| 2011/11/12–13 | SM-Noviisien I lohko 1. vk 12.-13.11.2011 FIN |
Sm-Novice Girls | 15 | 82.64 |
Short Program 11 (29.87) Free Skating 20 (52.77)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11/05–07 | SM-noviisit 2L 1. vk. 5.-7.11.2010 FIN |
Sm-Novice Girls | 19 | 73.68 |
Short Program 18 (26.38) Free Skating 19 (47.30)
|
Szezon 2009/2010
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009/11/06–08 | SM-noviisien I lohko 1. vk. 06.-08.11.2009 FIN |
Sm-Novice Girls | 34 | 23.99 |
Short Program 34 (23.99)
|