Sofia GENET inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Rövid program | 23.74 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U15 | Kűr | 37.34 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U15 | Total | 61.08 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Bronze | Total | 26.85 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Bs Da Bronze Middle | Total | 26.27 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Rövid program | 23.23 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U14 | Kűr | 43.75 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet U14 | Total | 66.98 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze | Total | 25.95 | CAMPIONATI TICINESI 2017 BREITENSPORT (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Rövid program | 21.58 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Kűr | 36.24 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls | Total | 57.82 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Rövid program | 23.20 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Kűr | 38.93 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend Girls U13 | Total | 62.13 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Rövid program | 24.40 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Kűr | 44.48 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Sev Girls | Total | 68.88 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Rövid program | 23.90 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Kűr | 43.55 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Total | 67.45 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev | Total | 32.05 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Kűr | 40.59 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 | Total | 63.85 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Rövid program | 23.87 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Kűr | 40.56 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Total | 64.43 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Rövid program | 23.42 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U15 Girls | Rövid program | 25.26 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U15 Girls | Kűr | 34.97 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U15 Girls | Total | 60.23 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Rövid program | 24.21 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Kűr | 42.04 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Total | 66.25 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Stellina 3 B | Total | 11.00 | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) | 2014/2015 |
| Stellina 4 Gruppo B | Total | 13.10 | GARA DELLE STELLE (SUI) | 2015/2016 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2020/2021
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Rövid program | 23.74 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U15 | Kűr | 37.34 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Cadet U15 | Total | 61.08 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Rövid program | 25.26 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Kűr | 34.97 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Total | 60.23 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Rövid program | 23.23 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U14 | Kűr | 43.75 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Cadet U14 | Total | 66.98 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Kűr | 40.59 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Total | 63.85 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Rövid program | 23.87 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Kűr | 40.56 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | Total | 64.43 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Rövid program | 23.42 | 16. Eulach Cup (SUI) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Rövid program | 21.58 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Kűr | 36.24 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 57.82 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Rövid program | 23.20 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Kűr | 38.93 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Total | 62.13 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Rövid program | 24.40 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Kűr | 44.48 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Sev Girls | Total | 68.88 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Rövid program | 23.90 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Kűr | 43.55 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | Total | 67.45 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Speranze U13 | Rövid program | 24.21 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Speranze U13 | Kűr | 42.04 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Speranze U13 | Total | 66.25 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bronze | Kűr | 26.85 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Bronze | Total | 26.85 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Middle | Kűr | 26.27 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Bronze Middle | Total | 26.27 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev | Kűr | 32.05 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev | Total | 32.05 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze | Kűr | 25.95 | CAMPIONATI TICINESI 2017 BREITENSPORT (SUI) |
| Inter-Bronze | Total | 25.95 | CAMPIONATI TICINESI 2017 BREITENSPORT (SUI) |
Legjobb eredmények 2015/2016
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Stellina 4 Gruppo B | Kűr | 13.10 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
| Stellina 4 Gruppo B | Total | 13.10 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
Legjobb eredmények 2014/2015
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Stellina 3 B | Kűr | 11.00 | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) |
| Stellina 3 B | Total | 11.00 | GARA DELLE STELLE 2015 (SUI) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2020/2021
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/10/09–11 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Cadet U15 | 12 | 61.08 |
Short Program 11 (23.74) Free Skating 13 (37.34)
|
| 2020/09/18–20 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 12 | 60.23 |
Short Program 8 (25.26) Free Skating 12 (34.97)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/01/17–19 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 23 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 23 | 63.85 |
Short Program 24 (23.26) Free Skating 25 (40.59)
|
| 2019/12/12–15 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Nachwuchs Girls U14 Swiss Ice Skating | 22 | 64.43 |
Short Program 19 (23.87) Free Skating 23 (40.56)
|
| 2019/11/28–12/01 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 13 | 56.81 |
Short Program 13 (21.13) Free Skating 13 (35.68)
|
| 2019/11/08–10 | 16. Eulach Cup SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 18 | 60.83 |
Short Program 13 (23.42) Free Skating 21 (37.41)
|
| 2019/10/04–06 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Cadet U14 | 7 | 66.98 |
Short Program 6 (23.23) Free Skating 7 (43.75)
|
| 2019/09/20–22 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 19 | 53.59 |
Short Program 19 (17.25) Free Skating 18 (36.34)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/01/25–27 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 25 SUI |
Jugend Girls U13 | 25 | 62.13 |
Short Program 23 (23.20) Free Skating 27 (38.93)
|
| 2018/11/29–12/02 | 29. Flimser Trophy SUI |
Jugend U13 Swiss Ice Skating Girls | 10 | 67.45 |
Short Program 11 (23.90) Free Skating 8 (43.55)
|
| 2018/11/09–11 | 15. Eulach-Cup SUI |
Jugend U13 Sev Girls | 11 | 68.88 |
Short Program 14 (24.40) Free Skating 10 (44.48)
|
| 2018/10/20–21 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Speranze U13 | 8 | 60.94 |
Short Program reseghina 11 (18.90) Free Skating reseghina 7 (42.04)
|
| 2018/10/05–07 | TICINO CUP 2018 SUI |
Speranze U13 | 9 | 66.25 |
Short Program 9 (24.21) Free Skating 8 (42.04)
|
| 2018/09/21–23 | Dreitannencup 2018 SUI |
Jugend Girls | 23 | 57.82 |
Short Program 22 (21.58) Free Skating 24 (36.24)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/04/06–08 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Mini Sev | 7 | 32.05 |
Free Skating 7 (32.05)
|
| 2017/11/16–19 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Bronze Middle | 2 | 26.27 |
Free Skating 2 (26.27)
|
| 2017/10/07–08 | TICINO CUP 2017 SUI |
Bronze | 8 | 26.85 |
Free Skating 8 (26.85)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/02/26 | CAMPIONATI TICINESI 2017 BREITENSPORT SUI |
Inter-Bronze | 1 | 25.95 |
Free Skating 1 (25.95)
|
Szezon 2015/2016
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/03/06 | GARA DELLE STELLE SUI |
Stellina 4 Gruppo B | 5 | 13.10 |
Free Skating 5 (13.10)
|
Szezon 2014/2015
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/08 | GARA DELLE STELLE 2015 SUI |
Stellina 3 B | 8 | 11.00 |
Free Skating 8 (11.00)
|