Mathys CASSERT ակտիվ չէ Access
Միավորների առաջընթաց
Տարրերի քարտեզ ⓘ
Անձնական ռեկորդ
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| D3 Jun/Sen Men | Ընդհանուր | 23.96 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
Անձնական լավագույն արդյունքներ նախկին կատեգորիաներում
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| Criterium Novices Boys | Ընդհանուր | 24.01 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) | 2021/2022 |
| D3 Avenir Men | Ընդհանուր | 17.71 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) | 2015/2016 |
| D3 Minime Men | Ընդհանուր | 28.71 | Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| D3 Novice Boys | Ընդհանուր | 31.05 | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) | 2019/2020 |
| D3 Novices Boys | Ընդհանուր | 29.23 | selection france club nord est (FRA) | 2021/2022 |
| N3 Minime Men | Ընդհանուր | 27.40 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Novices Boys | Ընդհանուր | 33.36 | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| N3-Minimes Garçons | Ընդհանուր | 29.34 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների լավագույն արդյունքներ
Լավագույն արդյունքներ 2022/2023
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| D3 Jun/Sen Men | Ազատ ծրագիր | 23.96 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D3 Jun/Sen Men | Ընդհանուր | 23.96 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2021/2022
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Criterium Novices Boys | Ազատ ծրագիր | 24.01 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) |
| Criterium Novices Boys | Ընդհանուր | 24.01 | Criterium National 2022 Le Havre (FRA) |
| D3 Novices Boys | Ազատ ծրագիր | 29.23 | selection france club nord est (FRA) |
| D3 Novices Boys | Ընդհանուր | 29.23 | selection france club nord est (FRA) |
| N3 Novices Boys | Ազատ ծրագիր | 33.36 | France Clubs (FRA) |
| N3 Novices Boys | Ընդհանուր | 33.36 | France Clubs (FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2019/2020
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| D3 Novice Boys | Ազատ ծրագիր | 31.05 | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
| D3 Novice Boys | Ընդհանուր | 31.05 | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2018/2019
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| D3 Minime Men | Ազատ ծրագիր | 28.71 | Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) |
| D3 Minime Men | Ընդհանուր | 28.71 | Sélection France Clubs Nord Est 2019 (FRA) |
| N3 Minime Men | Ազատ ծրագիր | 24.27 | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N3 Minime Men | Ընդհանուր | 24.27 | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2017/2018
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| N3 Minime Men | Ազատ ծրագիր | 27.40 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N3 Minime Men | Ընդհանուր | 27.40 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N3-Minimes Garçons | Ազատ ծրագիր | 29.34 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N3-Minimes Garçons | Ընդհանուր | 29.34 | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2015/2016
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| D3 Avenir Men | Ազատ ծրագիր | 17.71 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
| D3 Avenir Men | Ընդհանուր | 17.71 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
Լավագույն արդյունքներ 2014/2015
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| D3 Avenir Men | Ազատ ծրագիր | 12.15 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3 Avenir Men | Ընդհանուր | 12.15 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների արդյունքներ
Մրցաշրջան 2022/2023
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 Nat. 8 Courbevoie/FRA |
D3 Jun/Sen Men | 8 | 23.96 |
Free Skating 8 (23.96)
|
| 11–12.02.2023 | FFSG_CSNPA_SELECTION_FRANCE_CLUBS NORD EST Charleville-Méziere/FRA |
D3 Junior/Senior Men | WD | ||
| 07–08.01.2023 | TF NEUILLY 2023 NEUILLY SUR MARNE/FRA |
F2 Junior Men | |||
| 10–11.12.2022 | COUPE DE VITRY 2022 VITRY-SUR-SEINE/FRA |
F2 Junior Men |
Մրցաշրջան 2021/2022
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs 🏅 Nat. 2 FRA |
N3 Novices Boys | 2 | 33.36 |
Free Skating 2 (33.36)
|
| 02–03.04.2022 | Criterium National 2022 Le Havre Nat. 6 FRA |
Criterium Novices Boys | 6 | 24.01 |
Free Skating 6 (24.01)
|
| 26–27.02.2022 | selection france club nord est FRA |
D3 Novices Boys | 2 | 29.23 |
Free Skating 2 (29.23)
|
Մրցաշրջան 2019/2020
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2020 | Selection par Club Zone Nord Est FRA |
D3 Novice Boys | 1 | 31.05 |
Free Skating 1 (31.05)
|
Մրցաշրջան 2018/2019
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nat. 4 FRA |
N3 Minime Men | 4 | 24.27 |
Free Skating 4 (24.27)
|
| 02–03.03.2019 | Sélection France Clubs Nord Est 2019 FRA |
D3 Minime Men | 2 | 28.71 |
Free Skating 2 (28.71)
|
| 17–18.11.2018 | TOURNOI INTER REGIONAL DE LYON FRA |
N3 Minime Men | 2 | 24.18 |
Free Skating 2 (24.18)
|
Մրցաշրջան 2017/2018
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 Nat. 4 FRA |
N3-Minimes Garçons | 4 | 29.34 |
Free Skating 4 (29.34)
|
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 FRA |
N3 Minime Men | 1 | 27.40 |
Free Skating 1 (27.40)
|
Մրցաշրջան 2015/2016
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2016 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 FRA |
D3 Avenir Men | 1 | 17.71 |
Free Skating 1 (17.71)
|
Մրցաշրջան 2014/2015
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.04.2015 | Championnat de France des Clubs Nat. 7 FRA |
D3 Avenir Men | 7 | 12.15 |
Free Skating 7 (12.15)
|