Sofia MARTYNOVA inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Senior Solo Ice Dance | Total | 74.97 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Rövid program | 27.46 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U15 | Kűr | 43.08 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U15 | Total | 70.54 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Junior | Rövid program | 41.52 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior | Kűr | 62.34 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior | Total | 103.66 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Sev Women | Rövid program | 37.09 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Kűr | 64.52 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Total | 101.61 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Rövid program | 38.75 | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Women | Kűr | 69.67 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women | Total | 105.46 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Rövid program | 37.77 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Kűr | 59.32 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Total | 97.09 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini/Jugend Sev | Rövid program | 26.08 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Kűr | 33.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Total | 60.00 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mixed Age | Rövid program | 37.17 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mixed Age | Kűr | 67.24 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mixed Age | Total | 104.41 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mixed Age Women | Rövid program | 34.89 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mixed Age Women | Kűr | 64.45 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mixed Age Women | Total | 99.34 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Rövid program | 18.60 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Kűr | 47.20 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Total | 65.80 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls U15 | Rövid program | 21.63 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls U15 | Kűr | 37.27 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 58.90 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Rövid program | 23.90 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Kűr | 42.50 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Total | 66.40 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Sev Junior Women | Rövid program | 39.70 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Women | Kűr | 69.36 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Women | Total | 109.06 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Speranze Girls | Rövid program | 25.25 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Kűr | 38.83 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Total | 64.08 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Senior Solo Ice Dance | Szabad tánc | 74.97 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Senior Solo Ice Dance | Total | 74.97 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Rövid program | 37.17 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mixed Age | Kűr | 67.24 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mixed Age | Total | 104.41 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mixed Age Women | Rövid program | 34.89 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Mixed Age Women | Kűr | 64.45 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Mixed Age Women | Total | 99.34 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 35.79 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women | Kűr | 69.67 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women | Total | 105.46 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Rövid program | 37.77 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Kűr | 59.32 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Junior Women Swiss Ice Skating | Total | 97.09 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Rövid program | 41.52 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior | Kűr | 62.14 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior | Total | 103.66 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Rövid program | 36.43 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Junior Sev Women | Kűr | 60.22 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Junior Sev Women | Total | 95.43 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Junior Women | Rövid program | 38.75 | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Junior Women | Kűr | 67.61 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Women | Total | 93.90 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Rövid program | 39.05 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Kűr | 59.82 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Women | Total | 96.81 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Rövid program | 35.22 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Junior | Kűr | 62.34 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Rövid program | 37.09 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Kűr | 64.52 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Total | 101.61 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Women | Rövid program | 36.64 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
| Junior Women | Kűr | 59.87 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 (SUI) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Rövid program | 32.02 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Kűr | 62.50 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Total | 94.52 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Women | Rövid program | 36.05 | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Junior Women | Kűr | 65.47 | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Sev Junior Women | Rövid program | 39.70 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Kűr | 69.36 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Total | 109.06 | Eulachcup 2016 (SUI) |
Legjobb eredmények 2015/2016
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Rövid program | 27.46 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U15 | Kűr | 43.08 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U15 | Total | 70.54 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Rövid program | 18.60 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Kűr | 47.20 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U15 | Total | 65.80 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Rövid program | 21.63 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Kűr | 37.27 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 58.90 | Eulachcup 2015 (SUI) |
Legjobb eredmények 2014/2015
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Rövid program | 23.90 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Kűr | 42.50 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Total | 66.40 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Legjobb eredmények 2013/2014
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Mini/Jugend Sev | Rövid program | 26.08 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Kűr | 33.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Total | 60.00 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Speranze Girls | Rövid program | 25.25 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Kűr | 38.83 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Total | 64.08 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/01/19–21 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Senior Solo Ice Dance | 2 | 74.97 |
Free Dance 2 (74.97)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021/12/03–05 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Mixed Age Women | 1 | 99.34 |
Short Program 2 (34.89) Free Skating 1 (64.45)
|
| 2021/11/20–21 | LUGANO CUP 21 SUI |
Mixed Age | 1 | 104.41 |
Short Program 1 (37.17) Free Skating 1 (67.24)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/12–15 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Junior Women Swiss Ice Skating | 11 | 97.09 |
Short Program 7 (37.77) Free Skating 13 (59.32)
|
| 2019/11/15–17 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Junior Women | 2 | 105.46 |
Short Program 4 (35.79) Free Skating 2 (69.67)
|
| 2019/11/08–10 | 16. Eulach Cup SUI |
Junior Women | 10 | 96.31 |
Short Program 6 (35.69) Free Skating 13 (60.62)
|
| 2019/09/20–22 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Junior Women | 10 | 102.45 |
Short Program 10 (35.00) Free Skating 8 (67.45)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/01/05–06 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 8 (67.61) Short Program 12 (34.98)
|
||
| 2018/12/06–09 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Women | 15 | 91.81 |
Short Program 18 (31.99) Free Skating 13 (59.82)
|
| 2018/11/23–25 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Junior Sev Women | 7 | 95.43 |
Short Program 7 (35.21) Free Skating 6 (60.22)
|
| 2018/11/15–18 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Junior Women | 5 | 96.81 |
Short Program 1 (39.05) Free Skating 6 (57.76)
|
| 2018/11/09–11 | 15. Eulach-Cup SUI |
Junior Sev Women | 12 | 95.35 |
Short Program 6 (36.43) Free Skating 14 (58.92)
|
| 2018/10/20–21 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Junior | 4 | 103.66 |
Short Program resega 2 (41.52) Free Skating resega 4 (62.14)
|
| 2018/10/12–14 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Women |
Short Program 3 (38.75) Free Skating 4 (63.34)
|
||
| 2018/09/21–23 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Women | 12 | 93.90 |
Short Program 8 (37.24) Free Skating 15 (56.66)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/01/06–07 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Women |
Short Program 13 (36.64) Free Skating 21 (59.87)
|
||
| 2017/12/08–10 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Junior |
Free Skating 10 (62.34) Short Program 10 (35.22)
|
||
| 2017/11/24–26 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Women | 6 | 101.61 |
Short Program 5 (37.09) Free Skating 6 (64.52)
|
| 2017/11/16–19 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 7 | 96.45 |
Short Program 4 (37.03) Free Skating 9 (59.42)
|
| 2017/09/22–24 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 16 | 94.06 |
Short Program 21 (31.60) Free Skating 11 (62.46)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/01/06–07 | Championnats suisses 2017, Lugano Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 12 (65.47) Short Program 10 (36.05)
|
||
| 2016/12/09–11 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Junior Sev Women | 8 | 94.52 |
Short Program 11 (32.02) Free Skating 7 (62.50)
|
| 2016/11/26–27 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Junior Sev Women | 6 | 90.44 |
Short Program 6 (29.20) Free Skating 5 (61.24)
|
| 2016/11/11–13 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Junior Women | 2 | 109.06 |
Short Program 2 (39.70) Free Skating 2 (69.36)
|
| 2016/10/07–09 | 8ème Trophée Romand, Trois-Chêne SUI |
Junior Women |
Short Program 3 (34.67) Free Skating 4 (62.93)
|
||
| 2016/09/23–25 | Dreitannencup 2016 SUI |
Junior Sev Women | 14 | 88.04 |
Short Program 20 (31.01) Free Skating 8 (57.03)
|
Szezon 2015/2016
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/01/22–24 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 Nat. 13 SUI |
Cadet U15 | 13 | 70.54 |
Short Program 12 (27.46) Free Skating 15 (43.08)
|
| 2015/11/28–29 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Nachwuchs Girls Sev U15 | 8 | 65.80 |
Short Program 12 (18.60) Free Skating 4 (47.20)
|
| 2015/11/05–07 | Eulachcup 2015 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 15 | 58.90 |
Short Program 16 (21.63) Free Skating 16 (37.27)
|
Szezon 2014/2015
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/11/29–30 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 9 | 58.30 |
Short Program 10 (19.24) Free Skating 8 (39.06)
|
| 2014/11/07–09 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 7 | 66.40 |
Short Program 8 (23.90) Free Skating 7 (42.50)
|
Szezon 2013/2014
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/01/31–02/02 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 Nat. 10 SUI |
Speranze Girls | 10 | 64.08 |
Short Program 8 (25.25) Free Skating 12 (38.83)
|
| 2013/11/30–12/01 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 SUI |
Mini/Jugend Sev | 6 | 60.00 |
Short Program 3 (26.08) Free Skating 7 (33.92)
|