Tabea SCIARANETTI Access
Pontszám-változás
Elem-térkép ⓘ
Személyes legjobb
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Rövid program | 38.24 | Olympic Spring Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Senior Women | Kűr | 74.95 | 11. Dornbirner Eis-Trophy (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
| Senior Women | Total | 105.41 | 11. Dornbirner Eis-Trophy (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
Korábbi kategóriák személyes legjobbjai
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny | Szezon |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Total | 12.82 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Bs Bronze Middle Women | Total | 24.93 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Total | 27.99 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet U15 | Rövid program | 31.58 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Kűr | 53.48 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U15 | Total | 85.06 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Rövid program | 27.18 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Kűr | 50.76 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Rövid program | 31.74 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 Girls | Kűr | 50.69 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 Girls | Rövid program | 22.22 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Kűr | 35.51 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Rövid program | 21.34 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Kűr | 38.70 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Total | 60.04 | 16. Eulach Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Rövid program | 22.46 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Kűr | 38.03 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Total | 60.49 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Rövid program | 20.06 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Kűr | 33.37 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Total | 53.43 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Rövid program | 28.63 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Kűr | 60.29 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Total | 88.92 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Rövid program | 42.63 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Kűr | 70.56 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women | Total | 110.72 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women Younger | Rövid program | 38.76 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) | 2023/2024 |
| Junior Women Younger | Kűr | 70.41 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) | 2023/2024 |
| Junior Women Younger | Total | 109.17 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) | 2023/2024 |
| Nachwuchs Girls U15 | Kűr | 57.68 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 89.08 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Rövid program | 20.56 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U14 Girls | Kűr | 39.25 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U14 Girls | Total | 59.81 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Nachwuchs U15 Girls | Rövid program | 31.90 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| No Test Pista Biasca | Total | 14.07 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Speranze U13 | Rövid program | 20.82 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Kűr | 38.39 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Total | 59.21 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Rövid program | 25.33 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Kűr | 44.02 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Total | 69.35 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U19 Junior Women | Rövid program | 34.54 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
| U19 Junior Women | Kűr | 68.52 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
| U19 Junior Women | Total | 103.06 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
Legjobb eredmények 2026/2027
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Rövid program | 37.32 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Senior Women | Kűr | 65.62 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Senior Women | Total | 102.94 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Legjobb eredmények 2025/2026
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 40.69 | Swiss Cup St. Gallen (St. Gallen/SUI) |
| Junior Women | Kűr | 70.29 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Junior Women | Total | 108.39 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Senior Women | Rövid program | 36.61 | Skate Copenhagen 2026 (Hvidovre/DEN) |
| Senior Women | Kűr | 74.95 | 11. Dornbirner Eis-Trophy (Dornbirn/AUT) |
| Senior Women | Total | 105.41 | 11. Dornbirner Eis-Trophy (Dornbirn/AUT) |
| U19 Junior Women | Rövid program | 34.54 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
| U19 Junior Women | Kűr | 68.52 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
| U19 Junior Women | Total | 103.06 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
Legjobb eredmények korábbi szezonokból
Legjobb eredmények 2024/2025
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 42.05 | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
| Junior Women | Kűr | 70.56 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Junior Women | Total | 110.30 | Arge Alp 2025 (Varese/ITA) |
| Senior Women | Rövid program | 38.24 | Olympic Spring Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Senior Women | Kűr | 71.09 | SkateCopenhagen 2025 (Copenhagen/DEN) |
| Senior Women | Total | 104.93 | Olympic Spring Cup 2025 (Tallinn/EST) |
Legjobb eredmények 2023/2024
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Rövid program | 35.43 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Junior Women | Kűr | 58.87 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women | Total | 93.87 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women Younger | Rövid program | 38.76 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) |
| Junior Women Younger | Kűr | 70.41 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) |
| Junior Women Younger | Total | 109.17 | Skate Malmö 2024 (Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE) |
Legjobb eredmények 2022/2023
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Junior | Rövid program | 28.63 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Kűr | 60.29 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Total | 88.92 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Rövid program | 42.63 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Kűr | 69.48 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Total | 110.72 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
Legjobb eredmények 2021/2022
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Rövid program | 31.58 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Kűr | 53.48 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U15 | Total | 85.06 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U15 | Rövid program | 27.18 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 | Kűr | 50.76 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Rövid program | 31.74 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Kűr | 50.69 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Kűr | 57.68 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Total | 89.08 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs U15 Girls | Rövid program | 31.90 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
Legjobb eredmények 2020/2021
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U14 Girls | Rövid program | 20.56 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Kűr | 39.25 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Total | 59.81 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Rövid program | 25.33 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Kűr | 44.02 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Total | 69.35 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Legjobb eredmények 2019/2020
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Espoirs U13 Girls | Rövid program | 22.22 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Kűr | 35.51 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Rövid program | 21.34 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Jugend Girls | Kűr | 38.70 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 60.04 | 16. Eulach Cup (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Rövid program | 22.46 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Kűr | 38.03 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Total | 60.49 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Rövid program | 20.06 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Kűr | 33.37 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Total | 53.43 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Rövid program | 20.82 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Kűr | 38.39 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Total | 59.21 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
Legjobb eredmények 2018/2019
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| Bs Bronze Middle Women | Kűr | 24.93 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Bs Bronze Middle Women | Total | 24.93 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Kűr | 27.99 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Total | 27.99 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Legjobb eredmények 2017/2018
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| No Test Pista Biasca | Kűr | 14.07 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| No Test Pista Biasca | Total | 14.07 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
Legjobb eredmények 2016/2017
| Kategória | Szegmens | Pontszám | Elért verseny |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Kűr | 12.82 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| 3. Star Girls | Total | 12.82 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Szezon 2026/2027
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/09/18–20 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Senior Women | 5 | 102.94 |
Short Program 5 (37.32) Free Skating 5 (65.62)
|
Szezon 2025/2026
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/27–29 | Skate Copenhagen 2026 Hvidovre/DEN |
Senior Women | 5 | 104.11 |
Short Program 5 (36.61) Free Skating 6 (67.50)
|
| 2026/03/21–22 | ARGE Alp 2026 Dornbirn/AUT |
U19 Junior Women | 14 | 103.06 |
Short Program 15 (34.54) Free Skating 14 (68.52)
|
| 2026/02/13–15 | 11. Dornbirner Eis-Trophy Dornbirn/AUT |
Senior Women | 3 | 105.41 |
Short Program 3 (30.46) Free Skating 2 (74.95)
|
| 2025/12/19–21 | Swiss Championships 2025 Lugano/SUI |
Junior Women | 18 | 94.31 |
Short Program 20 (31.10) Free Skating 18 (63.21)
|
| 2025/11/28–30 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Junior Women | 5 | 100.15 |
Short Program 3 (40.69) Free Skating 7 (59.46)
|
| 2025/11/22–23 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Junior Women | 3 | 106.71 |
Short Program 4 (36.42) Free Skating 2 (70.29)
|
| 2025/11/13–16 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 5 | 108.39 |
Short Program 3 (39.33) Free Skating 5 (69.06)
|
| 2025/10/10–12 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Senior Women | 4 | 89.17 |
Short Program 5 (27.76) Free Skating 4 (61.41)
|
| 2025/09/18–21 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Senior Women | 3 | 89.76 |
Short Program 3 (31.66) Free Skating 3 (58.10)
|
Eredmények korábbi szezonokból
Szezon 2024/2025
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/04/04–06 | Olympic Spring Cup 2025 Tallinn/EST |
Senior Women | 3 | 104.93 |
Short Program 2 (38.24) Free Skating 4 (66.69)
|
| 2025/03/27–30 | SkateCopenhagen 2025 Copenhagen/DEN |
Senior Women | 3 | 99.18 |
Short Program 5 (28.09) Free Skating 2 (71.09)
|
| 2025/03/15–16 | Arge Alp 2025 Varese/ITA |
Junior Women | 10 | 110.30 |
Short Program 7 (42.05) Free Skating 11 (68.25)
|
| 2024/12/13–15 | Swiss Senior and Junior Championships 2025, Geneva Genève/SUI |
Junior Women | 20 | 89.31 |
Short Program 20 (29.39) Free Skating 20 (59.92)
|
| 2024/12/06–08 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Junior Women | 2 | 100.80 |
Short Program 6 (33.86) Free Skating 2 (66.94)
|
| 2024/11/08–10 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 17 | 82.69 |
Short Program 16 (30.21) Free Skating 17 (52.48)
|
| 2024/10/25–27 | Montalin Cup Chur/SUI |
Junior Women | 11 | 95.65 |
Short Program 10 (33.61) Free Skating 12 (62.04)
|
| 2024/10/04–06 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Junior Women | 11 | 85.00 |
Short Program 10 (28.14) Free Skating 10 (56.86)
|
| 2024/09/19–23 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Junior Women | 6 | 105.48 |
Short Program 10 (34.92) Free Skating 3 (70.56)
|
Szezon 2023/2024
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/15–17 | Skate Malmö 2024 Eric Perssons väg 5 217 62 Malmö/SWE |
Junior Women Younger | 4 | 109.17 |
Short Program 5 (38.76) Free Skating 4 (70.41)
|
| 2024/01/26–28 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Junior Women | 2 | 86.05 |
Short Program 2 (29.99) Free Skating 1 (56.06)
|
| 2023/12/15–17 | Swiss Elite Championships 2024 Küsnacht/SUI |
Junior Women | 20 | 90.99 |
Short Program 20 (32.57) Free Skating 17 (58.42)
|
| 2023/12/08–10 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Junior Women | 8 | 87.44 |
Short Program 6 (35.43) Free Skating 8 (52.01)
|
| 2023/11/24–26 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Junior Women | 6 | 89.59 |
Short Program 5 (33.34) Free Skating 5 (56.25)
|
| 2023/11/17–19 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | Visszalépett | ||
| 2023/10/27–29 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Junior Women | Visszalépett | ||
| 2023/10/06–08 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Junior Women | 12 | 83.65 |
Short Program 12 (31.49) Free Skating 11 (52.16)
|
| 2023/09/22–24 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 10 | 93.87 |
Short Program 11 (35.00) Free Skating 12 (58.87)
|
Szezon 2022/2023
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/01/21–22 | SM Junioren - Mixed Age Dübendorf/SUI |
Junior Women | 8 | 110.72 |
Short Program 7 (42.63) Free Skating 10 (68.09)
|
| 2023/01/13–15 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | 7 | 106.18 |
Short Program 6 (40.41) Free Skating 7 (65.77)
|
| 2022/12/08–11 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | 15 | 95.47 |
Short Program 10 (35.69) Free Skating 16 (59.78)
|
| 2022/11/25–27 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Junior Women | 4 | 100.27 |
Short Program 4 (39.07) Free Skating 3 (61.20)
|
| 2022/11/18–20 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 3 | 107.64 |
Short Program 5 (38.16) Free Skating 3 (69.48)
|
| 2022/10/21–23 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 15 | 88.92 |
Short Program 17 (28.63) Free Skating 15 (60.29)
|
| 2022/09/23–25 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 15 | 70.86 |
Short Program 14 (29.57) Free Skating 15 (41.29)
|
Szezon 2021/2022
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/11–13 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 4 | 89.08 |
Short Program 4 (31.40) Free Skating 4 (57.68)
|
| 2022/01/27–30 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U15 |
Free Skating 4 (50.76) Short Program 7 (27.18)
|
||
| 2021/12/09–12 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 3 | 86.20 |
Short Program 2 (30.87) Free Skating 3 (55.33)
|
| 2021/11/19–21 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 3 | 84.55 |
Short Program 3 (29.93) Free Skating 3 (54.62)
|
| 2021/11/12–14 | 17. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 2 | 85.87 |
Short Program 2 (31.90) Free Skating 3 (53.97)
|
| 2021/10/15–17 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Cadets U15 Girls |
Free Skating 4 (50.69) Short Program 1 (31.74)
|
||
| 2021/10/08–10 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Cadet U15 | 4 | 85.06 |
Short Program 2 (31.58) Free Skating 5 (53.48)
|
| 2021/09/23–26 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 8 | 75.55 |
Short Program 8 (27.58) Free Skating 7 (47.97)
|
Szezon 2020/2021
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/10/23–25 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 12 | 69.35 |
Short Program 9 (25.33) Free Skating 12 (44.02)
|
| 2020/09/18–20 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 12 | 59.81 |
Short Program 13 (20.56) Free Skating 12 (39.25)
|
Szezon 2019/2020
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/01/24–26 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 SUI |
Speranze U13 | 27 | 59.21 |
Short Program 34 (20.82) Free Skating 25 (38.39)
|
| 2019/12/19–22 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 23 (35.51) Short Program 21 (22.22)
|
||
| 2019/12/12–15 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Jugend Girls Swiss Ice Skating | 14 | 60.49 |
Short Program 16 (22.46) Free Skating 14 (38.03)
|
| 2019/11/28–12/01 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Jugend Girls | 12 | 57.20 |
Short Program 13 (21.11) Free Skating 13 (36.09)
|
| 2019/11/15–17 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 16 | 53.43 |
Short Program 16 (20.06) Free Skating 16 (33.37)
|
| 2019/11/08–10 | 16. Eulach Cup SUI |
Jugend Girls | 17 | 60.04 |
Short Program 15 (21.34) Free Skating 17 (38.70)
|
| 2019/10/04–06 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Speranze U13 | 14 | 57.45 |
Short Program 11 (20.82) Free Skating 14 (36.63)
|
| 2019/09/20–22 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Jugend Girls | 14 | 59.17 |
Short Program 18 (20.49) Free Skating 14 (38.68)
|
Szezon 2018/2019
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/12/06–09 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Cadet (Bronze) Middle Girls | 6 | 27.99 |
Free Skating 6 (27.99)
|
| 2018/11/29–12/02 | 29. Flimser Trophy SUI |
Cadet (Bronze) Middle Girls | 4 | 27.48 |
Free Skating 4 (27.48)
|
| 2018/11/15–18 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Bs Bronze Middle Women | 7 | 24.93 |
Free Skating 7 (24.93)
|
Szezon 2017/2018
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/10/07–08 | TICINO CUP 2017 SUI |
No Test Pista Biasca | 4 | 14.07 |
Free Skating 4 (14.07)
|
Szezon 2016/2017
| Dátum | Verseny | Kategória | Helyezés | Pontok | Szegmensek |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/01/20–22 | Kolin Trophy 2017 SUI |
3. Star Girls | 18 | 12.82 |
Free Skating 18 (12.82)
|