Susanne ELY inaktív Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Springs Girls | Total | 19.02 | TSK stevnet 2013 (NOR) | 2012/2013 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Total | 13.53 | Stevne Cubs, Springs & Debs (NOR) | 2011/2012 |
| Cubs Girls 2 | Total | 13.35 | SSK Stevne 26. og 27. november 2011 (NOR) | 2011/2012 |
| Cubs Girls Gruppe 1 | FRILAP | 6.98 | Tønsberg Turn Kunstløp klubb stevne 2011 (NOR) | 2010/2011 |
| Cubs Girls Pulje 1 | Total | 5.90 | Bærum Skøyteklubbs stevne 2011 (NOR) | 2010/2011 |
| Springs Girls 2 | Total | 18.74 | Tønsberg Turn stevne 4-5 feb 2012 (NOR) | 2011/2012 |
| Springs Girls Gruppe 2 | Total | 17.63 | SSK stevne 3. og 4. mars (NOR) | 2011/2012 |
| Springs Girls Guppe 2 | Total | 17.47 | BSK stevne 2013 (NOR) | 2012/2013 |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2012/2013
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Springs Girls | Kűr | 19.02 | TSK stevnet 2013 (NOR) |
| Springs Girls | Total | 19.02 | TSK stevnet 2013 (NOR) |
| Springs Girls Guppe 2 | Kűr | 17.47 | BSK stevne 2013 (NOR) |
| Springs Girls Guppe 2 | Total | 17.47 | BSK stevne 2013 (NOR) |
Legjobb eredmények 2011/2012
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Kűr | 13.53 | Stevne Cubs, Springs & Debs (NOR) |
| Cubs Girls | Total | 13.53 | Stevne Cubs, Springs & Debs (NOR) |
| Cubs Girls 2 | Kűr | 13.35 | SSK Stevne 26. og 27. november 2011 (NOR) |
| Cubs Girls 2 | Total | 13.35 | SSK Stevne 26. og 27. november 2011 (NOR) |
| Springs Girls | Kűr | 18.03 | Stevne for Debs, Springs & Cubs, 21-22 jan 2012 (NOR) |
| Springs Girls | Total | 18.03 | Stevne for Debs, Springs & Cubs, 21-22 jan 2012 (NOR) |
| Springs Girls 2 | FRILAP | 18.74 | Tønsberg Turn stevne 4-5 feb 2012 (NOR) |
| Springs Girls 2 | Total | 18.74 | Tønsberg Turn stevne 4-5 feb 2012 (NOR) |
| Springs Girls Gruppe 2 | Kűr | 17.63 | SSK stevne 3. og 4. mars (NOR) |
| Springs Girls Gruppe 2 | Total | 17.63 | SSK stevne 3. og 4. mars (NOR) |
Legjobb eredmények 2010/2011
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Kűr | 11.87 | Kretsmesterskap mars 2011 (NOR) |
| Cubs Girls Gruppe 1 | FRILAP | 6.98 | Tønsberg Turn Kunstløp klubb stevne 2011 (NOR) |
| Cubs Girls Pulje 1 | Kűr | 5.90 | Bærum Skøyteklubbs stevne 2011 (NOR) |
| Cubs Girls Pulje 1 | Total | 5.90 | Bærum Skøyteklubbs stevne 2011 (NOR) |
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2012/2013
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/01/26–27 | TSK stevnet 2013 NOR |
Springs Girls | 17 | 19.02 |
Free Skating 17 (19.02)
|
| 2013/01/12–13 | BSK stevne 2013 NOR |
Springs Girls Guppe 2 | 15 | 17.47 |
Free Skating 15 (17.47)
|
Szezon 2011/2012
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/03/03–04 | SSK stevne 3. og 4. mars NOR |
Springs Girls Gruppe 2 | 13 | 17.63 |
Free Skating 13 (17.63)
|
| 2012/02/04–05 | Tønsberg Turn stevne 4-5 feb 2012 NOR |
Springs Girls 2 | 14 | 18.74 |
Frilap 14 (18.74)
|
| 2012/01/21–22 | Stevne for Debs, Springs & Cubs, 21-22 jan 2012 NOR |
Springs Girls | 23 | 18.03 |
Free Skating 23 (18.03)
|
| 2011/11/26–27 | SSK Stevne 26. og 27. november 2011 NOR |
Cubs Girls 2 | 13 | 13.35 |
Free Skating 13 (13.35)
|
| 2011/10/08–09 | Stevne Cubs, Springs & Debs NOR |
Cubs Girls | 15 | 13.53 |
Free Skating 15 (13.53)
|
Szezon 2010/2011
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/19–20 | Kretsmesterskap mars 2011 NOR |
Cubs Girls |
Free Skating 28 (11.87)
|
||
| 2011/02/12–13 | Tønsberg Turn Kunstløp klubb stevne 2011 NOR |
Cubs Girls Gruppe 1 |
Frilap 22 (6.98)
|
||
| 2011/01/29–30 | Bærum Skøyteklubbs stevne 2011 NOR |
Cubs Girls Pulje 1 | 22 | 5.90 |
Free Skating 22 (5.90)
|