Sofia LAPSHYNA inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice II. Girls | Total | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) | 2021/2022 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Total | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) | 2021/2022 |
| Chicks Girls I | Total | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Cubs I. Girls | Total | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) | 2019/2020 |
| Cubs II. Girls | Total | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) | 2018/2019 |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Total | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) | 2018/2019 |
| Cubs Women | Total | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) | 2019/2020 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Basic Novice II. Girls | Kűr | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) |
| Basic Novice II. Girls | Total | 36.29 | Sofia Trophy 2022 (BUL) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Kűr | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
| Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | Total | 36.36 | SKATE CELJE 2021 - ISU (Celje/SLO) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cubs I. Girls | Kűr | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Cubs I. Girls | Total | 40.35 | Sofia Trophy 2020 (BUL) |
| Cubs Women | Kűr | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) |
| Cubs Women | Total | 35.25 | Icelab International Cup (ITA) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cubs II. Girls | Kűr | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) |
| Cubs II. Girls | Total | 31.39 | Skate Victoria 2019 (BUL) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Kűr | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
| Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | Total | 26.20 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS (SLO) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls I | Kűr | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
| Chicks Girls I | Total | 27.55 | NARCISA CUP 2018 (SLO) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/01–06 | Sofia Trophy 2022 BUL |
Basic Novice II. Girls | 10 | 36.29 |
Free Skating 10 (36.29)
|
| 2021/11/19–21 | SKATE CELJE 2021 - ISU Celje/SLO |
Basic Novices II. Girls (1.7.2009 And Younger) | 3 | 36.36 |
Free Skating 3 (36.36)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/12–18 | Sofia Trophy 2020 BUL |
Cubs I. Girls | 4 | 40.35 |
Free Skating 4 (40.35)
|
| 2020/01/08–12 | Interclub 4th EduSport Trophy 2020 ROU |
Cubs I Girls | 1 | 34.44 |
Free Skating 1 (34.44)
|
| 2019/11/01–03 | Icelab International Cup ITA |
Cubs Women | 2 | 35.25 |
Free Skating 2 (35.25)
|
| 2019/10/31–11/03 | 12th Tirnavia Ice Cup SVK |
Juvenile Girls 10 | Visszalépett |
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/04/09–14 | Skate Victoria 2019 BUL |
Cubs II. Girls | 9 | 31.39 |
Free Skating 9 (31.39)
|
| 2018/11/22–25 | SKATE CELJE 2018 - CHICKS, CUBS SLO |
Cubs II. Girls (1.7.2009 - 30.6.2010) | 10 | 26.20 |
Free Skating 10 (26.20)
|
| 2018/10/25–28 | 30th Golden Bear 2018 CRO |
Cubs Girls II | 22 | 19.19 |
Free Skating 22 (19.19)
|
| 2018/10/19–21 | International Halloween Cup 2018_Non ISU HUN |
Cubs Girls II. | 2 | 25.68 |
Free Skating 2 (25.68)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/04/04–08 | NARCISA CUP 2018 SLO |
Chicks Girls I | 7 | 27.55 |
Free Skating 7 (27.55)
|