Sandra ERIKSSON ակտիվ չէ Access
Նաև մրցավարական գործունեություն է իրականացրել — մրցավարի պրոֆիլ
Միավորների առաջընթաց
Տարրերի քարտեզ ⓘ
Անձնական ռեկորդ
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Տրված ծրագիր | 26.18 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) | 2018/2019 |
| Junior Women | Ազատ ծրագիր | 46.54 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) | 2017/2018 |
| Junior Women | Ընդհանուր | 70.20 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) | 2018/2019 |
Անձնական լավագույն արդյունքներ նախկին կատեգորիաներում
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| Youth 13 Girls | Տրված ծրագիր | 24.16 | KABO CUP 2014 (SWE) | 2013/2014 |
| Youth 13 Girls | Ազատ ծրագիր | 38.34 | KABO CUP 2014 (SWE) | 2013/2014 |
| Youth 13 Girls | Ընդհանուր | 62.50 | KABO CUP 2014 (SWE) | 2013/2014 |
| Youth 15 Girls | Տրված ծրագիր | 21.81 | Lars G.s Pokal (SWE) | 2014/2015 |
| Youth 15 Girls | Ազատ ծրագիր | 37.13 | ELITSERIETÄVLING Nr. 6 (SWE) | 2014/2015 |
| Youth 15 Girls | Ընդհանուր | 58.72 | ELITSERIETÄVLING Nr. 6 (SWE) | 2014/2015 |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների լավագույն արդյունքներ
Լավագույն արդյունքներ 2018/2019
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Տրված ծրագիր | 26.18 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) |
| Junior Women | Ազատ ծրագիր | 44.02 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) |
| Junior Women | Ընդհանուր | 70.20 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 (SWE) |
Լավագույն արդյունքներ 2017/2018
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Ազատ ծրագիր | 46.54 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) |
| Junior Women | Ընդհանուր | 46.54 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup (SWE) |
Լավագույն արդյունքներ 2014/2015
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Youth 15 Girls | Տրված ծրագիր | 21.81 | Lars G.s Pokal (SWE) |
| Youth 15 Girls | Ազատ ծրագիր | 37.13 | ELITSERIETÄVLING Nr. 6 (SWE) |
| Youth 15 Girls | Ընդհանուր | 58.72 | ELITSERIETÄVLING Nr. 6 (SWE) |
Լավագույն արդյունքներ 2013/2014
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Youth 13 Girls | Տրված ծրագիր | 24.16 | KABO CUP 2014 (SWE) |
| Youth 13 Girls | Ազատ ծրագիր | 38.34 | KABO CUP 2014 (SWE) |
| Youth 13 Girls | Ընդհանուր | 62.50 | KABO CUP 2014 (SWE) |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների արդյունքներ
Մրցաշրջան 2018/2019
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.02.2019 | NORDISKA UNGSDOMSSPELEN 2019 SWE |
Junior Women | 9 | 70.20 |
Short Program 7 (26.18) Free Skating 10 (44.02)
|
Մրցաշրջան 2017/2018
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Nordiska Ungdomsspelen och Castor Cup SWE |
Junior Women | 1 | 46.54 |
Free Skating 1 (46.54)
|
Մրցաշրջան 2014/2015
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2014 | ELITSERIETÄVLING Nr. 6 SWE |
Youth 15 Girls | 30 | 58.72 |
Short Program 29 (21.59) Free Skating 28 (37.13)
|
| 04–05.10.2014 | Lars G.s Pokal SWE |
Youth 15 Girls | 28 | 54.00 |
Short Program 26 (21.81) Free Skating 30 (32.19)
|
Մրցաշրջան 2013/2014
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.01.2014 | KABO CUP 2014 SWE |
Youth 13 Girls | 24 | 62.50 |
Short Program 25 (24.16) Free Skating 24 (38.34)
|
| 30.11–01.12.2013 | LARS G:s POKAL SWE |
Youth 13 Girls | 20 | 59.85 |
Short Program 22 (23.72) Free Skating 18 (36.13)
|
| 12.10.2013 | GUDRUN LINDMARKS TROFÉ SWE |
Youth 13 Girls | 32 | 54.72 |
Short Program 32 (22.53) Free Skating 30 (32.19)
|