Skyliners ակտիվ չէ Access
Միավորների առաջընթաց
Տարրերի քարտեզ ⓘ
Անձնական ռեկորդ
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Տրված ծրագիր | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Ազատ ծրագիր | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Ընդհանուր | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Անձնական լավագույն արդյունքներ նախկին կատեգորիաներում
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է | Մրցաշրջան |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Տրված ծրագիր | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Ազատ ծրագիր | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Ընդհանուր | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Junior | Տրված ծրագիր | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Ազատ ծրագիր | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Ընդհանուր | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների լավագույն արդյունքներ
Լավագույն արդյունքներ 2024/2025
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Junior | Տրված ծրագիր | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Ազատ ծրագիր | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Ընդհանուր | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Տրված ծրագիր | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Ազատ ծրագիր | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Ընդհանուր | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
Լավագույն արդյունքներ 2021/2022
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Տրված ծրագիր | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Ազատ ծրագիր | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Ընդհանուր | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
Լավագույն արդյունքներ 2019/2020
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Junior | Տրված ծրագիր | 63.87 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
| Junior | Ազատ ծրագիր | 112.28 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
| Junior | Ընդհանուր | 176.15 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
Լավագույն արդյունքներ 2015/2016
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Junior | Տրված ծրագիր | 58.93 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Ազատ ծրագիր | 108.30 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Ընդհանուր | 167.23 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Լավագույն արդյունքներ 2013/2014
| Կատեգորիա | Սեգմենտ | Միավոր | Սահմանված է |
|---|---|---|---|
| Senior | Տրված ծրագիր | 54.43 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Ազատ ծրագիր | 93.49 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Ընդհանուր | 147.92 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
Ավելի վաղ մրցաշրջանների արդյունքներ
Մրցաշրջան 2024/2025
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Senior | 3 | 193.56 |
Short Program 3 (60.17) Free Skating 3 (133.39)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Junior | 3 | 190.04 |
Short Program 2 (70.74) Free Skating 4 (119.30)
|
Մրցաշրջան 2021/2022
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.01.2022 | ISU Mozart Cup 2022 AUT |
ISU Junior | 1 | 175.66 |
Short Program 1 (62.96) Free Skating 1 (112.70)
|
Մրցաշրջան 2019/2020
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2020 | Britannia Cup 2020 🥇 Nat. champion Nottingham/GBR |
Junior | 1 | 176.15 |
Short Program 1 (63.87) Free Skating 2 (112.28)
|
Մրցաշրջան 2015/2016
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 1 | 167.23 |
Short Program 2 (58.93) Free Skating 1 (108.30)
|
Մրցաշրջան 2013/2014
| Ամսաթիվ | Մրցաշար | Կատեգորիա | Տեղ | Միավորներ | Սեգմենտներ |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.01.2014 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Senior | 5 | 147.92 |
Short Program 5 (54.43) Free Skating 5 (93.49)
|